Sprzedawania stołków itd

Moderator: Jacek-P

grzegorz
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-09, 15:54:18

Sprzedawania stołków itd

Post autor: grzegorz »

No i mamy znów naszą ostródzką politykę:/ Brodiuk podpisuje porozumienie z cześkiem w zamian za to że PiS poprze go na fotel starosty... Czesiek robi wszystko żeby poprawić swoje marne szanse na burmistrza... Ja wiem kogo poprę w II turze. W I głosowałem na Brodiuka i żałuje. Poprę Jana Nosewicza. Dlaczego? Bo chcę żyć w Ostródzie w której nie bedzie rządził żaden PiSuar. Apeluje do wszystkich sympatyków PO żeby poparli Nosewicza!!!
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

twoje prawo

Post autor: sceptyk »

Polska to wolny kraj,więc masz prawo głosować na kogo chcesz. Bardzo jednak proszę- nie obrażaj niepotrzebnie ludzi.
Zawarcie tej koalicji, bez kłótni i targowania się o stanowiska(tat,tak-bez targowania),zdarzyło się po raz pierwszy od wielu lat. Powiem więcej, nie ma w tej umowie żadnej " wielkiej polityki". Jest za to determinacja,żeby odsunąć od władzy układ, który się nie sprawdził.
Zakładam,że od czasu do czasu będą się kłócić,ale będą to kłótnie o program i będą przejściowe.
Układ- burmistrz Nosewicz, wiceburmistrz Dąbrowski przeciwko całej radzie, bo gwarantuję ci, że nawet radni z lewicy staną w jakimś momencie okoniem przeciwko Dąbrowskiemu, może sparaliżować rozwój miasta. a Nosewicz będzie miał znowu argument; chciałem a nie mogłem, bo mi rada nie pozwoliła. Ale twój wybór :) Przyjemnego głosowania.
PS. Apele są dobre na uroczystościach szkolnych - symatyków Platformy zostaw w spokoju...
grzegorz
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-09, 15:54:18

Post autor: grzegorz »

Drogi Sceptyku,

a powiedz czy sprawdził się w ciągu 12 lat Włodymir B, Czesław N i reszta świty POPiSu? Zagłosowałem na Brodiuka tylko dlatego, że jestem sympatykiem PO. A głosując na listę PO nie głosowałem na porozumienie z PiS i z Najmowiczem, który już wystarczająco udowodnił że jest karierowiczem. Brodiuk przez 12 lat nie zrobił niczego dla miasta. Będąc na kilku sesjach no Brodiuk z Babalskim sztucznie wzbudzali konflikty z obozem Nosewicz-Dąbrowski. Mimo tego, że Dąborwski bedzie wice burmistrzem zagłosuje na Nosewicza. Teraz 100% poparcia dla niego. To jest dowód że nawet środowiska liberalno - prawicowe mogą poprzeć tak przez Was znienawidzonego burmistrza.
grzegorz
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-09, 15:54:18

Post autor: grzegorz »

W ramach wyjaśnień - nie jestem formalnym sympatykiem PO:)
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

grzegorz plączesz się z tym pisaniem. Chcesz dowalić Brodiukowi, ale Ci nie wychodzi. Raz głosujesz na niego, by w końcu napisać, że przez 12 lat nic nie zrobił, wię zmiemiasz zdanie i głosujesz na Nosewicza. Weź się chłopie zdecyduj,albo poradź się swoich suflerów, bo puki co masz mętlik w głowie.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

do grzegorza

Post autor: sceptyk »

Grzegorzu,czy hakenbu, czy jak ci tam. Głosuj sobie na kogo chcesz. Śmiem wątpić,czy rzeczywiście głosowałeś na PO. Wolałbym,żeby nie, bo ja głosowałemma a nie lubię być w g..nianym towarzystwie.
Powiem tak: tą pyskówkę na forum przegraliście, bo w odróżnieniu od waszych zjadliwych, zakłamanych postów, ludzie, którzy z wami polemizowali starali się mówić szczerze.
przegracie również wybory, bo ludzie nie znoszą fałszu i sądzę,że już się na was poznali.
Paszkwil na Brodiuka odebrał Nosewiczowi zwycięstwo w 1 turze, napastliwy napad na Najmowicza odbiera wam zwycięstwo w niedzielę.
Panie grzegorzu, czy hakenbu,czy jak ci tam. Czasy g..na, które zgotowaliście temu miastu odchodzą w przeszłość, jak by się nie stało opinia publiczna dowie się wszystkiego o waszych matactwach, i będziecie się cieszyć, jeżeli tylkona tym się skończy...
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

PS, dodatek

Post autor: sceptyk »

nie łódź się, że ktokolwiek będzie z Nosewiczem współpracował. Nawet lewicowcy go zostawią.
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Przypomina mi to naszego Sokola.... jak chce sie pozbyc Trenera nie gram Pilki, proste. Poleca nie zawodnicy tylko Trener....to samo tu rada nie bedzie wspolpracowala, trzeba sie pozbyc Burmistrza.....:) ..... Zapominacie wszyscy chyba ze szefa sie nie wybiera... na Was Radnych Glosowali LUDZIE i na burmistrza tez LUDZIE beda Glosowac ... Obojetnie Kto nim zostanie ... To juz zalezy od wyborcow.
Szkoda Tylko ze ten wybor taki Ograniczony.....
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
grzegorz
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-09, 15:54:18

Post autor: grzegorz »

Sceptyk,

no i tutaj widać jaki jest poziom dyskusji PO. "G..wniane towarzystwo" - standart. Widze, że na tym forum pro PO (wraz z administratorem podejrzewam) nie ma co wypowiadać się negatywnie na temat Brodiuka, a pozytywnie na temat Nosewicza.
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Nie wiem do kogo pijesz, bo ja ani za tym nie obstaje ani za tym, Dla mnie w tych wyborach nie bylo zadnego kandydata ktory jest godny objac ta Funkcje ...wiec w pierwszym moim poscie na temat wyborow napisalam ze z braku dobrej kandydatury wolalabym zostawic obecnego Burmistrza Tylko rade mu odpowiednia wybrac ...( ale nie mam prawa glosu, wiec moje zdanie i tak sie nie liczy) komentuje tylko Wasze wypowiedzi....
Po natespne mysle ze kazdy na tym forum ma prawo do wlasnego zdania nawet Pan Moderator aczkolwiek nie wypowiada sie na ten temat ... i nie stosownym jest Obrazac kogokolwiek tylko dlatego ze ma odmienne zdanie Jak Twoje ...
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
grzegorz
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-09, 15:54:18

Post autor: grzegorz »

A czy ja kogokolwiek obrażam? To raczej kolega "SCEPTYK" obraża ludzi...
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Wszyscy poczytajcie Swoje posty :) w kazdym z nich jest tyle jadu ze az strach .....
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
ost2006
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-24, 13:02:20

Post autor: ost2006 »

Witam! Ja nie mam problemu nie idę głosować nie oddam głodsu a ni temu ani temu.Wybierajcie sami ale byle zagłosować to bez sensu.
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Post autor: Anetchen »

Zgadzam sie calkowicie z Toba ost2006....
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
romanoman
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2006-11-24, 11:03:21

Sprzedawania stołków itd

Post autor: romanoman »

Racja, racja, juz to znamy PiSMA - PiSDA :o
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Anethen i ost 2006 tu sie nie ma z czego chwalic!!!!sKORO NIE ZAMIERZACIE ISC NA WYBORY TO POTEM NIE NARZEKAJCIE ZE JEST ZLE!!! i NA PRZYSZLOSC NIE CHWALCIE SIE TYM ZE NIE IDZIECIE NA WYBORY BO TO ZADEN PRZYKLAD....NAPRAWDE NIE MA SIE CZYM CHWALIC.TAKZE PRZEZ BIERNOSC WYBORCOW SYTUACJA WYGLADA TAK, JAK WYGLąDA..JAK NIE ZAMIERZACIE GłOSOWAC TO NIE GłOSUJCIE,WASZA SPRAWA, ALE NIE MUSICIE SIE Z TYM OBNOSIC!
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

TAKIE POSTAWY NIC DOBREGO MIASTU NIE PRZYNIOSą!
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Na forum pojawił się kolejny gość obniżający poziom dyskusji- powitajmy Grzesia :-D Skąd Ty facet takie argumenty wyciągasz?? Z księzyca pewnie już nie bo dawno temu takich dwóch go zapie.... To że Brodiuk zostanie starostą to było już pewne w dniu liczenia głosów. PO ma najwięcej mandatów więc nierealne aby pozostała w koalicji a największy klub w radzie z reguły ma starostę i to normalne reguły demokracji. Resztę stanowisk proporcjonalnie dostają koalicjanci a dla opozycji zostaje przewodniczenie mniej ważnym komisjom. Porozumienie PiS-PO-DW było nakreślone już dużo wcześniej a w niedzielę dokonano jedynie parafowania umowy.
Nie jesteś formalnym sympatykiem PO-bardzo śmieszne. Jak można być formalnym sympatykiem, zarejestrowałeś się na stronie internetowej Platformy czy co :-D Idiotyczne jest także to, że jako wyborca PO głosujesz na kandydata lsd, tylko po to aby nie zagłosować na kandydata PiS. Bardzo logiczne. Niech dotrze do Ciebie wreszcie że konflikt PO-PiS to przede wszystkim nieporozumienia ścisłego grona liderów partii, a ludzie w terenie i większość parlamentarzystów obu ugrupowań mają do siebie przychylny stosunek.
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

O jeny!! Czemu nie można modyfikować własnych postów?? Na górze zamiast koalicji miało być oczywiście opozycji, ale chyba każdy by się domyślił. Jak będę się częściej mylił to za miesiąc nabiję 200 postów :D
grzegorz
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-09, 15:54:18

Post autor: grzegorz »

Łysy,

widać że nigdy nie miałeś doczynienia z prawami sympatyka. FORMALNYM SYMPATYKIEM staje się po wypełnieniu ankiety sympatyka. A o to że sympatyzuje z PO nie przeszkadza mi głosować na kandydata SLD. Dlaczego? Jeżeli ten człowiek jest mądry i uczciwy to wydaje mi się że nie ma problemu. Np. dzisiaj P. Gronkiewicz-Waltz stwierdziła że bliżej jej jest dzisiaj do lewicy niż do PiS. I co? Widać że nawet nie orientujesz co się dzieje. A dlaczego nie głosuje na Czesia? Proste - karierowicz i nic więcej. To jest caly Czesław Najmowicz
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Prawa sympatyka! Dla mnie bomba. Facet, który wali sformułowaniami z paszkiwilu głosował na opluwnego! Bo jest sympatykiem "nie formalnym"!? Już by lepiej trzymał się UPR-u!

Nawet się zgodżę z twierdzeniami, że PO bliżej do Lewicy i Demokratów. Ale w Ostródzie podstawowym problemem nie są partyjne programy lecz potrzeba skończenia z powiązaniami szemranego biznesu i władzy.
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Teoria sPISku

Post autor: hakenbu »

Sam jesteś szemrany. Szukaj afer tam gdzie jest na to szansa, bo w ratuszu Nosewicza jakoś nic nie wytropiliście śledczy od siedmiu boleści. Masz dowody przeciwko obecnie rządzącej ekipie na jakieś nieprawdłowości? Nie? To nie pieprz o "szemranych powiązaniach".

Ja ci podpowiem osaczony złowrogim spiskiem toledo: Obserwuj uważnie kilkunastoletnie Audi obecnego burmistrza. Jak dostrzeżesz, że ma wymienione opony na zimówki, albo co gorsza nowe kołpaki będziesz miał niezbity dowód, że Nosewicza sposnsoruje Janowicz, czy inny "szemrany biznesmen".


toledo pisze:Prawa sympatyka! Dla mnie bomba. Facet, który wali sformułowaniami z paszkiwilu głosował na opluwnego! Bo jest sympatykiem "nie formalnym"!? Już by lepiej trzymał się UPR-u!

Nawet się zgodżę z twierdzeniami, że PO bliżej do Lewicy i Demokratów. Ale w Ostródzie podstawowym problemem nie są partyjne programy lecz potrzeba skończenia z powiązaniami szemranego biznesu i władzy.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

No proszę i gościowi, który próbuje mieszać nerwy puszczają, Uderz w stół..... Jak tych nożyc na stole nie będzie to i brzęczyć nie będą. I Nosewicz się może opamięta.
Zablokowany