Zakład budżetowy-relikt PRL-u w gminie Ostróda

Moderator: Jacek-P

jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Zakład budżetowy-relikt PRL-u w gminie Ostróda

Post autor: jaś wędrowniczek »

Ja chyba śnię, albo mam jakieś deja vu :o Radni gminy powołali do życia zakład budżetowy, który ma obsługiwać mieszkańców gminy w zakresie dostarczania wody i odbioru ścieków. Moim skromnym zdaniem jest pomysł nie tylko nieprzemyślany, ale wręcz idiotyczny. Nie od dziś wiadomo, że tego typu zakłady zarządzane przez urzędników przynoszą jedynie straty, a tą będzie się pokrywać z jakiego źródła? Oczywiście z pięniędzy podatników, w tym też z moich jako mieszkańca gminy Ostróda. Ciekawe co wtedy powiedzą szanowni radni? ... Przecież w normalnych warunkach wszystkie samorządy już dawno pozbyły się takich balastów, ale u nas - proszę - wójt zrobi wszystko żeby tylko wypłynąć przed wyborami i omamić ludzi fałszywą perspektywą niskich cen. A może powie, że nic nie będziemy płacić za wodę i ścieki? Trzeba kupić niezbędny (i drogi) sprzęt, zatrudnić ludzi, przecież to są ogromne koszty. Co za bzdury! Nawet śmiać mi się nie chce. Kolejny "genialny" pomysł, taki sam jak z zakładem w Rudnie. Na mój głos wójt na pewno nie ma co liczyć!
Maria Ewa
początkujący
początkujący
Posty: 59
Rejestracja: 2009-05-08, 14:45:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Zakład budżetowy-relikt PRL-u w gminie Ostróda

Post autor: Maria Ewa »

samorząd którego jest Pan przedstawicielem ma raczej całkiem odwrotne tendencje tj. oddawania do obsługi prywatnym firmom tak jak w przypadku plaży OBP czy wyciągu narciarskiego firmie VEGA (wiadomo kogo) dlatego zapewne takie zdziwienie u kolegi z Lubajn gm. Ostróda.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Re: Zakład budżetowy-relikt PRL-u w gminie Ostróda

Post autor: jaś wędrowniczek »

Kimkolwiek jesteś - mylisz się. Nie jestem przedstawicielem żadnego samorządu, a tylko szarym mieszkańcem gminy. Jednakże jej dobro bardzo leży mi na sercu i zawsze będę tępił takie działania władz, bez względu na to z jakiej opcji politycznej się wywodzą. Ot i wszystko w tym temacie.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Zakład budżetowy-relikt PRL-u w gminie Ostróda

Post autor: toledo »

Czyzby znowu zaiskrzyło na linii miasto - gmina? Wójt podpadł ratuszowi?
mastah
początkujący
początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2009-07-17, 13:37:55
Gadu-Gadu: 0

Re: Zakład budżetowy-relikt PRL-u w gminie Ostróda

Post autor: mastah »

Taaak Jasiu... Ty, Krewa, Hrywna - Wy wszyscy jesteście zwykłymi mieszkańcami, którym coś leży na sercu. Zbyt długo obserwuję to forum żeby nie wiedzieć kto jest kto. A co do gminy, to wiadomo, że ekipa z miasta szykuje się właśnie do przejęcia władzy w gminie. Oczywiście guzik z tego wyjdzie, ale i tak będą próbować na wszelkie znane im chamskie sposoby.
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Re: Zakład budżetowy-relikt PRL-u w gminie Ostróda

Post autor: jaś wędrowniczek »

Heh... i rzuć tu człowieku jakiś temat.
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: Zakład budżetowy-relikt PRL-u w gminie Ostróda

Post autor: ostrodzianin »

tak tak rzuć się człowieku rzuć
Awatar użytkownika
Bond
początkujący
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 2009-02-04, 08:53:06
Gadu-Gadu: 0

Re: Zakład budżetowy-relikt PRL-u w gminie Ostróda

Post autor: Bond »

może lepiej niech ta połowa płacących za wywóz smieci jeszcze dopłaca do sprzątania lasów ? Jestem za wójtem i jego pomysłem przynajmniej śmieci nie będą podrzucać do kontenerów w mieście, jak to robią w tej chwili lub co gorsza do lasu. :zniesmaczony:
Albowiem Bóg stworzył ludzi,
ale to Samuel Colt uczynił ich równymi.
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: Zakład budżetowy-relikt PRL-u w gminie Ostróda

Post autor: jezuita »

:brawo: za 2 lata będzie prywatyzacja w sumie to czemu nie miał by tego ktoś inny robić skoro problem w tym aby robić
Zablokowany