Okaż serce.

Moderator: Jacek-P

Waldek
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2009-02-25, 11:40:45
Gadu-Gadu: 0

Okaż serce.

Post autor: Waldek »

Szanowni Państwo.

W poniedziałek 23 lutego spalił się dom wielodzietnej rodziny (10 osób) w miejscowości Wysoka Wieś. Pożar był na tyle duży i gwałtowny, że prawie nic nie udało się wynieść i rodzina ta została pozbawiona wszystkiego. W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o jakąkolwiek pomoc, która pozwoliłaby na normalne funkcjonowanie rodzinie. Potrzeby są wielkie – od mebli poprzez naczynia, garnki, pościel, ubrania i buty dla dzieci i dorosłych po wsparcie finansowe na zakup żywności.
Osoby, które zechcą pomóc, prosimy o kontakt ze Szkołą Podstawową w Pietrzwałdzie – tel. (089) 6471326 lub 603102158.

Społeczność szkoły
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Okaż serce.

Post autor: Respecta »

w ogłoszeniach spróbuj
tutaj mało kto zagląda
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Waldek
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2009-02-25, 11:40:45
Gadu-Gadu: 0

Re: Okaż serce.

Post autor: Waldek »

Szanowni Państwo.
Bardzo dziękuję , w imieniu rodzin dotkniętych pożarem, za Państwa pomoc i ofiarność. W pierwszym poście napisałem, że spalił się tylko jeden dom. Niestety los sprawił, że w parę dni po pierwszym pożarze miał miejsce drugi, tym razem w Bałcynach. Trzy z pięciu rodzin utraciły swoje mienie. Informowała o tym w zeszłym tygodniu Gazeta Ostródzka. Pracownicy i uczniowie szkoły postanowili objąć pomocą także te trzy rodziny. Jeżeli byliby Państwo skłonni jeszcze raz pomóc i ofiarować rzeczy, które są Wam zbędne, a innym polepszą trudną egzystencję, to będziemy bardzo wdzięczni. Rodziny te umieszczone zostały w świetlicach wiejskich, Naprom - 2 i Reszki - 1. Tam można bezpośrednio kierować pomoc lub za naszym pośrednictwem. Namiary na nas są w pierwszym poście.
Szukamy mebli kuchennych i pokojowych, kuchenek i pralek, naczyń i garnków oraz ubrań dla starszych osób. Zbieramy też żywność.
Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM OFIARODAWCOM za okazane serce rodzinie, która straciła swój dobytek w pierwszym pożarze. Miałem szczęście, jako koordynator tej pomocy, do podwójnych wzruszeń. Widziałem dobroć i zaangażowanie ofiarodawców, a potem radość odbierających. Nie ukrywam też, że cieszy mnie ogromne zaangażowanie uczniów w niesienie pomocy bo pozwala to wierzyć, że nasz codzienny wysiłek wychowawczy nie idzie na marne.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Okaż serce.

Post autor: Respecta »

no i jak do ściany...
mówię że tu mało ludzi zagląda...
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Waldek
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2009-02-25, 11:40:45
Gadu-Gadu: 0

Re: Okaż serce.

Post autor: Waldek »

... a ze mną jak ze ścianą...
Wklej link tej strony, którą mi polecasz.
Z góry dziękuję.
Zablokowany