A jednak PO poprze PIS!!!!!!!

Moderator: Jacek-P

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

A jednak PO poprze PIS!!!!!!!

Post autor: japa »

hakenbu łudzi się, że PO nie poprze PiSu no i jest w błędzie:

http://wiadomosci.onet.pl/1436267,11,item.html

pozdro
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Yyy, drogi Japo, co to ma wspólnego z ostródzką rzeczywistością?
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

No popatrz, nawet w platformie są porządni ludzie ;)
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

przyjdź jutro o 14 na zamek to sie dowiesz
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Hehe, oczywiście będę tam, ale... Zresztą sami zobaczycie:)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Rokita poparł krakowskiego kandydata PiS, ale kandydat PO - nie. Takiego stanowiska posłów nie poparła też krakowska organizacja Platformy. Ale Krakowa nie można porównać do Ostródy.
Tam lewica nie posponowała Platformy, tu, ci którzy sie za lewicę podają, czyli ludzie z otoczenia kandydata SLD i za jego wiedzą przekroczyli wszystkie granice przyzwoitości. I dlatego właśnie ostródzkie PO powinno poprzeć kandydata PiS. Podobnie jak wszyscy przyzwoici ludzie. W Ostródzie musi zwyciężyć nie polityka, ale po prostu przyzwoitość.
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Dziś potwierdzi się, iż w Radzie Miasta i Radzie Powiatu zawiąże się bardzo sensowna i najbardziej porządana przez ostródzian koalicja. Jestem z tego faktu niezmiernie zadowolony. To dobitnie pokaże, że samorząd i szczebel centralny to dwie różne bajki i dla dobra społeczności lokalnych mogą ze sobą współdziałać dwie największe partie (PiS i PO) z udziałem komitetów lokalnych. Wszystkim podmiotom przyszłej koalicji życzę realizacji założonych planów i skuteczności w działaniu a także dużo determinacji w osiąganiu wspólnych celów
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Czy wolno mi będzie wzruszyć się do łez...?

Post autor: hakenbu »

Bardzo pożądana. Przez łysego, japę, romę i kilku innych, którzy z rozpędu nazwali siebie "Ostródzianami". Ciekawe czy zdajecie sobie sprawę, że istnieją inni Ostródzianie (bez cudzysłowia tym razem), którzy z obrzydzeniem patrzą na te żałosne pisowo-platformowe podchody motywowane tylko i wyłącznie antynosewiczowymi obsesjami.

Takiej koalicji nam trzeba? Nie trzeba. Kiedy Brodiuk pójdzie precz SLD moze spokojnie dogadać się z PO, a nawet z PISem jak ochłoną nieco po porażce. I będzie zgoda między burmistrzem i Radą jakiej Ostróda potrzebuje. By to osiągnąć trzeba tylko zmarginalizować kilku warchołów. Rozsądnych ludzi nie brak w żadnym ugrupowaniu wystarczy, ze Ci ludzie przejrzą na oczy i swoje partyjne animozje odstawią na bok.

Łysy pisze:Dziś potwierdzi się, iż w Radzie Miasta i Radzie Powiatu zawiąże się bardzo sensowna i najbardziej porządana przez ostródzian koalicja. Jestem z tego faktu niezmiernie zadowolony. To dobitnie pokaże, że samorząd i szczebel centralny to dwie różne bajki i dla dobra społeczności lokalnych mogą ze sobą współdziałać dwie największe partie (PiS i PO) z udziałem komitetów lokalnych. Wszystkim podmiotom przyszłej koalicji życzę realizacji założonych planów i skuteczności w działaniu a także dużo determinacji w osiąganiu wspólnych celów
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Ludzie w oczy sikają, a on mówi, że deszcz pada. SLD to już przeszłość, którą takie bagaże jak ostródzki właśnie pogrążają, Dziś formacja ta musi ratować się koalicjami z UP, PD i SdPL, ale kołem ratunkiem może okazać się wyłącznie pożegnanie się z ludźmi, którzy mają dziwne powiązania z podejrzanymi biznesami, których moralność usytuowała się poniżej zera, którzy szacunku nawet dla siebie nie mają.

Ci warchołami są największymi, którzy mianem tym bez umiaru innych obarczają.
przekleta
początkujący
początkujący
Posty: 79
Rejestracja: 2006-04-30, 13:35:43

Przegrany Nosewicz

Post autor: przekleta »

Ha ha ha Hakenbu ty sam nie wierzysz w co ty opowiadasz. PIS z SLD w Ostródzie albo PO z SLD w Ostródzie. Co za głupoty ty opowiadasz. Na jakim świecie ty żyjesz. Mało tego że opowiadasz to jeszcze ludzi oszukujesz i mamisz. Jeszcze takiej możliwości Ostróda przed sobą nie miała. Jestem przekonana że Brodiuk zostanie starostą bo rada powiatu to przytłaczająca większość radnych prawicowych z diametralnie przeciwnymi poglądami światopoglądowymi zarówno społecznie jak i gospodarczo. W radzie miasta też większość przytłaczającą mają prawicowi radni na 21 radnych 5 ma PO, 5 ma PIS, 4 ma Dobro wspólne a SLD samo jak palec 5 + Dobry Samorząd 2. W sejmiku wojewódzkim na 30 miejsc 7 ma PSL, 6 PIS, 10 PO, 3 SLD HA HA HA 3 radnych sejmiku tylko, no i 4 samoobrona. Jak myślicie mieszkańcy jaki najlepszy byłby w takim układzie burmistrz? Oczywiście prawicowy. Sejmik będzie rozdzielał kasę z UE i prawica nie będzie karmiła burmistrza lewicowego przecież. Jeśli Nosewicz wygra to oczywiste jest że będą nam kasę ucinali. Takie prawo dżungli. Ale tak jest. Dlatego tylko i wyłącznie Najmowicz. Na szczęście 42% to max na ile może liczyć Nosewicz w Ostródzie.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Mam pytanie? a czy mieszkaniec Lubajn to też ostródzianin? Czy osoba, która urodziła się nad Jeziorem Bajkał, to też ostródzianin?
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

halo, halo hakenbu - ja już nie mam nic do nosa tylko do ciebie, to przez ciebie tyle wokół nienawiści wyborczej spójrz na swoje teksty. zastanów się nad sobą wszak lata lecą - chyba że chcesz aby wspominano cię jako "największego szkodnika w historii powojennej ostródy".
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Po tych historiach z gnojeniem swoich rywali - Brodiuka a wcześniej Babalskiego nikt z Wami nie bedzie współpracował. Czytaj mi z ust NIKT
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

dla wszystkich,którzy nie wierzyli, że PO i PiS połączą siły. Dzis na zamku odbyło się spotkanie tych dwóch partii. - PO poparło Pana Najmowicza i zwarło szyki w powiecie
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Rozumiem rozczarowanie SLD i jak zwykle kłamią, facet spójrz w lustro i powiedz co widzisz.
Jak sobie wyobrażasz koalicję z PO i PiS z SLD nie normalnie ludzi do psychiatry trzeba prowadzić. :lol:
Daro
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

cdn pisze:dla wszystkich,którzy nie wierzyli, że PO i PiS połączą siły. Dzis na zamku odbyło się spotkanie tych dwóch partii. - PO poparło Pana Najmowicza i zwarło szyki w powiecie
Hmm u nas zawiazala sie koalicja PO PiS a w W-wie PO ostatnio mowilo ze chce odsunac PiS od wladzy i jak tu ufac partia ??
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Ty hakenbu od kiedy masz wyłączność na nazywanie się ostródzianinem? Zupełnie Ci się pod deklem poprzewracało? Ostródzianie przemówili 12 listopada i odsunęli lewicę od władzy w powiecie a znacząco zmniejszyli jej wpływy w mieście. Pora na ostatnie słowo w niedzielę i lsd ponownie stanie się grupką mało znaczących krzykaczy bez wizji rozwoju miasta i bez realnego wpływu na lokalną politykę. Zrozum wreszcie człowieku że za drastyczne zaniedbania i brak kompetencji oraz powszechne rozluźnienie obyczajów społeczność lokalna pokazała lewicy kartkę, a jakże, koloru czerwonego. Nie masz argumentów to nie zaśmiecaj forum mały człowieczku
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

Dario Lee - nasi lokalni politycy oddzielają wielką politykę od lokalnej i chwała im za to. To poparcie świadczy, że w ich działaniach dobro naszego miasta wzięło górę nad osobistymi ambicjami. Trzeba mam świeżego powietra, to tak jak z wietrzeniem pomieszczenia w którym jest zaduch.
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Post autor: ostrodzianka »

Koń by się uśmiał, Zorro Ty powinienieś był pójść w niedzielę ze swoim koniem, miał by ubaw po pachy :lol:
A tak na powaznie:
Zobaczyłam i się przeraziłam. Kandydat na Burmistrza, który nie potrafił się wypowiedzieć do kamery. Zabrakło mu słów :(
Odmówił spotkania w publicznej debacie, czytaj dosłownie zignorował swoich wyborców. A dlaczego ?? Po prostu się przestraszył, bał się że nie będzie wiedział co ma mówić. To było widać we wczorajszych wiadomościach ostródzkich.
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Zgodzę się z Tobą, że Czesław Najmowicz nie jest wybitnym mówcą ale z pewnością nie jest w tym gorszy od obecnego burmistrza. Sam zresztą wielokrotnie mówił, że nie potrafi pięknie się wysławiać i nie jest to jego mocna strona, natomiast w działaniu, organizowaniu i zarządzaniu jest niezastąpiony i o to właśnie chodzi. Jeśli zajdzie taka potrzeba to może zatrudnić rzecznika :-D A tak na serio to jest w Ostródzie pewna osoba, która zawsze imponuje mi w wypowiedziach publicznych, obecnie została wybrana na radnego powiatu. Normalnie pełeny profesjonalizm- zawsze spokojnie, ważąc każde słowo lecz nie ślamazarnie, dobry i szeroki zasób słów i nie jest to nauczyciel języka polskiego :shock:
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Post autor: ostrodzianka »

Łysy pisze:natomiast w działaniu, organizowaniu i zarządzaniu jest niezastąpiony i o to właśnie chodzi.
Ja cały czas słyszę coś zupełnie odmiennego. Co On takiego zorganizował i czym zarządził, czym mógłby się teraz pochwalić. Nawet Jego uczniowie tego nie potwierdzają.
W takim razie coś tu jest nie tak.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Znakomicie głosic swe prawdy obajawione do setek tysięcy wiecujących wielu w historii potrafiło. Większośc z nich zapisana jest na ciemnych kartach tej historii.
Różnica między Nosewiczem i Najmowiczem nie wynika z umiejetności lepszej wypowiedzi i mniejszej tremy. W sumie i mówić się można nauczyć i tremę przełamać. Rzecz w tym, że Nosewicz nie potrafił przegonić wygadanych współpracowników, a Najmowicz ma szansę dobrać sobie może mniej wygadanych, ale za to mniej interesownych i bardziej pracowitych.
Zablokowany