Gdzie są ci co głosowali na NOSa

Moderator: Jacek-P

daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Gdzie są ci co głosowali na NOSa

Post autor: daro »

Cos na forum ucichli wyborcy Nosa i elita z urzedu. Czyzby szykowali nastepne gówniane gazetki i stoja cały dzień na ksero w urzedzie miejskim i za nasze podatników pieniążki beda opluwać uczciwych ludzi.
Daro
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Dobrze ze za jakies 2-3 tyg forum o Wyborach zostanie zamkniete. Bo juz czytac sie nie chce tego co kilka osob tu wypisuja :|
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Dario jak ci się nie podoba to nie czytaj.
Sorrki ale jak ktos taki młody mógł dac się wkręcić do organizacji przestepczej jak to nazwał Premier Kaczyński. Co oni ci obiecali. Pewnie że prace dostaniesz jak skończysz szkołę. A tu przykro mi właśnie pada ostatni bastion komunizmu w naszym mieści - Urząd Miejski.
Nie rozumiem ludzi!!!!!!!
Daro
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Tak jasne obiecali mi prace w Urzedzie Miasta. :glupek2: Nie ma to jak panstwowa posada gdzie dostaniesz moze 1,6tys na reke po 20 latach pracy. Mam troche wieksze ambicje.
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Re: Gdzie są ci co głosowali na NOSa

Post autor: ostrodzianka »

daro pisze:Cos na forum ucichli wyborcy Nosa i elita z urzedu. Czyzby szykowali nastepne gówniane gazetki i stoja cały dzień na ksero w urzedzie miejskim i za nasze podatników pieniążki beda opluwać uczciwych ludzi.
Daro Ty przeczytaj to co napisałeś przecież w każdym Twoim słowie jest JAD. W prawie każdej wypowiedzi te same słowa typu gówniane gazetki, za pieniądze podatników, itp.
Tyle w WAS nienawiści i WY chcecie dobrze rządzić miastem, chyba tylko dla siebie.
A tak wogóle to nudne jest w kółko czytac to samo na forum. I nie zapominaj na kogo najpierw wydano te gówniane gazetki, o tym już zapomniałeś ??
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Daro - a TY jak załapałeś się do pracy w starostwie, jak pogonił Ciebie Wasilewski? byłeś fachowiec - taki THE BEST?
Więcej pokory i szacunku dla innych.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

Ostróda pierwszy raz przeżyła szok 4 lata temu, kiedy wypuszczono gazetkę na babala, ludzie uwierzyli w to co było tam napisane sam widziałem jak jakaś starsza pani widząc p. babalskiego z żoną wykrzykiwała na całą ulicę i wyzywała go od złodzei itd. to było w 2002 r. Co będzie w 2006 kiedy już są 3 gazetki a podobno ma się ukazać 4 na Najmowicza?
Pytam się kto zasiał te ziarna nienawiści 4 lata temu? Teraz z nich wyrosły dorodne rośliny...
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Zoorro ja się do starostwa nie załapałem ku twojej ścisłości wygrałem konkurs na kierownika gdy przy władzy był SLD - chodz po ogłoszeniu zwycieżcy (czyli mnie) ówczesny starosta próbował wkręcić jeszcze i tak któregoś z synów postkomunisty.
A co do Wsylka to wcale mnie nie pogonił pisz o faktach a nie o bzdurach.
I zajmij się w końcu robota w tym urzedzie bo ciebie Nosewcz pogoni.
Daro
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Dario cieszę sie ze masz większe ambicje to rokuje dobrze dla twojej przyszłości.
Pozdrawiam
Daro
Zablokowany