Komprosmitacja na całej linii!!!

Moderator: Jacek-P

toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Ty hakenbu chyba zbyt wysoko cenisz swój intelekt.Jego brak pokrywasz inwektywami wobec innych forumowiczów.Ale taka jest prawda,że jak kto się urodził w kaftanie,to trudno mu dojść do fraka.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

list pożegnalny do hakenbu

Post autor: sceptyk »

Z tego co wiem,to w Ostródzie jest psychiatra a on może wyleczyć z manii prześladowczej - polecam.
Nie masz żadnych kwalifikacji etycznych do prawienia mi morałów, zresztą je olewam.
Jan Nosewicz jest sympatycznym człowiekiem i sądzę, że wielu ludzi życzy mu dobrze, w tym również ja.Ten facet w swoim życiu nie skrzywdził muchy,do czasu aż się z wami zadał. Wątpię, żeby nie miał wyrzutów sumienia z tego powodu,ale to jego problem.
Najlepszą rzeczą,jaką może zrobić dla tego miasta, to pozbyć się takich kreatur jak wy i jeszcze paru innych, bo prędzej czy później zrobicie mu krzywdę.
Nikt nie odrzuci propozycji wspólpracy,jeśli będzie to uczciwa oferta, ale znając was, to będziecie chcieli wszystkich wykręcić i Nosewicz będzie robił co chcecie, tak jak do tej pory. Bardzo szkoda :-(
zamilkłem dla ciebie hakenbu wyżywaj się na innych :P :x
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

dzięki opaczności !!!, że w końcu mamy Starostę na pozimie, człowieka z wielką kulturą, mądrego,wykształconego i do tego przjstojnego. Niech jego przeciwnicy piszą co chcą, to z zazdrości . Głupich nie sieją....
Pokrzyczą i przestaną to im tylko została ha, ha, ha !!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

sory - pisze sę zostało
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Do cdn: A co Ty masz jakies profity ze tak chwalisz Brodiuka????? Przystojny?????Gruba przesada!!!! :D No i cała ta reszta komplementów zdecydowanie tez na wyrost!!!!! :D Brodiuk starostą- jakoś mnie to nie napawa opymizmem.... :shock:
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

do studentki Z gustami się nie dyskutuje. Jeśli wolisz facetów z mięśniem piwnym ,metra ciętych i z pijackim bękotem Twoja sprawa.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Zgadzam się, z gustami się nie dyskutuje, masz rację. No więc po takie rzeczy wypisujesz??Nie wiem,czy wygląd zewnętrzny Brodiuka moze miec jakieś przełożenie na jego pracę w starostwie...To chyba nie jest zaleta,która bedzie miała wpływ na jakość jego pracy... :shock:
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

cdn pisze:sory - pisze sę zostało
i sorry
Zablokowany