Medale dla pracowników starostwa

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Medale dla pracowników starostwa

Post autor: Jacek-P »

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński odznaczył złotymi, srebrnymi i brązowymi medalami za długoletnią służbę, pracowników Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Medale zostały przyznane za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Uroczystość wręczenia odznaczeń z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbyła się w auli Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Jana Bażyńskiego.

Medale w imieniu Prezydenta RP wręczał Wojewoda Warmińsko-Mazurski Marian Podziewski oraz Starosta Ostródzki Włodzimierz Brodiuk.

Informacja oraz komentarze: Medale dla pracowników starostwa

Materiał TVO, który wzbudził wiele emocji i skrajnych komentarzy: To nie jest plagiat?/
Obrazek

TVO - Medale od Prezydenta RP
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: ALCHEMIK »

Ciekawe jaki interes ma w tym Pan Moderator, zeby w każdym poście wklejać link do nagrania w sprawie plagiatu. Wkleił Pan to w temacie o plagiacie, więc po co jeszcze tutaj. Jest Pan moderatorem, czy kreatorem tego forum. Jak kreatorem to proszę założyć sobie konto z nickiem i jako np. jaś fasola wyrażać swoje opinie. Bo na dzień dzisiejszy to mam poważne wątpliwości co do Pana obiektywizmu. Na temat Pana działalności i podejścia do tematu odnośnie tego forum mam znacznie więcej zastrzeżeń, ale to nie miejsce na to.
Sprawa do przemyślenia.....
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: Jacek-P »

ALCHEMIK pisze:Jest Pan moderatorem, czy kreatorem tego forum.
Moderator jest kreatorem forum, to nierozdzielne funkcje.
ALCHEMIK pisze:Wkleił Pan to w temacie o plagiacie, więc po co jeszcze tutaj.
Tematem tego wątku są medale, została załączona treść tekstu z serwisu wraz z odnośnikiem, a materiał wideo znalazł się tutaj, gdyż w nim też jest mowa o medalach.
ALCHEMIK pisze:...Bo na dzień dzisiejszy to mam poważne wątpliwości co do Pana obiektywizmu.
Obiektywizm nie ma tu nic do rzeczy, nie ja jestem bohaterem materiału, nie ja go zmontowałem.
ALCHEMIK pisze:Na temat Pana działalności i podejścia do tematu odnośnie tego forum mam znacznie więcej zastrzeżeń, ale to nie miejsce na to.
Sprawa do przemyślenia....
Nie widzę lepszego miejsce na wyrażenie swoich zastrzeżeń, nie ścinam głowy za poglądy i nie obrażam się na użytkowników. Chyba, że chcesz porozmawiać osobiście, napisz, spotkamy się.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Luiza22
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 2009-09-05, 08:27:40
Gadu-Gadu: 0

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: Luiza22 »

Taka uwaga.

Przykład obiektywizmu:

przy linku o plagiacie można wstawić obrazek z tego materiału,

przy linku o medalach nie można wstawić obrazka z reportażu.
Luiza22
początkujący
początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 2009-09-05, 08:27:40
Gadu-Gadu: 0

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: Luiza22 »

zresztą to zdanie sporo tłumaczy:

"Obiektywizm nie ma tu nic do rzeczy, nie ja jestem bohaterem materiału, nie ja go zmontowałem."
czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: czujnik zła »

Osobiście sądzę,że Pan Starosta nie ma zwyczaju i chęci pokazywać sie medialnie z Tymi panami po bokach jego fotografii.I wcale mnie to nie dziwi,ja na ich miejscu pana W, i pana F.wycofałbym się ze sceny politycznej.Pana W.wzywano do dymisji po wybrykach melomana i złożenia mandatu radnego,ale dla niego to normalka,dla innego smiertelnika poniżenie :-(.Napluj w oczy a powie ,że deszcz pada .Dziwi wyraz oczu tego pana,nie wyglada to mile-wręcz przeciwnie.Pozdrawiam sprawiedliwych
Ostatnio zmieniony 2009-12-23, 00:02:36 przez czujnik zła, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: ALCHEMIK »

Właśnie najważniejsze jest tu słowo ZMONTOWAŁEM :evil: bo to jest perfidny montaż nie oddający rzeczywistości.
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
niedźwiedź_brunatny
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2009-12-14, 22:17:23
Gadu-Gadu: 0

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: niedźwiedź_brunatny »

Strasznie dużą ma głowę ten bezwłosy dżentelmen w środku - abstrahując od tych prymitywnych dyskusji.
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: ALCHEMIK »

Ten w środku ma pokazaną całą głowę, a ci po bokach po połowie. W sumie pokazali na tym zdjęciu dwie głowy :P
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: czujnik zła »

ALCHEMIKU-jak mam Cię rozumieć?Czyli ci dwaj to półgłówki?To by się zgadzało,ale tak od razu dowalać :D
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: ALCHEMIK »

Ja wiem, że prawda jest okrutna i niekiedy boli, ale trzeba szczerze prawdzie spojżeć w oczy. :D
Zresztą jutro wigilia, zwierzęta przemówią ludzkim głosem, to może coś powiedzą ciekawego? Zapytam się swojego psa co on o tym myśli, jak mi powie to napiszę po świętach. Oczywiście pominę przekleństwa :-D
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
niedźwiedź_brunatny
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2009-12-14, 22:17:23
Gadu-Gadu: 0

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: niedźwiedź_brunatny »

Nie zapomnij spojRZeć do słownika języka polskiego albo przynajmniej zainstaluj moduł gramatyczny w przeglądarce.
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Medale dla pracowników starostwa

Post autor: ALCHEMIK »

o przepraszam za byka :oops: postaram się poprawić :lol:
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
Zablokowany