PO szczekali głośniej niż kundel a teraz?

Moderator: Jacek-P

dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

PO szczekali głośniej niż kundel a teraz?

Post autor: dmytro »

Dzisiaj na GO.pl (dla sztabu PO rozwinę skrót - GazetaOlsztynska.pl) zauważyłem notorycznie wklejany link

http://www.ostrodaprzeciwreferendum.pl/

Niesamowita, zenitu sięgająca HIPOKRYZJA oportunistów z rady miasta i władz miasta.

Dawno temu, przed kolejnymi wyborami POwcy szczekali, tworzyli filmiki, które na youtube służyły propagandowym celom. Ośmieszali, szykanowali, szydzili z najsilniejszego kandydata na fotel burmistrza. Przegrali - żeby nie napisać przeje*** - z kretesem. Brodziuk się ośmieszył w debacie. Ludzie go ewidentnie nie wybrali. Nie chcieli na jakimkolwiek fotelu. Tylko choremu prawu jakie obowiązuje przy wyborze starosty stał się ponownie.. starostą. Ideowcem to nazwać go na pewno się nie da. Tworzenie dziwnych zależności w radzie powiatowej, tworzenie radnego etatowego itp. spowodowały, że ponownie można cieszyć się z dobrej pensji i pojeździć na koszt podatnika służbowym autem.

Ok. Krótko i na temat. Nie chce mi się rozwijać tematu cyrku, bo cyrk jaki jest każdy widzi.

Za to teraz kilka perełek ze strony, której link wklejony został na początku:
Szanujemy reguły demokracji, ale nie chcemy, aby były one narzędziem manipulacji
Tak. Tak! TAK! Śmiać się czy płakać? Piszą to ci, którzy notorycznie na każdego donoszą do prokuratury. Hahahaha.
Nie uważamy, że nasze miasto zasługuje na to referendum - bo jest to żenujący spektakl manipulacji, populizmu i demagogii w wykonaniu ludzi, którzy własny interes stawiają wyżej niż dobro ogółu.
Tak jest! Jazda służbowym autem w celach czysto prywatnych nie jest stawianiem swojego dobra, swojej wygody ponad dobro ogółu.
O żenujących spekataklach można natomiast poczytać na http://ostroda2012.wordpress.com/.
Wyciąg dla narciarzy wodnych, plaża i tor kajakowy
To o tej inwestycji starosta ze swoimi przy... podwładnymi znaczy się wypowiadali się jak najbardziej negatywnie. "Po co to? To się nie zwróci" - tak mówili. Kasa, kasa, kasa. Tylko to, a dobro społeczne? Rozrywkę chyba można do niego zaliczyć?

Teraz inwestycja jako pierwsza widnieje w opcji "Ostróda OK". Żałosne.

Nie chce mi się dalej pisać. Idę się wyrzygać.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Zablokowany