PO+PIS+Dobro Wspólne = Umowa koalicyjna podpisana!!!!!!

Moderator: Jacek-P

Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

PO+PIS+Dobro Wspólne = Umowa koalicyjna podpisana!!!!!!

Post autor: Roma »

Właśnie widziała w TV3 jak pokazali Ostródę, umowa koalicyjna przeciwko układowi SLDowskiemu podpisana!!!!! Kandydaci na burmistrza oficjalnie poparli Czesława Najmowicza na Burmistrza Ostródy i poprosili o przekazanie głosów na prawicowego kandydata.
Ustępujący Burmistrz "powiedział w tv, że on zawsze współpracował z radą" hehehehehe dobre sobie.
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Proste

Post autor: przekleta »

To jest oczywiste. I gdzie teraz ten pajac Hakenbu. Rada miasta to dopiero początek. Tak samo będzie w Radzie powiatu i w Sejmiku Wojewódzkim. Nie wierzę że Ostródzcy wyborcy będą chcieli ukręcić na siebie bicz polegający na odrzucaniu naszych wniosków o pozyskiwanie środków z UE jeśli wybiorą Nosewicza. Ostródzcy wyborcy są za cwani. Przedewszystkim Ostróda. A co jest dzisiaj najbardziej opłacalne dla Ostródy??? Oczywiście Najmowicz jako Burmistrz Ostródy. Proste.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

O jak miło, wreście myślący ludzie - -tak trzymać!!!!!!!
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Bardzo dobrze ze sie tak stało! :-D To cieszy.Miejmy nadzieje,że to naprawde bedzie porozumienie ponad podziałami.
bjoneq
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2006-11-06, 23:43:35

Post autor: bjoneq »

brawo! oby ci na szczycie brali przykład z tych na niższym szczeblu władzy, hehe. Mam nadzieję, że to porozumienie gwarantuje stabilny rozwój naszego miasta.
sceptyk
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1065
Rejestracja: 2006-10-24, 15:24:37

bez złudzeń ale z nadzieją

Post autor: sceptyk »

Różnice i odmienne zdania zawsze będą i to jest naturalne. Programy PiS- u PO i PSL różnią się,ale w polityce jest słowo klucz - KOMPROMIS. Wydaje się,że ludzie którzy podpisali to porozumienie ten kompromis znaleźli bardzo szybko. Mają również wspólny cel - odsunięcie szkodników od władzy i wspólną pracę dla Ostródy. Pierwszy raz od wielu lat wierzę,że tak może być.
Wcale nie jest wykluczone,że będą od czasu do czasu kłócić się, to jest nieuniknione a nawet potrzebne. Alejest uzasadniona nadzieja- to ważne. :)
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

sceptyk zgadzam sie z tobą w 100% co do kłótni może czasem wystąpią jak w dobrym małżeństwie. Ale jak widze Panowie Brodiuk i Najmowicz mają do siebie serdeczny stosuneki myślę że będzie dobrze.
Mam nadzieję jak i wy że nasze społeczeństwo które powiedziało A powie i B dla prawicyb w wyborach burmistrzowskich.
To od nas wszystkich zależy ilu naszych wyborców, przyjaciół pójdzie do urn i zagłosuje na szansę dla Ostródy na Pana Najmowicza.

Panie i Panowie na forum to nasz wspólny interes odsuną szkodników od władzy, więc nie czekajmy i głośmy wesołą i radosną nowinę Najmowicz na burmistrza, najlepszego burmistrza.
Pozdrawiam wszystkich.
Daro
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Zorro płacze, jego serca krwawi (na czerwono) z przekrwionych oczu płyną łzy (czyste, rzęsite). Ale pogodził się z wolą większości. Takie jest prawo tych co wygrali. Ale jak mówi jedna Mądra Księga "po owocach ich poznacie". A ja jako Zorro będę musiał dalej biegać z maseczką na moich kaprawnych oczkach. Chyba Daro (sorry, nie mogłem o Tobie wspomnieć, inspirowłeś mnie) będzie na mnie "polował".Cóż, taki mój los partyzanta. Ale tak poważnie. Nie ma co prorokować. Chciałbym aby zawarte porozumienie było korzystne dla miasta. Tylko tak dla przypomnienia, w mijającej kadencji, prawica w Radzie też miała większość, 11 - 10, a potem 14 - 7. Tak więc życzę miastu mądrego burmistrza, pracowitej i mądrej Rady. Co nie znaczy że raz na jakiś czas szpadą komuś na brzuchu jakieś "Z" wytnę.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
Zablokowany