Koniec wojny- czas na wybór

Moderator: Jacek-P

sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

Koniec wojny- czas na wybór

Post autor: sceptyk »

Nie zamierzam nikomu sugerować wyboru, nie robiłem tego również w prywatnych rozmowach.
Życzę wszystkim forumowiczom udanego wyboru po to,żebyśmy za cztery lata mogli mówić o nowym burmistrzu same superlatywy.
Miłej i spokojnej niedzieli :) :) :)
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

Mój faworyt nie przeszedł do drugiej tury. Szkoda! byłby to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku, kompetentny, pełen wiedzy, znający sprawy naszego miasta. Jednak mieszkańcy zadecydowali inaczej. W obliczu takiego faktu nie mogę pozostać obojętnie, ponieważ prawic a ma większość w mieście i powiecie zagłosuję na Najmowicza , aby bardziej umocnić prawą stronę. To palecam do przemyślenia innym!!
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

a ja Glupia dziwie sie ze Forumowicze dopiekaja sobie na wzajem i tym samym zachowuja sie jak dzieci, z boku patrzac to te rozmowy sa az smieszne ... podniecaja sie co niektorzy tak ze geba sie nie zamyka ze smiechu, ale co sie dziwic jak sami kandydaci na Burmistrza Osmieszaja sie komunikatami nadsylanymi ze swojego studia w Olsztynie do radia Mazury ... jak male dzieci Oko za oko, zab za zab. Posluchajcie tylko tych smiesznych textow w radiu mazury w tej chwili normalnie paranoja .....
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Zablokowany