Praca urzędników Urzędu Gminy.

Moderator: Jacek-P

Przedsiębiorca
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-18, 20:17:53
Gadu-Gadu: 0

Praca urzędników Urzędu Gminy.

Post autor: Przedsiębiorca »

Witam.
Jestem nowym na forum. Ale mam taki pomysł nowego wątku. Wpisujmy w tym miejscu własne opinie na temat pracy urzędników w Urzędzie Gminy Ostróda. Mam nadzieję, że posty będą te dobre i takie co to obnażają nieudolność, niekompetentność, ignorancje, indolencje itp... Dopiero takie opinie wyłonią prawdziwy obraz Urzędu Gminy. Bo co tu rozpisywać się na tematy takie czy inne skoro ludzie którzy bezpośrednio zaangażowani w swoją pracę nie robią nic lub prawie nic. Wtedy wychodzą właśnie buble w postaci uchwał, przepisów itp... Najważniejsze żeby wyjść o 15 i z głowy. Jeżeli urzędnicy nie dowiedzą się od nas, że to Oni są dla nas a nie odwrotnie to nic tak naprawdę nigdy się nie zmieni.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie...
moi
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-11-16, 17:49:03
Gadu-Gadu: 0

Re: Praca urzędników Urzędu Gminy.

Post autor: moi »

Witam. Dobry pomysł. Mnie na przykład wkurza to, że nie mogę się doprosic, aby ktoś z tak wspaniałego tworu wójta, jakim jest ZOK, zaplombował mi licznik na wodę. Czekam już 4 miesiąc od momentu zgłoszenia. A i jeszcze wkurzało mnie to jak pracownicy UG agitowali na terenie urzędu do oddania głosu na wójta. Np., która spisuje stan wodomierzy i kilka innych osób. Dlatego uważam, że kandydaci na wójta nie mieli równych szans.
Zablokowany