Nowy starosta?

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

O czym prawicie? Obrażał, pomawiał i teraz zdziwiony wyrokiem? Skończy się te kłapanie ozorem na prawo i lewo :) Zacznijcie pakować manatki - wkrótce przeprowadzka.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowy starosta?

Post autor: toledo »

Z definicji ozory to niedźwiadki a nie ludzie mają. Kłapią przy tym nie ozorem lecz paszczą. A pakować manatki przyjdzie wcześniej czy później tym co jeden drugiemu rączkę myje, a nazwanie tej czynności prywatą za obrazę uznaje. Jak to dziadowie mówili: oliwa na wierzch zawsze wypływa, przy bełtaniu trwa to trochę dłużej.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

Na wierzch to raczej zawsze zdechły pstrąg wypływa.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: Nowy starosta?

Post autor: ostrodzianin »

Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy - posłuchaj misiu - nie ma przestępstwa doskonałego, prędzej czy później ręka sprawiedliwości dosięgnie tych, którzy uważają, że bezkarnie można robić rzeczy, których prawo zabrania. Masz jakieś wątpliwości ze oliwa na wierz wypłynie czy dalej myślisz że to będzie zdechły pstrąg?
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

Ależ oliwa wypłynęła na wierz - ma postać pstrąga ;) Koniec z bezkarnością! Koniec z pomówieniami! Koniec z kłapaniem ozorem! Kobiety na kombajny!
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowy starosta?

Post autor: toledo »

A misie na Antarktydę?
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Re: Nowy starosta?

Post autor: Roma »

starosta wygrał proces z byłą radą nadzorczą sąd okręgowy uznał, że starosta nie pomówił rady nadzorczej, musi być ci ciężko z tym, jak sobie Pan radzi Panie Czarku?
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowy starosta?

Post autor: toledo »

Jestem ciekaw komentarzy jasia wędrowniczka i misia polarnego.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Nowy starosta?

Post autor: cdn »

Ja jestem ciekaw komentarzy Hrywny, Krewy......... :lol: :lol: :lol:
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowy starosta?

Post autor: toledo »

A to sa różne zwierzaczki?
Awatar użytkownika
Bond
początkujący
początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 2009-02-04, 08:53:06
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: Bond »

Jakoś ich nie widać na forum, pewnie opijają..... A może pojechali do ZOO. W Iławie jest odpowiednie i do tego strzeżone, tam będą się czuli bezpiecznie :P
Albowiem Bóg stworzył ludzi,
ale to Samuel Colt uczynił ich równymi.
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: lasser »

''Nowy Starosta"-zapewne nie nowy lecz odnowiony ,bo uwierzył w sprawiedliwość sądu,jeżeli ktoś nie rozumie słowa -niewinny-niech zajrzy do słownika.Prawie dwa lata bezpodstawnego nękania może zmęczyć każdego,nawet takiego twardziela jak W.B.Mam nadzieję ,że odbije pałeczkę tej swiętej trójcy. :bije: Należy się odwdzięczyć za straty moralne ,finansowe ,etc.
A.Mickiewicz-,,...gwałt,niech się gwałtem odciska"
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

A o co chodzi? Kolejny werdykt w sprawie? Proszę o linka do rzetelnej informacji to odpowiednio ją skomentuję. Ostatnio nie jestem na bieżąco z forum - nie było mnie i nic się nie działo.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowy starosta?

Post autor: toledo »

Sam rozpętałeś tę dyskusję puszczeniem pogłoski o nieprawomocnym wyroku.
miś_polarny pisze:Doszły mnie słuchy, że seria pomówień wyszła bokiem Wlodymirowi. Czy to prawda, że nasz starosta dostał 1 rok na 2 lata w zawieszeniu i będzie mógł piastować funkcję publiczną tylko do momentu uprawomocnienia wyroku? Jako, że sam nie przywykłem do pomówień powyższa treść jest czysto hipotetyczna. Toledo ty jesteś dobrze poinformowany. Jak to jest? Będzie wkrótce nowy starosta?
Potem kontynuowałeś ja z homofobem Jasiem Wędrowniczkiem, a teraz nic nie wiesz?
No więc informuję cię, że prawomocnym wyrokiem bzdurne zarzuty zostały przez Sąd Okręgowy w Elblągu oddalone, a wyrok sądu ostródzkiego pewnie zapisze się w annałach sądowniczego absurdu.
Nie znam, niestety, uzasadnienia, ale najlepszym jest dla mnie stan szpitala, który ma wreszcie plany rozwoju, remontuje a nie łata, i - co ważne - nie żebrze o wypłaty dla pracowników. Pod nadzorem "zniesławionych" krytyką członków byłej rady nadzorczej było akurat odwrotnie, chociaż jasie i misie piały w ślad za opłacanym (z publicznej kasy w prywatnym interesie) pismakiem peany.
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: Nowy starosta?

Post autor: FinChan »

Toledo.... dodam do tego tylko to, że wyrok jest ostateczny i nie ma od niego odwołania.
Acha,
misiu polarny.... to co mówił Starosta to nie były pomówienia, prawto dabyła . Tak zadecydował Sąd Okręgowy w Elblągu.
FinChan
początkujący
początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 2007-05-20, 10:44:13

Re: Nowy starosta?

Post autor: FinChan »

To był prawda
lasser
początkujący
początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 2008-02-01, 20:41:12
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: lasser »

miś_polarny pisze:O czym prawicie? Obrażał, pomawiał i teraz zdziwiony wyrokiem? Skończy się te kłapanie ozorem na prawo i lewo :) Zacznijcie pakować manatki - wkrótce przeprowadzka.
Dość tych bredni .Co ciekawego teraz napiszesz,może to ty klepiesz na lewo i prawo by przycmić dziwne interesiki.Odsyłam Cię do GO-tam o tobie piszą.pa(więc zacznij pakować manatki,tylko zostaw w urzedzie witraż(to zabytek.Dla ciebie nie ma świetości :) )
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

Ale z was barany. Ile razy mam mówić, że mylicie mnie z kimś kogo w ogóle nie znam 8)

Odnośnie kolejnego werdyktu to z tego co się orientuję w prawie została jeszcze co najmniej jedna instancja więc wasza radość może być przedwczesna. Włodymir zawsze kłapał ozorem na prawo i lewo i nadal to będzie robić. Dziwię się wam, że podniecacie się kimś kto sobą niewiele reprezentuje.
Cieszycie się ze zwycięstwa? Ja nie. Dlaczego? Bo nie przywykłem się cieszyć z cudzego hehehe.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowy starosta?

Post autor: toledo »

No to dajesz dowód, że się nie orientujesz. To po pierwsze.
Że kłapiesz bez argumentów - to po drugie.
Żeś homofob - to po trzecie.

I z nikim cię nie mylę. Nie uogólniaj. Nie interesuje mnie kim jesteś. Wiem, co reprezentujesz. I wystarczy.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

toledo pisze:No to dajesz dowód, że się nie orientujesz. To po pierwsze.
Że kłapiesz bez argumentów - to po drugie.
Żeś homofob - to po trzecie.

I z nikim cię nie mylę. Nie uogólniaj. Nie interesuje mnie kim jesteś. Wiem, co reprezentujesz. I wystarczy.
Akurat do ciebie tego nie pisałem więc nie bardzo wiem dlaczego odpisujesz.

Odniosę się jednak do bzdur zawartych w twoim powyższym poście:

- Kłapię bez argumentów? Przecież jasne, że pomawiał i to nie pierwszy raz. Twój Bożek Włodymir posiada taką babską cechę - plociuch. Nie ma się czego wstydzić w końcu hemafrodytyzm to często spotykane zjawisko więc dlaczego akurat jego miało nie dotknąć?

Homofob? W tym lub innym temacie osobiście sugerowałeś, że nie lubię kobiet, że nie mam żony i że mogę być ciotą. Teraz mi wytykasz homofobię. Może czas zacząć czytać ulotki leków, które bierzesz?

PA PA UPA PA PA!
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowy starosta?

Post autor: toledo »

Nic ci dotychczas nie sugerowałem (oczywiście jako misiowi, innych twoich nicków nie znam).
dowodem homofobii jest stosowanie słownictwa innych homofobów na tym forum (hrywna, jaś, krewa) i to akurat po raz kolejny potwierdziłeś.
Każdy niezguła, określi nazwanie go po imieniu niezgułą jako pomówienie. Klasyczne pomówienie zastosowałeś właśnie sam ("twój bożek", "babska cecha", a wcześniej "ale z was barany"). Zastępuje ono argumenty u ludzi którzy argumentów nie mają.

W sprawie, o której z takim entuzjazmem pisałeś prorokując nowego starostę, akurat padały argumenty i sąd wziął to pod uwagę, potwierdzając, że ocena starej Rady Nadzorczej była właściwa i trafna.

Znam akurat wielu ludzi posiadających "patenty" członków rad nadzorczych, ale z wiedzą to u nich juz kiepskawo, a z zaangażowaniem w sprawy nadzorowanych spółek całkowita klapa.
czujnik zła
początkujący
początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 2008-10-26, 19:38:34
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: czujnik zła »

chochlik pisze:chcielibyście, co? :)
Jest rzeczą charakterystyczną,kto komentuje ten kuriozalny wyrok - Jaś Wędrowniczek i Miś Polarny, czyli hrywna, czyli kRewa, czyli Urząd Miasta. Czyni to z ogromną, wrodzoną delikatnością, jakże inną od "buty i arogancji" i co tam jeszcze,tego brodatego Ukraińca( nazwy własne pisze się z dużej litery,ty oświecony Polaku).
Na komentarz poczekacie gdy będzie znane uzasadnienie tego dziwactwa, bo jeszcze go nie ma.Ale, jak sądzę, otworzyliście "puszkę z Pandorrą" i nie wiem, czy tak bardzo będziecie się cieszyć jak teraz, choć i teraz nie macie specjalnie powodów do radości, bo każdy inny sąd ten wyrok uwali, bo takie "cuda" możliwe są tylko w Ostródzie. Przedwczesna radość :)
Miałes rację,jedyna słuszną rację ma sąd elbląski uwalił-uwalił kogo?Pana Starostę uniewinnił,wskazał kto w tej rozgrywce jest zły-beee.Ale co dalej,facet cierpiał bezpodstawnie 2 lata,sąd niezawisły dalej jest bez skazy,bo kto odważy sie skazać sąd :beksa: .Rada nadzorcza-hiiii-ponoć rada nadzorcza jest bez skazy,kto odważy sie skazać radę za pomówienie,kto wokół tej kuriozalnej sprawy odważy się na cokolwiek?Sądzę,że nikt,chyba ,że W.B -on ma jaja.
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

Ujadanie to nie gryzienie.
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Nowy starosta?

Post autor: toledo »

Bo zęby powypadały
Awatar użytkownika
miś_polarny
początkujący
początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 2008-12-10, 08:15:00
Gadu-Gadu: 0

Re: Nowy starosta?

Post autor: miś_polarny »

toledo pisze:Bo zęby powypadały
Dlaczego? Czyżby żaden z zakładów zdrowotnych nie chciał przyjmować szczekaczy powiatowych?
Acipenseridae wskaże Ci dorgę!
Zablokowany