Najmowicz kłamie!

Moderator: Jacek-P

hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Najmowicz kłamie!

Post autor: hakenbu »

Prawie popłakałem się ze śmiechu jak czytałem ostatni wątek o tym jaki cudny z tego "Najmka" gostek. Jak on kocha zwierzęta i karmi biedne dzieci, jak to przeprowadza staruszki przez jezdnię i jest prawdomówny. Otóż wziąwszy do rąk ostatnią "Gazetę Ostródzką" mam powody uznać, że Najmowicz to mały, tchórzliwy człowieczek. "Ostróda nie pozyskała, żadnych środków z Unii" krzyczy z reklamy wyborczej pisuarowy kandydat.

Pewnie, te głupie 90 baniek Euro na kanał i zagospodarowanie wybrzeża jez. drwęckiego to przecież pikuś. Podobnie pisze brednie Najmowicz o tym jak to "burmistrz blokował Radę przez ostatnie 4 lata". Jesteś Panie Najmowicz ignorantem. Od kiedy to władza wykonawcza - Burmistrz może blokować władzę ustawodawczą - Radę? Może być tylko na odwrót i tak właśnie było. Tylko determinacji Nosewicza trzeba zawdzięczać, że wbrew destrukcyjnie nastawionej Radzie udało mu się utworzyć Centrum Informacji Turystycznej na Pl. Tysiąclecia.

Miała odbyć się debata w Radio Mazury, Nosewicz oficjalnie zaprosił do niej Najmowicza, ale ten zwyczajnie "spękał". Pewnie intelektu i dobrej dykcji nie starcza (dziwne... podobno to nauczyciel?) Trudno, nie każdy musi być wylewny, ale i nie każdey musi się pchać na urząd burmistrza.

Wy poplecznicy Najmowicza na tym forum jesteście żałośni. Dowartościowujecie się w swojej małej grupce pisząc takie bzury, że kopara opada. Dla tych paru osób, które przeczytają sobie te wasze peany na cześć kontrkandydata Nosewicza będzie to znakomita wskazówka na kogo głosować - na Nosewicza własnie. Skoro fani pisiorowego kandydata to tacy mazgaje, frustraci i nieudacznicy to od takiego faceta lepiej trzymać się z daleka.

Podobnie wskazówką dla wyborcy powiniej stać się ostatni pseudotriumwirat, tj. poparcie Najmowicza przez rozżaloną Diasową i rozwścieczonego sromotną klęską Brodiuka. Wielka zgoda ponad podziałami? Nic z tego! To tylko wielki pisk małych ludzi nie mogących przyjąc do wiadomości, że większość Ostródzian doceni w najbliższą niedzielę to co zrobił Nosewicz.

Trzeba obnażyć jaki to "uczciwy" jest Najmowicz, jak to jego ludzie agitują w kościołach roznosząc starym babkom kartki z wyborczymi ściągawkami. To wyjątkowo obrzydliwe praktyki. Świadczą o braku jakichkolwiek hamulców moralnych.
Na jakiej podstawie sądzicie, że takie "osobowości" jak Dias czy Brodiuk są w stanie przekonać choćby 10% swoich wyborców by poparli tego kogo im wskażą polegli kandydaci na burmistrza?? Ludzie zagłosują na tego kogo chcą. Okrutna prawda Najmo-fani jest taka, że co najmniej 60-70% elektoratu Platformy w żadnym razie PISu nie poprze.

No i w łeb weźmie wasza rozbrajająca mrzonka jakoby wszyscy Ci którzy w I turze nie głosowali na Nosewicza mieli teraz gremialnie poprzeć Najmowicza. Koń by się uśmiał. Przeraża jednoczesnie to, że Wy naprawdę wierzycie w te swoje banialuki, a skoro tak to odpowiedniejszym kandydatem dla Was jest słynny Kononowicz: "Bandyctwa nie będzie, niczego nie będzie" - oto motto dla "zjednoczonej ostródzkiej prawicy".

:-D
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Hakenbu, po co nauczycielowi W-F u dobra dykcja? I tak nikt go na lekcjach nie słucha a wszyscy robią co chcą... Jeśli facet nie ma autorytetu u 13-18 latków, to o czym my mówimy... Taki człowiek miałby rządzić miastem? Przecież to "wolna amerykanka" by była...
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Najmowicz rozdziewiczony

Post autor: hakenbu »

To, że Najmowicz to ciapa wiedzą juz nie tylko jego uczniowie. Jak dotąd na jego korzyść grał skrzętnie kreowany wizerunek "człowieka uczciwego i bezkonfliktowego". A człek uczciwy to taki co nie kłamie, nie oszukuje i gra fair. Czyli nie zamieszcza w swoich wyborczych materiałach jawnej nieprawdy i nie prowadzi agitki w kościołach w czasie ciszy wyborczej.

Ten facet poza tą swoją "poczciwością" nie miał żadnych atutów, a teraz, kiedy wydaje mu sie, że jak jest w II turze to juz "wita się z gąską", zaczął zgrywać twardego gracza, pogrążył się dokumentnie. Nie stać go na merytoryczną debatę w mediach z Nosewiczem i słusznie, bo przepadł by w niej z kretesem. Mógł chociaż do końca grać tego milutkiego gościa, który przemocą i pomówieniem sie brzydzi - na wielu wyborców taka sztuczka działa i wyniki I tury to potwierdzają. A tu nagle taki atak bezmyślnej politycznej agresji.

Oj Czesiek, Czesiek mogłeś ugrać te 40% w II turze a skończy się jak z Babalskim - klęską. Atakować też trzeba umieć, a nie pieprzyć bezmyślnie co tam na uszko Diasowe i Brodiuki szepczą. Kto wie czy nie dowiemy się juz wkrótce z najmowiczowych ulotek, że zlikwidowali zakład w Morlinach, albo, że przenieśli drogę krajową nr 7 do Iławy. Nawet najzagorzalsi poplecznicy Najmowicza nie mają zadnego sensownego argumentu, który by przemawiał za nim. Klepią tylko w kółko jaki on jest "milusi" zwłaszcza w zestawieniu z takimi paskudami jak Nosewicz i Dąbrowski.

Weźmy taką Romę - toć to klasyczny przykład paranoi. Gdyby w II turze obok Nosewicza był Kononowicz - zagłosowałaby na Kononowicza, a nawet misia Koralgola. A takich fanów Najmowicz ma więcej. Nic tylko pogratulować.
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Myślę że stała się rzecz nie słychana. Prosze o kontakt administratora strony. Myślę ze warto aby w końcu któś zają się tą sprawa na poważnie (Dąbrowskim który oczernia wszystkich w koło z przydupasem Wawrzyńskim). Pali wam się koło dupy co panowie. Po prostu elektorat i ludzie związani z Najmowiczem mają kulture osobistą.
Co do debaty to po co ma być żeby nosewicz bajki opowiadał na temat kasy której nie ma. Facet 4 lata zmarnowaliście w tym miescie.
Jak byście byli tacy pewni to ani ty ani twoji wafle nie chodzili by po mieście i nie opowiadali bzdur wcześniej o Brodiuku a teraz o Najmowiczu.
Jeśteście zwykłymi nieudacznikami którzy myśla że naród mamy głupi i pobiegnie i zagłosuja na pijaków.
Czemu nie potraficie walczyć jak mężczyźni, tylko chowacie się pod osłoną nocy i roznosicie nieprawdziwe szmatławce.
Zarzucacie Najmowiczowi uczciwą grę.
A frajerze co do kasy to wydrukujcie umowę i pokaźcie mieszkańcom dowód że manie te 90 milionów na razie to (...) macie zresztą jak zwykle nawet nie stac was żeby wypić za swoje.
Daro
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Przepraszam formułowiczów za język i emocje ale szlag człowieka już trafia. Myslę że normalni ludzie to rozumieją.
Daro
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Daro, my nie potrafimy walczyć jak mężczyźni? A co mamy powiedzieć o Najmowiczu? Boi się debaty jak ognia, boi się, że nie będzie miał żadnych merytorycznych argumentów w starciu z Nosewiczem... Ludzie, przecież Najmowicz się nie nadaje na nauczyciela nawet, jak taka osoba miałaby być najważniejszą postacią w mieście?
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Post autor: ostrodzianka »

Jestem za debatą !! Mam nadzieję że się odbędzie.
Nigdy nie widziałam drugiego kandydata i chętnie bym go poznała :)
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Droga marcelino czy byłaś kiedyś na lekcji prowadzonej przez Pana Najmowicza. Widziałaś kiedykolwiek coś co mogło cie zaniepokoić.
Obrzucacie Najmowicza ze jest złym nauczycielem itp ale panowie fakty dowody. Z tego co wiem a wiem dobrze nauczyciel ma raz na 5 lat obowiązkową ocenę i nie widziałem u Najmowicza oceny negatywnej.

Co do tego że atakuje nosewicza itp. Wielu mieszkańców widziało go pijanego jak bela i wiadomo ze ma problemy z alkoholem od dawna zreszta nie tylko on. Ale nie oceniam go że jest jak ten pijaczyna z podmostu tylko lepiej ubrany. Oceniam negatywnie to że pije za nasze podatników pieniążki.
I nie mów teraz pokaż fakturę. Bo wiadomo jak to się robi np zamawia sie w firmie całosc obsługi a na fakturze będzie zapisane kolacja dla 20 osób. Każdy idiota wie nawet wy że alkoholu nie mozna kupić z budżetowych.

Powiem ci szczerze że znam Pana Nosewicza i jako człowiek jest większym ciamajda jak to nazywasz niż Pan Najmowicz.
Zreszta potwierdza to fakt że miastem faktycznie zarządza Pan Dąbrowski.
A wokół Pana Najmowicza są ludzie którzy mają pojęcie jak funkcjonuje sprawna administracja. Wiem że jesli przegracie to nie przegracie na 4 ale na 8 lat.
Daro
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Daro, po pierwsze ten MARCELIO a nie ta Marcelino czy coś. Po drugie, tak, miałem wątpliwą przyjemność być uczonym przez pana Najmowicza, talentu nauczycielskiego nie ma on za grosz, nie potrafi 15 chłopaków upilnować, na lekcjach jest "wolna amerykanka" poza tym uczniowie zwracają się do niego per Czesiu. Nie wiem czy to dobrze wróży dla miasta... Ze wszelkich złych zachowań wobec niego Najmowicz w szkole nie wyciąga żadnych konsekwencji, inni nauczyciele się również na swoich lekcjach śmieją z zachowania pana Najmowicza... Powiecie, że to dobrze, że to człowiek bezkonfliktowy i taki powinien rządzić miastem. No ale jest różnica między człowiekiem bezkonfliktowym a jak to powiedział Hakenbu ciapą. Właśnie tym drugim jest pan Najmowicz... Osobiście nic do niego nie mam, jest dobrym człowiekiem. Ale na burmistrza się nie nadaje!!! Brakuje mu... wszystkiego. Nie ma żadnego atrybutu prawdziwego burmistrza. Dlatego uważam że Najmowiczowi powinniśmy powiedzieć NIE.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

daro pisze:Myślę że stała się rzecz nie słychana. Prosze o kontakt administratora strony. Myślę ze warto aby w końcu któś zają się tą sprawa na poważnie (Dąbrowskim który oczernia wszystkich w koło z przydupasem Wawrzyńskim).
Czy mógłbyś sprecyzować dokładnie o co ci chodzi? Administrator chętnie Cię wysłucha i pomoże, tylko napisz "o co kaman"? ;)
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Marcelino a raczej wojtku myślę że nie tobie oceiać prace nauczyciela. Myśle tez że wy nie macie argumentów merytorycznych. Z tego co wiem Pan Nosewicz tez był nauczycielem i tez ciapą. Ale teraz twoim zdaniem jest super burmistrzem.

Jak ci napisałem nie mam nic do Pana Nosewicza jako człowika czytaj wyżej. Mam zarzuty jako do nieudacznego burmistrza.
Byłem kiedyś na lekcji Pana Najmowicza i musze zaprzeczyć temu co mówisz. Może to ty byłes tym złym uczniem, do którego ludzki głos nie dochodzi hahhaha
Daro
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

marcelio pisze:(...) czy coś(..)
czy coś ?

mam nadzieję, ze to zwykłe "przeklawiszowanie" :P

Do Dario:

Miałam watpliwości, gdy likwidowano "twoją zieloną szkołę", teraz juz wiem dlaczego...POPIERAM, a tym co nie wierzyłam, mówię PRZEPRASZAM
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Może zostańmy anonimowi na tym forum przepraszam za nazwiska. Więcej tego nie zrobię. Pozdrawiam urażonych.
Daro
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Szkoda mi słów bo ta zielona szkółka służyła dzieciom. No ale nie wszystkim ważne jest dobro społeczne........
A teraz stoi pusta (narazie).

Skończmy te opluwanie wszystkich i w koło rozmawiajmy o tym co dobre dla miasta.
Daro
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Daro, od kiedy jestem Wojtkiem, nie wiem. A to co mówię to prawda. przez kilka lat moim nauczycielem był pan Najmowicz ale się nie sprawdzał wcale, nie było spokoju nic nie było:) I to nie tylko w mojej klasie. Obecnie jest podobnie, Najmowicz pozwala wszystkim wchodzić sobie na głowę. Taka jest niestety bolesna prawda... A jakbyśmy nie mieli argumentów to nie chcielibyśmy debaty. A my chcemy, Najmowicz nie... No więc o czym tu rozmowa?
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Po co ta debata żeby powtarzały sie te same teksty co na forum.

Sam widzisz jak nawet mi nerwy puszczają chwilami jak czytam co piszecie. Zobacz 2 pierwsze wpisy. O jakiej merytoryce mówimy.

Powiem ci tyle że powiedzmy ja będę mówił o tym jak powinna działać administracja samorządowa a druga strona będzie opowiadała bajki na temat ile to kasy zdobyła i że administracja działa wspaniale. Pamiętaj zawsze może być lepiej.
Napisałem juz wczesniej że pieniążki jeśli Pan burmistrz dosta ł to niech pokaże publicznie do kamer wyciąg z konta odnośnie tych 90 baniek (lub jakieś części), niech pokaże umowę na realizacje tego wszytkiego bo jesli nie ma na koncie w umowie zapisane sa kiedy będą transze.
Tak na prawde nie ma tego ja rozumiem że złożył wniosek który został zakwalifikowany, ale do realizacji jest dalega droga. Bez złośliwości
Sam realizowałem projekty może nie na taka skale ale system jest identyczny.
Więc sorki ale na razie to są obiecanki cacanki.
Daro
Mandaryn
początkujący
początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 2006-07-26, 17:48:00

Bzdury

Post autor: Mandaryn »

Marcelio ja słyszałem o tej sprawie. Tylko nijak nie mogę tego skonfrontować z prawdą ponieważ ja uczniem Najmowicza byłem i facet jest przede wszystkim potężny fizycznie i nikt mu nie podskoczył. Po prostu wojskowy dryl. Ale powiem ci więcej co sobie ludzie tacy jak ty wymyślili na potrzeby tej kampanii. Mam nadzieję że to nie wychodzi bezpośrednio od Nosewicza i on o tym nie wie o plotkach że Najmowicz nie radził sobie w szkole. Ci co byli uczniami Najmowicza i są na tym forum to już wiedzą że Marcelio jesteś w swojej wiarygodności skompromitowany. Ja tu się rzadko wypowiadam ale nie rozumiem jak można tak nisko upaść. Ja nie toleruję PIS i z tego względu miałem nie iść na wybory tak samo SLD to dla mnie obraza dla Ostródy, ale tego typu metody, takie kłamstwa używane w kampanii o moim nauczycielu tym bardziej że mogę te plotki skonfrontować ze swoją pamięcią załamują mnie. Jeśli dowiem się że Nosewicz wymyśla i kreuje takie bzdury to u mnie jest spalony. Normalnie w ramach protestu pójdę i zagłosuję na Najmowicza Palancie.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

to oczywiste że hakenbu to pan O.D. juz mi się żygać chce od tego bełkotu na temat unijnej kasy - jedyne co Urząd Miasta (a właściwie biuro promocji), pozyskał to mały grant na współpracę z miastem Taurega.
Resztę pieniędzy, to są projekty napisane przez ludzi z innych instytucji - oczywiście kolega "chumuwdu" sorki przeklawiszowałem się kolega - hakenbu, przypisuje to burmistrzowi, bo PWiK to spółka z 100% udziałem miasta i szkoły tez są samorządowe itd.
A te 90 mln euro to są niezrealizowane obietnice- tych pieniędzy jeszcze NIE MA, one dopiero moga być ale trzeba zrobić jeszcze duzo poprawek!!!!!! Więc twierdzenie że one juz są to jest poświadczanie nieprawdy, to się kwalifikuje do prokuratury - zwykłe nadużycia wprowadzające w błąd wyborców.
Gdy dowiedziałem się że jest oto taki układ: że Nosewicz pogoni Dąbrowskiego a na jego miejsce weźmie Kowalskiego, pomyślałem może zagłosuję na Nosa ale teraz gdy okazuje się, że z tego nic nie wyjdzie i dalej pan Dabrowski ma "zastępować" burmistrza. Więc tym razem nie pójdę na wybory. Zresztą już mam tego dość, na wiosnę wyjeżdżam z tego miasta.
awruk
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2006-11-18, 15:37:10

Post autor: awruk »

Byłem bacznym czytelnikiem tego forum nie zabierając głosu

no ale to co wypisuje pan "daro" zmusiło mnie do zabrania głosu na tym forum.

Jeżeli pan "daro" (Dariusz Struk) jest takim wspaniałym rzecznikiem pana Najmowicza to proszę o przedstawienie dokonań kandydata na burmistrza.

Przypomnę że pan Najmowicz był 2 kadencję radnym Rady Powiatu w tym w pierwszej kadencji członkiem Zarządu Powiatu. Proszę o przedstawienie co nasz kandydat w tym okresie zrobił dla naszego powiatu i miasta.

Z kolei pan "daro" był kierownikiem ośrodka w Faltyjankach. Co dokonał bedąc kierownikiem oprócz brania nie małej wypłatki. Krytykuje innych - a sam nie ma się czym poszczycić

Jak widzimy ośrodek w Faltyjankach dopiero po przejęciu przez Fundację ATUT zaczyna się odradzać, czynione są inwestycje i wspaniałe plany na przyszłośc.

wypowiedzi pana "daro" kojarzą mi się z niczym innym jak z cytatem z polskiego filmu

"łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu. to mówiłem ja". daro

Pozdrawiam wszystkich i proszę o troszeczkę obiektywizmu w swoich wypowiedziach i mniej jadu wiecej faktów.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

hahahahaha panie hakenbu, posłuchaj no pan - burmistrz jest organem wykonawczym samorządu terytorialnego, w tym przypadku gminy miejskiej. Organem stanowiącym jest zawsze, czy CI sie to podoba czy nie RADA. To członkowie Rady Miejskiej rządzą w mieście. Twoje pierdzenie, że rada jest destrukcyjna urąga wszystkim członkom rady miasta. To jest pospolite ch....stwo z twojej strony nazwyać członków rady destruktorami.
Więc myślę, że jeśli wygra dotychczasowy burmistrz to rada powinna uchwalić mu (i jemu zastepcy) taką pensję, na jaką zasługuje.
To po pierwsze.
A po drugie - Rada Miasta może nie udzielić absolutorium dla takiego Pana. Może? - moze!!!
I już mamy z głowy problem "burmistrzowania". Tak więc "hamuwdu" (hehehehe niezłe, niezłe) liczysz jeszcze na jakieś profity z tytułu reelekcji? - to uważaj żebyś się nie przeliczył....
pozdrawiam
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Mandaryn, głupoty to Ty opowiadasz, widać od razu, że nie wiesz o czym mówisz. Ja jak już mówiłem, prywatnie nic do Najmowicza nie mam, ale nauczyciel z niego ŻADEN! Nic w tym fachu nie potrafi, przez 3 lata miałem u tego Pana jeden sprawdzian a tak to wolna amerykanka. Boi się uczniów, wszyscy robią co chcą. Taka jest prawda. Niestety. Ja nie chcę, żeby facet bez autorytetu u 13 latków był moim burmistrzem, no po prostu nie chcę. Pozdrawiam
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Ile milionów Euro wyrwiecie z Unii dla Ostródy jak wygracie?

Post autor: hakenbu »

"A wokół Pana Najmowicza są ludzie którzy mają pojęcie jak funkcjonuje sprawna administracja. Wiem że jesli przegracie to nie przegracie na 4 ale na 8 lat.[/quote]"


I już wyszła cała prawda o Tobie Panie Daro. Na jakie stanowisko liczysz? Co Ci obiecał Najmowicz? W czym upatrujesz niehybny sukces swojego "administrowania" przez następne dwie kadencje? Zresztą... Tylko dwie?? Nie bądź taki skromny. Taka łebska drużyna ja Wy Najmosie powinna dostać dożywotni mandat.

Pytanie tylko czy wyborcy są skłonni poprzeć taką mini pre-monarchię w ostródzkim wydaniu?
Przekonamy się już niedługo.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Odezwał się hakenbu - poszedł więc sygnał do ataku. Podobnie jak wcześniej na Brodiuka.
Nie wiem po co zwolennicy Najmowicza wdają się w tę brukową słowna ptrzepychankę. Nie jest ważne, że Najmowicz gorzej czy lepiej się wypowiada, gorzej czy lepiej wygląda. Ważne, że po załatwieniu przez "cichonocnych" Brodiuka, trzeba obronić przed nimi, przed skutecznością szykowanych przed nich potwarzy, Najmowicza. Dyskusja z ludźmi typu hakenbu niczego nie da.
Warto natomiast otoczeniu swemu uświadamiać, że dziś jedyną szansą na normalność w Ostródzie, na to by "bandyctwa nie było" właśnie jest Najmowicz. I nie ważne czy się jąka i czy się garbi, i ma mniejsze doświadczenie. Nauczy się. Ważne, że jest szansą na oczyszczenie stajni Augiasza.
I wiem, że ma szansę na wsparcie w radzie i ludziach, którzy wcale nie są zwolennikami jego partii. Także tych, którzy są lewicowymi z przekonania, bo to co reprezentuje otoczenie Nosewicza z lewicą nie ma nic wspólnego.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Post autor: cdn »

hakenbu, marcelio - Czy Wy naprawdę inaczej nie umiecie walczyć jak tylko przez obrzucanie przeciwnika błotem. Zniszczyliście dobre imię Pana Brodiuka tą wstrętna,nieprawdziwą ulotką, a teraz bierzecie się za Najmowicza. Wali się ostatni bastion "czerwonej zarazy", wię chwyty poniżej pasa. A gdzie czysta gra o której piszesz? Wy to chyba takiego słowa nie znacie! A zresztą tyle Waszego co sobie popiszecie na forum.


dla Mandaryna -osoba, która akceptuje działanie swoich ludzi i nie przecistawia się temu jest równie odpowiedzilna P.nosewicz akceptuje działania ludzi ze swojego otoczenia, wię głosuj na Najmowicza
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Re: Najmowicz rozdziewiczony

Post autor: ryba »

hakenbu pisze:.

Weźmy taką Romę - toć to klasyczny przykład paranoi. Gdyby w II turze obok Nosewicza był Kononowicz - zagłosowałaby na Kononowicza, a nawet misia Koralgola.
:lol:

To ci sie udało.
Wiesz.... może gdybym walił gorzałe ( tak ja ty ) z obecnym burmistrzem, strzelił z nim brudzia....... to kto wie, pewnie polubiłbym chłopaków z SLD.
Na szczęscie nie pije ;)
Zablokowany