Gazetka Nosewicza kontra ulotka Najmowicza.

Moderator: Jacek-P

hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Gazetka Nosewicza kontra ulotka Najmowicza.

Post autor: hakenbu »

Ostatnim akcentem obecnej kampanii są materiały roznoszone do naszych skrzynek pocztowych. Cóz w nich mozemy znaleźć? Mały świstek Najmowicza, na pierwszej stronie widzimy oklepany tekst, pełen pustych słów :"Będzie lepiej" i innych podobnych banałów. To samo widzieliśmy już w "GO" i to samo Pan Najmowicz już wyrecytował w radio.

Na drugiej stronie widzimy taką oto fotkę: Tajemniczy grymas Gorczycy, roześmiany jak zwykle i tak samo jak zwykle Najmowicz (facet ma bardzo monotonną mimikę tak na marginesie) no i to co najpiękniejsze: BRODIUK! (bez wątpienia nieprzypadkowo na pierwszym planie) Głupkowaty uśmieszek, wyszczerzone zęby, wyrażający przekonanie graniczące z pewnością: "Będę starostą! Będę starostą!"

No i znowu nudna klepanka: "My zjednoczyli się! My wszyscy hura na Nosewicza! Co prawda nie wiadomo jak zrobic lepiej Ostrodzie konkretnie, ale jak wykopiemy Nosy to przecie samo z siebie zrobi się lepiej!"

Na takie to cudo szarpnęły się ostródzkie pisuary jako ostatnia informacja o ich kandydacie, która dotrze do wyborców w naszym mieście przed ciszą wyborczą. Nosewicz okazał swoim wyborcom daleko więcej uwagi. Wysmarował tekst na 3 duże strony, opatrzył kilkoma zdjęciami, zdobył sie na polemikę z głupotami, które w ciągu ostatnich 10 dni Najmowicz rozgłaszał wszem i wobec.

W bardzo kulturalny i rzeczowy sposób wypunktował Najmowicza. Odniósł się do konkretów, do zachowania swojego kontrkandydata w ciągu kampanii. Najlepszy dowód, ze dotąd tu na forum żadna Roma czy inny sceptyk słowem sie nie zająknął na temat nosewiczowej gazetki. Nokaut, co? Kiepsko będzie wyglądać jak jednocześnie tysiące Ostródzian wyciągnie ze swoich skrzynek banalną ulotkę i w formie i treści Najmowicza, oraz napisaną od serca gazetkę obecnego burmistrza.

Romo, sceptyku, jamcionku! Krzyczcie jakie to parszywości Nosewicz zawarł w tej ulotce, jakie to kłamstwa tam poumieszczał, jak to naubliżał PISowemu kandydatowi zarzucając mu brak doświadczenia i profesjonalizmu. Tyle, że to niewiele zmieni. Mizeria Najmowicza na zasadzie kontrastu bije aż teraz po oczach. Kandydat bez programu, pomysłu na Ostródę, bez politycznego przetarcia chce bardzo zostać burmistrzem. Jakie ma atuty? Uśmiech od ucha do ucha i ... jabłko. No to smacznego! Tylko nie zapomnijcie wyrzucić ogryzka.
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Mdłości

Post autor: przekleta »

Jeszcze raz haknebu. Ulotka Nosewicza w bardzo kłamliwy sposób przedstawia sprawę pozyskiwania środków z UE. Pokaż mi haknebu gdzie w sprawozdaniach z wykonania budżetu za 2003, 2004, 2005, i w prognozowanym planie wykonania za 2006 rok są te środki o których Nosewicz pisze w ulotce. Pokaż chociaż jedno takie miejsce zakłamańcu. !!!!!!! Źródło chłopie. Ulotka Najmowicza jest najbardziej thebeściarską ulotką jaką do tej pory widziałam. Także hakenbu odnieś się do faktów 2003,2004,2005,2006. Gdzie ta kasa????? Proste.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Płacz, płacz hakenbu - łzy w oczach dorodłego przegranego człowieka to nic takiego. To nic że przegraliście, co tam, jakoś się odnajdziesz w nowej rzeczywistości - znowu założysz jakąś gazetę typu "Kulisy Warmii i M..zur" , w której będziesz mógł dalej opluwać swoich przeciwników, bo ty juz się zmienisz , bedziesz jątrzył i taplał się w tym bagnie.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

do hakenbu

Post autor: sceptyk »

dzięki za troskę...
Nie pisałem o ulotce Nosewicza z dwóch powodów; po pierwsze jej nie dostałem, po drugie, jak bym dostał to bym nie przeczytał, bo czytanie trzech stron głupot,to gorsze niż czytanie instrukcji obsługi telewizora i mniej przydatne.
Bardzo brzydko tak samemu się chwalić,bo przecież to twój tekst, ale rozumiem przecież nikt inny tego nie pochwali :-)
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Dzisiaj gdy kupiłam gazetę aż podskoczyłam z radości Nos sam o sobie napisał "Mniej Nosa" hehehehehe - szczerze mówiąc to sami sie pogrążyliście tym tekstem w gazecie brawo brawo !!!!!!!!
konfrontacja z Njamowiczem wyszła też mizernie.....
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

a tak nawiasem mówiąc to ten tekst Nosa dziś w gazecie to - wypisz wymaluj wywody hakenbu - nawet kilka takich samych zdan sie pojawiło. :-D
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

wsiąść do autobusu o numerze rejestracyjnym NOS 26 XI to dość ryzykowne, no chyba, że kierowca dmuchnie w bolonik
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Najmowicz wyciera swoją pisowską gębę zmarłymi górnikami.

Post autor: hakenbu »

Sądziłem, że w tej kampanii niewiele mnie już zaszokuje a jednak... Wasz pisuarowy pupil w obrzydliwym stylu kończy swoją kampanię. Nie sądziłem, że jakość waszej kampanii może byc jeszcze niższa, a tu Czesiu zaskoczył. Merytoryczna, pełna szacunku gazetka Nosewicza wytykająca mankamenty Najmowiczowi nie jako człowiekowi, ale kandydatowi na burmistrza została przez tego zbyta, że "mamy żałobę" i że go "szkaluje"

Żałosne Panie Czesiu, żałosne.

Intelektualnie i merytorycznie Nosewicz rozłożył Waszego kandydata na łopatki. W przedśmiertnych konwulsjach Czesiek szukał rozpaczliwie ratunku i popełnił karygody błąd. Wobec braku argumentów na celne zarzuty Nosewicza, zasłonił się zmarłymi tragicznie górnikami z kopalni "Halemba". O ile jeszcze miałem do tego waszego Najmowicza jakiś cień sympatii (no bo taki miły i bezkonfliktowy podobno), tak dziś ze zgrozą myślę o sytuacji, w której, jakimś cudem, człowiek ten zdobywa fotel burmistrza.

O ile wcześniej oceniając Najmowicza uwypuklałem jego brak kwalifikacji merytorycznych, tak teraz z całą bezwzględnością okazało się, że brak mu i kwalifikacji moralnych. Jego czyn jest wyjątkowo obrzydliwy i z całą pewnością wyborcy wystawią mu za to odpowiedni rachunek. Jak jeszcze do niedawna planując głosowanie na Nosewicza miałem na myśli jego program i dokonania, tak teraz wystarczy mi już tylko jedno: Nie pozwolić jego kontrkandydatowi, osobie postępującej tak nikczemnie reprezentować nasze miasto.

Teraz już widać jak na dłoni co kryje się za tą waszą "koalicją". Władza, władza, władza. Po trupach, z kłamstwem na roześmianych gębach. Wyborcy, w co wierzę bardzo mocno, wam na to nie pozwolą. Myślę też, że ten wybryk Najmowicza znajdzie i odpowiedni odźwięk wewnątrz samego antynosewiczowego porozumienia. Po II turze jedyne spoiwo tej grupy tj. "załatwić nosa" straci rację bytu i Ostróda zobaczy ile warte były te rzewne zapewnienia "o porozumieniu ponad podziałami".
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Do sceptyka

Post autor: hakenbu »

Jasne, że byś nie przeczytał, bo to za trudny tekst dla Ciebie. To wasze kretyńskie przekonanie, że hakenbu to obecny w-ce jest przezabawne, ale i staje się męczące. Chcecie dowodu? Włączcie Canal+, właśnie transmitują tam galę boksu na żywo z naszej ostródzkiej hali. Jest tam i Nosewicz i Dąbrowski, są często na wizji. Ten drugi nie ma na kolanach laptopa, ale to pewnie was nie przekonuje?

W sumie co za różnica. Jesteście przecież tak samo pewni zwycięstwa w II turze Najmowicza jak tego, że ja to wiceburmistrz. Super! W obu przypadkach macie tak samo rację.

sceptyk pisze:dzięki za troskę...
Nie pisałem o ulotce Nosewicza z dwóch powodów; po pierwsze jej nie dostałem, po drugie, jak bym dostał to bym nie przeczytał, bo czytanie trzech stron głupot,to gorsze niż czytanie instrukcji obsługi telewizora i mniej przydatne.
Bardzo brzydko tak samemu się chwalić,bo przecież to twój tekst, ale rozumiem przecież nikt inny tego nie pochwali :-)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Ciekawe dlaczego hakenbu tak nienawidzi Brodiuka. Przeszkodził mu w jakimś szemarnym interesiku? A może przeszkodził jego patronowi z prokuratorskiej teczki?

Panie Janku N. Pożegnaj Pan tych panów. Psują Panu opinię. To ludzie bez honoru i szacunku nawet dla siebie.
Zablokowany