Kolejny cios w mieszkańców ul Piastowskiej

Matejko
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2010-01-28, 00:26:18
Gadu-Gadu: 0

Kierowcy żądają przejazdu przez Rycerską do Czarnieckiego :)

Post autor: Matejko »

Toledo pisząc o poprawieniu płynności ruchu przejazdu przez piastowską do grunwaldzkiej nie można zapomnieć, iż motywem takiego działania nie było dobro kierowców i będę to pisał przy każdej okazji. W mojej osobistej opinii interpretacja prawidłowa to taka, iż przy okazji realizacji prywatnego interesu kauflanda decydenci stawiając na szali dobro i bezpieczeństwo mieszkańców piastowskiej w rozumieniu kierowców poprawili im płynność ruchu, a przynajmniej pozornie. Bo zauważmy gdyby celem i motywem takiego działania było poprawianie płynności ruchu dla dobra kierowców, to dlaczego by nie puścić samochodów w tą i z powrotem przez rycerską do Stefana Czarnieckiego dosłownie centralnie obok tej szkoły. No ale żadnego prywatnego interesu tam nie ma i nikomu dobrze zrobić nie można nawet ta szkoła nie była by przeszkodą żeby jakiejś prywatnej firmie zrobić dobrze kosztem mieszkańców. No normalnie taka sama sytuacja jak na piastowskiej naprzeciwko dosłownie w drugą stronę. I tak na marginesie w którym miejscu w Ostródzie jeśli jest tylko interes samych kierowców to się im pomaga, co najwyżej robi się pozory w stylu największego w europie „ronda” wokół torów. Wszędzie kłamią i kłamać będą, a jeśli komuś z decydentów to moje pisanie coś nie w smak to bardzo dobrze taka mała namiastka sumienia. Co do tytułu Panowie Decydenci, kierowcy tam też chcą poprawić sobie płynność ruchu no to co pomożecie??
24adamson
początkujący
początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 2009-05-14, 21:13:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Kolejny cios w mieszkańców ul Piastowskiej

Post autor: 24adamson »

kacper podłożyłeś do pieca ...za dużo i wybuchłem a i nie ma powodu by straszyć mnie stróżami prawa nic ogórku nie napisałem by podpaść zresztą mamy wolność słowa (do pewnego stopnia)
matejko ja rozumiem cię bo i ten wjazd do kauflandu przy tych zakrętasach na pewno stwarza jakieś zagrożenie ale ja nadal upieram się by połączenie chrobrego z grunwaldzką piastowską przy kościele pozostawić i nie powiem rycerska powinna byc połączona z czarnieckiego i chrobrego z jagiełły wzdłuż płotu szpitala sam widziałem jak pare razy jechała karetka po tych wybojach lub alejkami w parku żeby skrócić dojazd do chorego zrozumcie gddkia uważa droge nr 16 jako obwodnicę ostródy ale ta de facto przestała nią być 20-30 lat temu bo ostróda wchłonęła tą drogę rozbudowując się w tym kierunku a do tego samochodów jest coraz więcej a nowych ulic nie przybywa a jak już to ruch chcą blokować okoliczni mieszkańcy zrozumcie ludzie jesteście częścią centrum tego miasta a chcecie się odgrodzić to chore rozumiem sprawy bezpieczeństwa ale w innych krajach taki numer nie przeszedłby zresztą uważam że źle zaprojektowano te osiedle po cholere był ten market a przez środek można było zrobić szeroką ulicę łączącą grunwaldzką i chrobrego a jeszcze do tego miasto przy przebudowie grunwaldzkiej powinno zadziałać by zrobić rondo przy intermarchu tam jest bardzo dużo miejsca w iławie na mniejszej przestrzeni wybudowali ronda
Walter
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 273
Rejestracja: 2007-09-22, 20:28:50

Re: Kolejny cios w mieszkańców ul Piastowskiej

Post autor: Walter »

24adamson chyba pojechałeś troszkę po bandzie więc trochę usprawiedliwia to Kacpra (chłop widac twardy jest :lol: )

Co do Piastowskiej, zgadzam się z Toledo że jest to przerzucanie się odpowiedzialnością między urzędami, a ci co zawinili najbardziej zrzucają winę na innych. To takie ostródzkie piekiełko.

Namawiam jednak mieszkańców Piastowskiej aby licznie poszli do wyborów i dali wyraz swojemu niezadowoleniu. I niech udowodnia niektórym że te ponad 2 tys mieszkańców może odegrać sporą rolę w walce o burmistrza i radnych.
pozdrawiam wszystkich i odpuście sobie walki między sobą a pomyślcie o mieszkańcach których tak załatwiono. Bo to jest żenujące.
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: Kolejny cios w mieszkańców ul Piastowskiej

Post autor: chochlik »

a może zamiast narzekać należy wziąć sprawy w swoje ręce? Jest taka instytucja, która się nazywa samorząd osiedlowy. Są podstawy prawne, żeby taki samorząd stworzyć i oficjalnie, nie przez internet, walczyć o swoje interesy? A dlaczego nie weźmiecie na dywanik radnych z waszego okręgu wyborczego i nie zażądacie, żeby w końcu zaczęli reprezentować wasze interesy? dlaczego nikt się nie pokwapi na sesję rady miejskiej i w wolnych wnioskach nie postawi tego problemu? Przewodniczący ( prawy i sprawiedliwy) na pewno udzieli głosu.
Takie wylewanie żalów na forum nic nie da :)
Jak ludziom na Osiedlu Drwęckim siódemkę chcieli puścić pod oknami, to potrafili się zorganizować( :brawo:) i swoje wywalczyli. Ale oni chcieli.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Kolejny cios w mieszkańców ul Piastowskiej

Post autor: toledo »

dokładnie :brawo:
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Kolejny cios w mieszkańców ul Piastowskiej

Post autor: ALCHEMIK »

chochlik masz zupełną rację tym bardziej, że mamy rok wyborczy i siła jest po stronie mieszkańców.
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Kacper
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2010-01-24, 08:12:09
Gadu-Gadu: 0

piastowska zamknięta

Post autor: Kacper »

Od 2 tygodni ul. Piastowska została zamknięta dla ruchu samochodów a kierowcy nadal łamią przepisy o zakazie ruchu, co ich drogo kosztuje. Bo policja i straż miejska wlepiają mandaty.
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Kolejny cios w mieszkańców ul Piastowskiej

Post autor: jezuita »

ruletka ale w Tusk-landzie jest OK
Zablokowany