Co jest dobre dla Ostródy?

Moderator: Jacek-P

daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Co jest dobre dla Ostródy?

Post autor: daro »

Zakładam nowy temat ze względu na to ze wszędzie gdzie sie wejdzie jest jad.
Przyznam sam że mnie poniosło i przepraszam jeszcze raz jakbym kogoś uraził.
Rozumiem że lewica której został ostatni bastion w postaci miasta zrobi wszystko aby oczernić kontrkandydata. No ale moze warto podyskutowac na forum merytorycznie, co jest możliwe i co jest trzeba zrealizować aby nasze miasto wykorzystało w przyszłości swoją szansę.
Mam nadzieje że uszanujecie moją dobro wolę i będziemy pokojowo rozmawiać.
Daro
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

... a mi sie marzy KINO, ale takie z prawdziwego zdarzenia... system "Dolby Digital" ..... fotele lotnicze...

:?
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Ja z uporem maniaka powtarzam o bezpieczenstwie-trzeba troche podtresowac nudzącą sie młodzież, nie wiem moze czesciej patrole na ulicach?????????
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

I jeszcze jedno.Przydałaby się w naszym miescie filia uniwersytetu,chocby jakiegos jednego wydziału...To by na pewno zwiększyło prestiż miasta,nie mówiąc o korzyściach dla mieszkańców.To by była według mnie super inwestycja!Z tego co wiem swego czasu były jakies plany, nawet budynek był oddany, ale pomysł upadł, kasy zabrakło czy coś.Szkoda straszna.Moze warto o tympomyslec na nowo?????? :-D
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

no właśnie ja dziś około 20 wracałam do domu a tu dwóch upitych gówniarzy rozbiło szybę w sklepie, musiałam zawrócić bo bałam się przejść dalej i ze mną zawróciły trzy dziewczyny. A ten hakenbu czy zorro pisze bzdury że jak szedł po pijaku to go nikt nie zaczepił.... bzdura panie, bo juz miałbyś buźkę obitą i portfel nie twój. Takie to jest bezpieczne miasto.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Roma, dzieki,chyba Ty jedna i Toledo rozumiecie problem.Pisałam juz o tym wczesniej pod hasłem Niebezpieczne miasto. Trochę odetchnęłam po Twoim poście,bo juz myslalm,że może naprawde mam jakies schizy i halucynacje z tym ze w naszym miescie jest niebezpiecznie.Jak widac,nie mam,Roma potwierdza,ze takie przypadki z agresywnymi gówniarzami to nie są pojedyncze przypadki!!!!!!!!!!!!!!!!!Wszyscy,którzy nie dowierzają nadal i żyją w słodkiej nieswiadomosci,że nasze miasto jest wieczorami bezpieczne, polecam kilka spacerów ok.20, bo wlasnie wtedy najwiecej syfu wychodzi i rozrabia.......Ja nie mówie,ze to sie dzieje codziennie,pewnie,że nie trzeba robic z tego sensacji, jak swego czasu pisali Zorro i Wyborca, ale takie rzeczy zdarzają się coraz częsciej................I to własnie jest najbardziej niebezpiecznie.I to,że gówniarstwo jaest bezkarne!!!!Coś z tym trzeba zrobić.
rokitan
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-10, 10:41:06

Post autor: rokitan »

Mialem okazje bywac w wielu miastach na swiecie i musze z przykroscia stwierdzic, ze nigdzie nie czulem sie mniej komfortowo niz w mojej rodzinnej Ostrodzie. Tylko tutaj musze obawiac sie grupki pijanych pietnastolatkow szukajacych zaczepki i tylko tu mam obawy przed przejsciem z dworca kolejowego do centrum miasta. Nie wiem co wplywa na ten stan rzeczy, ale sadze, ze ciezko bedzie myslec o wzroscie zadowolenia mieszkancow miasta bez uporania sie z tym problemem.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Ukłony dla Rokitan!!!!Całkowita racja.Podpisuję się pod tym postem, szczególnie pod ostatnim zdaniem obiema rekami!!!!I cieszę się ze wiecej osob zauwaza problem,to juz cos dobrego w tym kierunku..Daro,mam nadzieje ze sie nie gniewasz ze w Twoim temacie tak zeszło na temat bezpieczenstwa, ale widac to staje sie wazny problem!!
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

A mnie się marzy jakiś zakład pracy, który zatrudni około 100 osób. To rozwiązałoby wiele problemów - sklepy ,liczne u nas generują tylko pieniądze, a nie napędzają gospodarki. Trudno utrzymać np. kino, bo ludzie patrzą jak przeżyć, a nie patrzą na przyjemności.
bjoneq
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2006-11-06, 23:43:35

Post autor: bjoneq »

nie oszukujmy się. Aby młodzi ludzie przestali wyjeżdżać za granicę, trzeba dać im jakąś alternatywę, a nie tylko przekonywać. liczę na to że ta alternatywa się pojawi, gdy burmistrzem zostanie p. Najmowicz. Oby ... :)
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Dziekuję za normalne nie jadowite wpisy gdzie zaczyna powoli byc normalna wymiana poglądów.

Oj jak ja tez bym chciał zeby w Ostródzie było kino, teatr, amfiteatr, nie było śmierdzącej kanalizacji w mieście (pisze o Chrobrego), klub interaktywny dla młodziezy, bardziej dostępne dla sekcji sportowych obiekty itp

Tak naprawdę jest to możliwe w naszym kochanym i pieknym mieście. Ostróda przez ostatnie 4 lata cofneła sie wielu dziedzinach. Wiele nam obiecywano 4 lata temu i jak juz wczesniej wspominiałem w którymś poście z 9 postulatów tylko 2 było delikatnie ruszone. Jeśli macie taka potrzebę mogę przygotowac i wypisac co nam burmistrz obiecał i wszyscy to ocenimy.

W niedzielę została zawarta w Ostródzie koalicja szns dla miasta. Zjednoczyły się wszystkie siły prawicowe w celu nie tylko poparcia Pana Najmowicza na burmistrza, ale dlatego ze ci ludzie widza szanse na przyszłość tego miasta, na przyszłość bez konfliktów, zawiści i nienawiści.
Właśnie ta przyszłość wskazuje poraz kolejny Pan Najmowicz który po raz kolejny pokazuje że dla dobra naszego miasta warto współdziałać.

Co do wpisów na pierwszej stronie ostrodaonline w komentarzach.
Panowie z kręgu burmistrza skończcie w końcu ten jad, nienawiść i zawiść. Podajcie choć jeden normalny argument że Pan Brodiuk to oszołom. Znam go osobiście i nie odnosze takiego wrażenia i nie zgadzam się z ta opinią.
Panowie z SLD więcej merytoryki, widze że brakuje wam słów.

Ładnie to ujął Pan Najmowicz miasto za koalicji PO, PiS i Dobra wspólnego rozwijać sie bedzie w tempie ekspresu a nie jak SLD w tępie bryczki która wczoraj jeżdząc po Ostródzie łamała prawo o ruchu drogowym.
Daro
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Mam takie malutkie pytanko.Temat postu jest apolityczny jak mi się zdaje...W związku z tym czy koniecznie musimy wkraczać w nim w sferę polityki?????????????????? I tak jest bbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrddddddddddddddzzzzzzzzooooooooooo dużo polityki na tym forum...Moze podyskutujmy o tych alternatywach dla miasta io tym, jak mowi temat postu, co jest dobre dla Ostrody bez wchodzenia w sprawy polityczne???
remi
początkujący
początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 2006-10-31, 22:38:32

Post autor: remi »

:o .......pierdu, pierdu a chłopcy na jabłkach.... :o


:prysznic: ... tak abstrahując od polityki ... :prysznic:


:czarodziej: ... nie rozumiem czemu Najmek nie chce brać udziału w debacie – a już byłem taki do niego przekonany ... :czarodziej:


:zegar: ... jakoś ta wypowiedź w TV mnie nie przekonuje ... :spioch:
Ogromnie lubię kobiety, zwłaszcza te piękne i uległe.
Zablokowany