Nosewicz kłamie!!!!!!!

Moderator: Jacek-P

daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Nosewicz kłamie!!!!!!!

Post autor: daro »

Wczoraj burmistrz w TVp3 stwiedził że współdziałał z poprzednia rada w sposób nie konfliktowy. To dlaczego ostatnio twierdził zę nic mu rada nie dała zrobić przez ostatnie 4 lata.

Czy mógłby Pan burmistrz powiedziec dlaczego okłamuje społeczeństwo. Myślę ze każdy dobrze o tym wie, bo nie lezy mu na sercu dobro miasta, zdał właśnie sobie sprawę że bedzie mu dużo trudniej oszukac wyborców niż 4 lata temu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Daro
kicia425
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2006-07-11, 12:52:03
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostróda

Nosewicz

Post autor: kicia425 »

Siedzę sobie wczoraj w Culumbie a obok siedzi Pan Nosewicz ze swoim towarzystwem.Popił sobie chłop z rozpaczy ,ze moze przegrac wybory...i jak sam to powiedział jesli przegra to dzieki popieprzonym wyborvcom.Nie bede przytaczała słow jakie padły z jego ust,jak bardzo wszystkich przeklinał i to dosłownie bo słow nie dobierał.Zeby było smieszniej jeden z jego towarzyszy od kieliszka,wstał wygarnal mu cała pprawde,ze ludzie widza co On wyprawia i takie tam,,po czym zabrał sie i wyszedł.Ludzie w knajpie byli w szoku po tym co widzieli i słyszeli.Nie komentuje tego ale na wybory pojde...bo ciagle jestem w szoku ze ktos taki rzadzi naszym miastem.Wiem,ze kazdy z nich robi to samo,ale my na to wpływu nie mamy..ciagle mam przed oczami zapita jego gebe.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Od naszych przedstawicieli w samorządzie oczekujemy godnych zachowań. Osoby te powinny cechować się przede wszytskim nienaganna opinią, zaufaniem oraz prawością i uczciwością.
Czego można sodziewac się po człowieku, o którym nawet małe dziecko mówi "mamo a ja widzialem jak burmistrz sikał za śmietnikiem i popijał coś z małej buteleczki"... :(
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Dobra robota, dziewczyny 8)
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

" i popijał coś z małej buteleczki"..... to jakaś bzdura. Z tego co poiszecie toć to "wielki opój" a tu pije z małej buteleczki. Brak konsekwencji. Trzymajcie jakiś poziom, albo dajcie sobie spokój.
[/i]
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

tak z małej buteleczki - a na to mojemu dziecku powiedziałam, ze to pewnie był syrop na gardło :)
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

No to kochana z Ciebie dziewczyna. Jak to ładnie wszystko pacholęciu wytłumaczyla. A jak tłumaczysz dzieciom skąd się biorą dzieci ?
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

"przez nakłuwanie, jajo o jajo?" :-D
Krzyś
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-11-08, 19:14:39

Post autor: Krzyś »

kicia425 lecz się na nogi bo na głowe już za późno :mruga:...Moim zdaniem Pan Nosewicz jest człowiekiem na poziomie w przeciwieńswie do Ciebie :mrgreen: Powiem wprost KŁAMIESZ!!!!!!!! i tylko naiwni ludzie mogą uwierzyć w te bzdury które napisałaś...
RomaTy też byś się mogła zacząć leczyć ale niestety w Twoim przypadku jest już za późno na wszystko :mrgreen: a ten jad i wylewająca się żółć może świadczyć o poważnych i nieuleczalnych schorzeniach... :lol:
Ps.Współczuje Twojemu dziecku że ma taka śfffffietną super mame :mrgreen:
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

"a ja wam powiadam: uspokójcie swe serca"
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

japa - skończ z tymi aforyzmami :-P
krzysiu - wyluzuj. :-D
Możemy sobie pisać - to w sumie bez sensu i strata czasu :shock:
tzrymajta się chłopaki :lol:
Krzyś
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-11-08, 19:14:39

Post autor: Krzyś »

A ja to wogóle jestem wyluzowany człowiek :D ale jak czasem czytam to forum to aż sie włos na głowie jeży jakie Wy piszecie posty :?...A co do Pana Najmowicza nic nie mam, nie znam go tak samo jak Pana Briodiuka czy Panią Dias :)
kicia425
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2006-07-11, 12:52:03
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ostróda

Post autor: kicia425 »

Krzys albo zwiales z psychiatryka albo dopiero cie tam zamkna haha beznadziejny jestes,albo to Ty siedziales wczoraj z Nosem i sie z nim upijałes??
Krzyś
początkujący
początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 2006-11-08, 19:14:39

Post autor: Krzyś »

kicia bardzo mi przykro ale nie trafilas :) z glowa u mnie w porzadku a alkoholu nie pije :-D ale ty to chyba bylas nawalona jak stodola jezeli nie rozpoznawalas ludzi ha ha ha .......zal mi ciebie, pisalem lecz nozki bo do knajpek trzeba jakos dojsc :-D
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Najmowicz Rządzi

Post autor: przekleta »

Nosewicz działał z radą w sposób niekonfliktowy????? Ale farmazony. Tak obrzydliwie kłamliwego tekstu nie słyszałam od 4 lat. Czyli od poprzednich wyborów. Albo 90 mln pozyskanych środków. Patykiem po wodzie pisane i to jeszcze patykiem po wzburzonym oceanie. Co ja mówię patykiem po oceanie podczas sztormu poza skalą Beauforta. :) Co ten człowiek opowiada. Przecież aż wyć się chce do księżyca. To jest dowód na to że w obliczu zbliżającej się klęski można palnąć wszystko. Tylko to już tym razem nie przejdzie. SIŁA NAS. TEN RADOSNY DZIEŃ SIĘ ZBLIŻA. Moc kartki wyborczej jest w stanie zwyciężyć wszelkie kłamstwa. NAJMOWICZ RZĄDZI. NAJMOWICZ WYGRA!!!!!
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

NOSEWICZ RZĄDZI!!! NOSEWICZ WYGRA!!!
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Czy pisanie takich bzdur jak te Przeklętej i moje (ostatniem posty:) ) ma sens? Nie. Zobaczymy w niedzielę:)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

marcelio pisze:NOSEWICZ RZĄDZI!!! NOSEWICZ WYGRA!!!
lizus
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

marcelio się... podlizuje, a fuj, :shock:
spoósb na podlizywanie się: długi ozór i gimnastyka
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Drogi Rybo i Japo. Ja tylko przepisałem to co napisała przeklęta, zmieniając nazwisko na mojego faworyta. Jeśli nie zauważliście postu poniżej negującego tego typu wystąpienia to gratuluję spostrzegawczości...
Zablokowany