XLV Sesja Rady Powiatu

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: Jacek-P »

45 Sesja Rady Powiatu z dnia 2010-09-29

http://www.ostrodaonline.pl/index.php?o ... =3&mat=327
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: jasko56 »

Po obejrzeniu sesji powiatu jestem z szokowany zachowaniem pana starosty. Ten facet ma jeden cel , autopromocję. Proszę porównać przebieg sesji rady miast i sesję powiatu, dzień a noc. Pan Brodiuk jest jak narcyz zakochany w sobie i nad wyraz " bardzo skromnym " starostą . Dobrze że go boże stworzyłeś , bo dzięki niemu coś się w powiecie dzieje. Żenad. Ten facet ma się za alfę i omegę, on pozjadał wszystkie rozumy. Nie potrafi spokojnie zachować się na sesji , każdego kto ma inne zdanie niż on wyśmiewa i obraża. Współczuję pracownikom starostwa i jestem pewny ,że będą glosować na niego w wyborach na burmistrza ,aby się pozbyć takiego szefa despoty. Wiem że zaraz toledo odwróci kota ogonem i będzie chwalił tego pan, ale chyba tylko z przywiązania , bo jestem przekonany ze po obejrzeniu sesji zmieni zdanie o nim. Ciągłe wychwalanie samego siebie to o nim dobrze nie świadczy. Co z człowieka może zrobić dążenie do władzy. Trochę skromności panie starosto i bez pana można żyć.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: cdn »

Kolego jasko. Oglądałeś chyba nie tą sesję.
Dlaczego nic nie widzisz w napastliwości, obrażaniu, dyskredytowaniu i poniżaniu Starosty Brodiuka przez tzw. Hrywny, motocyle, misie i tym podobnych. A może też tam siedzisz w tzw. opozycji do PO, Dobra Wspólnego czy Porozumienia Samorządowego a teraz odwracasz "kota ogonem" co na tym forum pokazujesz niejednokrotnie swoimi wpisami.
Obronę racji koalicji nazywasz promocją...... Śmiechu warte.
Ale Twoje wpisy świadczą, że jesteś do Starosty w opozycji. :o :o :o
ERYK
początkujący
początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-28, 20:23:38
Gadu-Gadu: 0

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: ERYK »

JA JESTEM ZDECYDOWANIE ZA PANEM STAROSTĄ - IDZIEMY WSZYSCY KILKANAŚCIE OSÓB Z MOJEJ RODZINY GŁOSOWAĆ ZA PANEM BRODIUKIEM.

TRZYMAM KCIUKI.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: toledo »

Nie, jasko56, nie zmienię zdania. Każdy może mieć jaskrę. Zdarza się. Ot, choroba. Ale żeby szastanie się Czarusia i jego napastliwość (w sytuacji, gdy jego adwersarz - p. Ogórek - nie usłyszał żadnych pytań i opuścił sesję) brać za agresywne zachowanie postaci znacznie wyższej i z mniejszym owłosieniem, no to trzeba mieć już bardzo zaawansowane stadium choroby.

I cos ze słuchem też się ma? Jak padają zarzuty to trzeba je odeprzeć i tak czyni każdy. Trudno to nazwać samochwalstwem. Może to określić tylko wkurzony tym, że znowu panowie radni z ratusza postrzelali w powietrze. Nad Ostróda to Pan Bóg ma chyba już wszystkie szyby powybijane.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: motocykl »

Włodzimierz Brodiuk podczas 45 sesji rady powiatu pisze: [...]Jest to czlowiek nie tylko o wielkich walorach duchowych
bo to widac jak sie zachowuje na sesji ale wielki autorytet
autorytet jako dyrektor, autorytet jako czlowiek w rodzinie
i czlowiek prowadzacy jak dzisiej te obrady
z duzym zdziwieniem, chociaz tak czekalem gdzie panstwo uderzycie
uderzyliscie w najtwardsze ogniwo, najlepsze ogniwo w tej radzie
w Pana przewodniczaqcego Bogdana Purzyckiego
z duzym zdziwieniem to odbieram. Nie dziwil bym sie gdybym to byl ja
bo ja bylem tu poniewierany tyle lat! Tyle lat mnie opluwaliscie
i... i... znosiłem to! Ale dzieki takim ludziom jak Bogdan Purzycki! (9:38)
łamie się tu demokracje! Ta demokracje sie łamie nie znając przepisów!

A wiecie dlaczego?[...]
Nie jest to z pewnością zbiór zdań wyrwanych z kontekstu i w jakikolwiek zmanipulowanych. Jeśli tak poważny polityk na jakiego przecież kreuje sie starosta pozwala sobie na tak bezsensowne (bo ta jest bezsensowna a jeśli ma sens to Boże broń) wypowiedzi to ja przepraszam ale nie ma szans by w jakikolwiek sposób ta wypowiedź się broniła.

No to chyba mamy całą odpowiedź na sposób uprawiania polityki przez starostę i jego komandę. Tutaj nie ma czego komentować. Powyższe słowa mówią same za siebie i to w każdym z możliwych wymiarów. Toledo, co ty na to numerze 2?
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: toledo »

Niestety, wuefemko, jestem całe życie jedynką!
A z cytatem? Jeden składnie mowi, drugi składnie działa. Wolę tego drugiego.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: cdn »

motocyklu, hrywno , misiu polarny czy kim jesteś przesłuchaj sesji dokładnie !
Posłuchaj zlepku i potoku słów Bogdana F.(w wielu miejscach sesji) któremu Prezes Ogórek pokazał jego brak podstawowej wiedzy samorządowej.
Ty zaś pokazałeś jak zwykle zresztą brak (chciałem napisać - klasy, ale te słowo ciebie się nie tyczy) podstawowego zachowania.
Ty sam na tej sesji pokazałeś swoją twarz, ale jak w środku nocy słucha się po pijaku płyt chodnikowych, to czego można się od ciebie oczekiwać ?
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: motocykl »

Dziękuję toledo, że przyznałeś mi rację. Jeśli chodzi o fragment ze składnym działaniem to łamiąc demokrację? Tak mam to rozumieć? :D

STAROŚCIE OSTRÓDZKIEMU MÓWIĘ ZDECYDOWANE "NIE"!

PS: Ja gdybym miał problemy ze złożeniem zdań w logiczny ciąg - kilku prostych zdań - to wybrał bym czytanie z kartki. Zdecydowanie buahahahahahahahaha.
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: toledo »

Zbyt często mnie wufemko rozśmieszasz! Co post. Ty o demokracji? :D :D :D
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: toledo »

Acha! Jeszcze o racji. Słowo mówione nie da się przenieść wprost na papier. Najlepiej to widać na stenogramach sejmowych, gdy mówca mówi "od siebie", a nie czyta z kartki. Ale nie słowo stanowi o człowieku. Nie jego kształt lecz treść. I na tej sesji to też widać. I na tym forum. I w twoich postach.
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: motocykl »

Cytuję raz jeszcze bo chyba nie do końća doczytałeś.
Włodzimierz Brodiuk STAROSTA pisze: Ale dzieki takim ludziom jak Bogdan Purzycki! (9:38)
łamie się tu demokracje! Ta demokracje sie łamie nie znając przepisów!
To właśnie słowo wypowiadane przekazuje treść więc miło, że się zgadzasz. Jakkolwiek mocno będziesz się miotał i próbował odwrócić kota ogonem to z góry skazany jesteś na sromotną porażkę. Tego nie da się obronić.

NIE ZAGŁOSUJĘ NA WAS. WY ŁAMIECIE DEMOKRACJĘ! NIE ZNAJĄC PRZEPISÓW!!!!


muahahahahahahah
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: jasko56 »

Toledo nie wiem kto ma jakie owłosienie bo z nikim nie jestem tak blisko jak ty. Jaskrę to na pewno tobie można przypisać. Masz chyba jakiś problem z ratuszem, bo ciągle piszesz że a to czaruś , a to Olo a to radni z ratusza, oni są radnymi powiatowymi i musisz to zrozumieć i zaakceptować. Zostali wybrani w demokratycznych wyborach są w opozycji i zadają pytania na które pan starosta nie może się obrażać , ale na nie odpowiadać. Fakt ,że niektórzy zadają pytania w sposób mało taktowny, ale odpowiadając na te pytanie trzeba pokazać klasę, której panu Brodiukowi brak. Proszę porównaj jak odpowiada na pytania radnych PO w radzie miasta burmistrz ,a jak pan starosta. Chyba nie chcesz powiedzieć że radni miejscy z PO nie zadają trudnych pytań. Zadają ale odpowiedzi burmistrza , zwłaszcza Nosewicza były rzetelne i nie obrażały radnych . Właśnie w tak trudnych sytuacjach widać klasę . Wracając do ostatniej sesji rady powiatu i wypowiedzi pana Ogórka na temat szpitala, to chciałbym ci przypomnieć, że jakiś czas temu pisałem, że poczekajmy do końca roku. Teraz sam prezes powiedział że w tym roku będzie zysk na poziomi zerowym lub minimalnie na plusie. Jeżeli prezes na cztery miesiące przed końcem roku tak mówi to jestem pewny że będzie strata i to duża.Ale co tu się temu dziwić jeżeli sala dializ stoi pusta i nie zarabia ani grosza. Następna sprawa jestem ciekaw w ilu procentach jest wykorzystywana sterylizatornia. Wybudowanie tych dwóch oddziałów kosztowały miliony i stoją niewykorzystane. Tyle było pompy i chwalenia się , a to regeneruje tylko straty. Okazało się że jest to wielka niegospodarność a nie dowód do dumy.
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: chochlik »

Toledo, daj spokój... Tym razem ty daj spokój, bo nakręcasz tych złych ludzi. Niech się zatkają swoją złością.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: toledo »

A niech się nakręcają! Dzięki nim niektórzy wejdą do netu i - jeżeli nie obejrzeli w TV - obejrzą sesję z kabaretowymi wystąpieniami Fijasa i Wawrzyńskiego. Przy okazji skonfrontują co mówi Ogórek z bzdurami nicków. Dla mojej trzynastoletniej siostrzenicy ci dwaj radni to najlepsi telewizyjni kabareciarze. Ja się też sednie ubawiłem.

A wracając do sesji. Najpierw wypuszczony do boju radny Fijas, co i rusz dostował od Ogórka prztyczka w nos, okazując totalną niewiedzę w sprawach samorządowych i proceduralnych ( a na wójta się człek wybiera). Kapitalny był bół radnego z powodu braku w szpitali kontroli ( :D :D :D ), bo za jego czasów szpital miał po kilkanaście kontroli rocznie!!!!! Boska troska radnego!! :aniol: :aniol: :aniol:

Wawrzyński wolał się na bój z Ogórkiem nie wybierać i siedział cicho do czasu aż Ogórek opuścił salę (po dwakroć pytając czy są do niego pytania). Wtedy dopiero wykazał się bohaterską odwagą, wstał i "ja tu nie zadaję pytań (...) ja tu podsumowuję" ( :D :D :D ) wygłosił tyradę o niegospodarności ( :D :D :D ) w szpitalu i ze szpitalem z kilkunastoma pytaniami "ja tu chciałbym wiedzieć". Bo gospodarnie było wyłącznie za p. Bilińskiej (dziś w szpitalu w Biskupcu generującym straty - aktualnie ponad 4 mln).
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: motocykl »

Pijany jestes?
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: toledo »

Ja nie pracuję w ratuszu i nie mylę łóżka z chodnikiem. Nie bełkotałem też "o podsumowaniu".
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: jasko56 »

To jest to jak nie masz argumentu na obronę szpitala to zaraz wracasz do tego co było parę lat temu. Ja też nie przepadam za panią Bilińską, była słaba i pożgała się z kierowaniem szpitala i być może to samo będzie i w Biskupcu, ale to ich problem. Pan Brodiuk ze szpitala zrobił wielki sukces swojej kadencji. Tak mocno chwalił się osiągami i rozbudową szpitala, na każdym kroku przedstawiał wielkie zyski szpitala i co z tego ma dziś. Po rozbudowie miały być jeszcze większe zyski ,a co mamy . Sam pan Ogórek na sesji zakomunikował ,że zysku w tym roku nie będzie . Rada powiatu ma być gwarantem w rozbudowie oddziału zakaźnego, a co będzie jak ten oddział spodka los stacji dializ , czy są zagwarantowane kontrakty na leczenie w tym oddziale. Pan starosta jest za udzielenie gwarancji do banku, bo w następnej kadencji jego już nie będzie i nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności, jest w dobrej sytuacji. Żeby nie było tak że jestem tylko na nie, to chciałbym powiedzieć że w szpitalu zmieniło się dużo i to na lepsze. Szpital rozbudował się i to zasługuje na pochwałę ,ale polityka i niewykorzystywanie tego co jest wybudowane to skandal. Ta polityka prowadzi już szpital do straty . Trzeba trochę myśleć na przyszłość , a nie tylko budować bezmyślnie nie dbając o zapewnienie kontraktów.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: toledo »

No i tak umiemy czytać!
jasko! Bilińską wywołali na sesji Fijas z Wawrzyńskim jako przykład gospodarności. Teraz pani ta kandyduje z nr 1 z list pełnomocnika Wawrzyńskiego.
Celem spółki szpitalnej nie jest sam zysk tylko rozwój. Zysk jest środkiem rozwoju. Posłuchaj co mowi Ogórek: bank dałby kredyt bez poręczenia powiatu, tyle że koszty jego ubezpieczenia byłyby wyższe. Wyższe byłoby też ioprocentowanie. Owe kilkaset złotych warto więc wykorzystac na rozbudwę szpitala, a nie na wzbogacenie banku. Ale audyt banku wykazał, że spółka jest wiarygodnym kredytobiorcą, czego w historii szpitala nie było!!!

Bezmyślna rozbudowa? A skąd to wnosisz?
Centralna sterylizatornia nie wykorzystana? Co to znaczy? Stoi odłogiem? Zarasta kurzem? Jest niepotrzebna?
Jak sądzisz: ile szpital wydał na stację dializ? To Twój drugi przykład. Otóż NIC. Obiekt wzniosła społka. Stacja dializ nie działa, bo inwestor nie ma podpisanej umowy z NFOZ. Nie szpital tylko spółka zewnętrzna - warto to sobie zapamiętac, Jeżeli nie uruchomi zakładanej działalności, dopiero wówczas szpital będzie mógł odkupić obiekt. Dziś go bezpłatnie wykorzystuje do innych celów.

Piszesz to co mowi Wawrzyński. Tylko - ani ty ani on - słowami mlaskając nie potraficie ani jednego faktu realnie przytoczyc.
Ostatnio zmieniony 2010-11-01, 19:05:21 przez toledo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: cdn »

:o :o :o :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :o :o :o
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: jasko56 »

O pani Bilńskiej wyraziłem swoje zdanie jakie mam na temat tej pani, to jest moja ocena i ją podtrzymuję. Nie interesuje mnie zdanie i ocena pana Wawrzyńskiego czy też Fijasa jak widzisz mam swoje zdanie , odmienne niż ci panowie. To jest różnica między mną ,a tobą ,bo ty z całej siły bronisz poglądów jakie ma pan Brodiuk. A tak nawiasem to jesteś jego chyba rzecznikiem i obrońcą . Nie wiem jak to jest, cały czas pan starosta chwalił się szpitalem, że ma duże zyski, że to dzięki prezesowi jest tak dobrze, a teraz słyszę że to inwestor wybudował i ze to on jest winny z powodu niepodpisania kontraktu .Jeśli chodzi o kredyt i jego ubezpieczenie to spółka robi dobry interes. Po co ma kredyt ubezpieczać i dodatkowo ponosić koszty jak starostwo weźmie na siebie poręczenie i to ono będzie się martwiło o spłatę tego kredyt ,ewentualne bank będzie miał od kogo ściągać niespłacony kredyt. Wracając do centralnej sterylizatorni to nie napisałem, ze stoi odłogiem i zarasta kurzem, a zadałem pytanie w ilu procentach jest wykorzystywana przez szpital.Z waszych wywodów wynika że jak jest dobrze to zasługa szpitala jak coś nie tak to wina spółki zewnętrznej, gratuluję logicznego podejścia do problemu szpitala. To jest moje zdanie i nie wkładaj go i inne usta.
chochlik
gaduła
gaduła
Posty: 722
Rejestracja: 2009-01-21, 11:51:40

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: chochlik »

Drogi jasko. Przeczytaj to, co napisałeś. Przecież intelektualnie to się nie trzyma kupy. Rozumiem, że masz prawo mieć inny pogląd, twoja sprawa, ale nie wciskaj kitu.
Zacznę od początku. Gdy Brodiuk został starostą, Bilińska próbowała wymuszać tzw chwilówki na podtrzymanie działalności szpitala. Więcej - chciała wymusić sfinansowanie przez powiat rozbudowy szpitala, miedzy innymi sterylizatorni i nowej sali operacyjnej. To miało kosztować powiat 15milionów złotych.Dostała zero na szpital. Za to odprawy wzięła 200 000. Z pieniędzy spółki, o której interes tak podobno dbała.
Brodiuk potrafił wynaleźć znakomitego szefa Rady Nadzorczej, pana Karpa i za trzecim podejściem, świetnego prezesa. Tym dwóm panom udało się przede wszystkim wytyczyć kierunki rozwoju szpitala i Prezes Ogórek ten plan realizuje. Tylko człowiek małej woli nie widzi zmian, które w nim nastąpiły. Patrząc na to, co piszesz, to jak nie było sterylizatorni, to było źle, bo szpitalowi groziło zamknięcie. Jak zbudowali supernowoczesną sterylizatornię, to źle - bo jest.
Sala operacyjna po remoncie spełnia standardy, ale w przyszłości powstanie nowa - teraz to nie jest niezbędny wydatek.
Za to oddział zakaźny od lat nadawał się do rozbiórki. i go rozbierają, za to powstanie nowy, super wyposażony. To pewnie też źle, bo pacjenci będą zwozić różne zarazki z całego województwa i jeszcze jakąś epidemię przywloką - czyż nie prawda?
Prywatny inwestor włożył własną kasę budując i wyposażając stację dializ - też źle , bo to nie własność szpitala - nieprawdaż? Ale równie źle, ze to nie szpital ponosi koszty utrzymania obiektu, bo kontrakt na dializy blokują ci, którzy takie kontrakty mają.
Jak szpital przynosił straty za pani Bilińskiej, to było fajnie - jak teraz jest w dobrej sytuacji finansowej to źle. Jak szpital doił powiat z kasy to było fajnie. Jak teraz nie doi, to źle, bo finansuje inwestycje na swój rachunek.
Widzisz brak logiki w tym co piszesz? Zapewne nie widzisz, bo z jakiegoś powodu wciskasz kit mało zorientowanym ludziom
i logika nie ma tu nic do rzeczy. Pytam się: po co wciskasz ten kit? Rzeczywistości nie zaklniesz, szpitala nie sprzedasz za 250 000 zł, ludzie dalej będą się w nim leczyli w coraz lepszych warunkach, ale nie wszystkich da się wyleczyć - dla fantastów nie ma lekarstwa, niestety :)
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: ALCHEMIK »

Chochliku dobrze prawisz. Mądrego to i dobrze poczytać. :brawo: Szkoda tylko że takich jest jak palców u jednej ręki :beksa:
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: toledo »

Można jeszce by dodac o różnicy w kosztach obsługi kredytu przy różnych rodzajach ubezpieczenia (poręczenie samorządu jest najtańsze), że szpital bez poręczenia też może kredyt dostać, itd. Tylko niektórych nic i nikt - cytując klasyka -"nie przekona, że czarne jest czarne, a białe - białe".
Chochliku, ukłon. :aniol:
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: XLV Sesja Rady Powiatu

Post autor: Jacek-P »

Normalnie się z tobą zgadzam Chochliku.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Zablokowany