Apel do mieszkańców Ostródy - Wszystkie głosy na Najmowicza!

Moderator: Jacek-P

Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Apel do mieszkańców Ostródy - Wszystkie głosy na Najmowicza!

Post autor: Roma »

Jak widać jesli pan Nosewicz wygra wybory na burmistrza to i tak nie będzie mógł współpracować z Radą Miasta, która ma chyba aż 11 mandatów. Czyli znów przez kolejne cztery lata burmistrz może nie przeforsować swoich pomysłów. Dlatego jedyny rozsądny wybór to Burmistrz Njamowić!!!!! Musimy się zmobilizować!!! Mieszkańcy Ostródy! Wszystkie głosy na Najmowicza!!!!!!
Awatar użytkownika
scorpion
początkujący
początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 2006-11-13, 09:21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: scorpion »

Nie wprowadzaj wyborców w błąd

PIS ma 5 mandatów zblokował się z Dobrem Wspólnym które ma 4 mandaty (razem 9 mandatów)

Blok Lewica i Demokraci mają 5 mandatów zblokowali się z Dobrym Samorządem 2 mandaty ( razem 7 mandatów)

wszystko zalezy od Platformy która ma 5 mandatów
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Post autor: ostrodzianka »

Przepraszam ale mów za Siebie.
Dalej będę kibicowała Nosewiczowi i nikt i nic nie jest w stanie tego zmienić i wkurza mnie jak ktoś co chwila zmienia zdanie!! Przed chwilą zachwalałaś innego kandydata, nawet odwiedził Cię w domu :) a tu masz ci taki los :D
I tura pokazała najlepiej że nie warto pod kimś dołków kopać i bezpodstawnie rzucać obelg pod czyimś adresem.
Dokładnie tak jak nawymyślano, że ekipa Nosa sama dostarczała kupony do gazety, więc chyba jednak nie skoro wynik sie potwierdził.
Ale najprościej oskarżyć kogoś bez najmniejszych dowodów.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Niedoczekanie Twoje!! Co liczysz na to że Platforma Obywatelska będzie popierała Nosewicza? hahahahhahaha głupia czy naiwna????
CZYTAJ DUZYMI LITERAMI - PRAWICA MA 11 MANDATÓW!!!! Jeśli Nosewicz będzie dalej burmistzrem to nic nie przeforsuje!
A kogo poprę w II turze zalezy tylko ode mnie. Jeśli Pan Brodiuk poprosi o przekazanie głosów na pana Najmowicza to bądź pewna że Najmowicz te głosy dostanie.
Miłego dnia!!!
hahhhhahahahaha
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

KIT a nie glosowanie

Post autor: Anetchen »

czysta paranoja, wprowadzanie ludzi w blad i dochodzeniem glosow poprzez innych kandydatow, Z dzisiejszych rozmow niektorych meiszkancow miasta to takie WYBORY maja w DUPIE ... i na nie poszli. ten odda temu, ten tamtemu ..... normalnie jaja sobie robia z ludzi ..... to samo przed wyborami, po miescie latali wlacznie z Rynkiem( manhatan) i namawiali na kandydowanie byle kogo, nawet byle jaki pijaczek po wyroku .... mogl kandydowac na radnego, logicznym jest ze nie dostal by sie ale jego glosy mialy wplyw ://////// Nie dobrze sie robi jak sie czyta to wszystko ....
I wsio rybki kto bedzie burmistrzem i tak bedzie to samo Gowno co do tej pory :// bo jak radzie nie podpasuje to nie uchwala i kazdy jeden kandydat ... bedzie mial (G.... nic ) do powiedzenia .... normalnie MAFIA ( powinni wszyscy miszkancy od poczatku zbojkotowac takie wybory)
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Re: KIT a nie glosowanie

Post autor: Anetchen »

Anetchen pisze: takie WYBORY maja w DUPIE ... i na nie poszli.
i na nie NIE poszli mialo byc......
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Post autor: ostrodzianka »

Cóż Romo wypraszam sobie takie słowa. GŁUPIA TO MOŻETY JESTEŚ.
Zastanów się nad tym co piszesz.
Nie musisz odpisywać na mój post bo s.... na ciebie.
hakenbu
początkujący
początkujący
Posty: 60
Rejestracja: 2006-10-29, 16:47:55

Mam kupę uciechy czytając twoje posty Romo... :DDD

Post autor: hakenbu »

Przepadł pupilek, przepadł i teraz trzeba jakoś tę gorzką pigułę przełknąć. Rzecz jasna będzie teraz szturmował stołek starosty, ale jakoś szans mu nie daję, że mu to się uda. Brodiuk znalazł się poza tym w kropce. Wiadomo, ze osobiście nienawidzi Nosewicza i nawet by się sprzewdał diabłu, żby tylko "nosom" dokopać. Tymczasem otwarte popieranie kandydata PIS przez kandydata PO bardzo by kiepsko wyglądało przed władzami krajowymi i przed samymi wyborcami.

Dla twojej informacji Romo. 4 lata temu też się Babalskiemu zdawało, że jak przegrał 500 głosami w I turze to bez problemu "lewaka" Nosewicza w II turze pokona. Poległ z kretesem różnicą 3 tyś. głosów. Teraz na dzień dobry Nosewicz ma przewagę 1000 głosów.

Jesteś prześmieszna Romo sądząc, że z tych 2000 ludzi, którzy poparli w I turze Brodiuka zdecydowana większość poprze teraz PISowego Najmowicza. Nie ma ku temu zadnych przesłanek. Swoje osobiste animozje przenosisz na ogólnoostródzkie nastroje. To się nazywają urojenia. Jeszcze tu trochę pokrzycz, pofrustruj się, poubliżaj wszystkim zza zaplutej klawiatury na wszystkich i udowodnij nam jak teraz kochasz Najmowicza skoro poprzedni oblubieniec nawalił.
jamcionek
początkujący
początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 2006-10-19, 16:32:11

Post autor: jamcionek »

Anetchen z całym szacunkiem co Ty za pierdoły opowiadasz, jakie wprowadzanie w błąd? W Ostródzie chodzi o to aby nie było przekrętów, ciemnych interesów. Teraz jak nie wszedł do drugiej tury Brodiuk czego żałuję, trzeba zrobić wszystko aby nie wygrał Nosewicz. Trzeba poprzeć Najmowicza, wszystkie dyskredytacje teraz skupią na najmowiczu, teraz się wszyscy dowiecie, że jak dotąd czysty człowiek okaże się bóg wie kim lub czym, załatwili Brodiuka pseudo listem, będą chcieli załątwić i Najmowicza. Żal mi miasta gdzie ludzie nie wiedzą kogo wybierają na władcę. Dzięki Bogu sprawa już w prokuraturze, po wyborach wszystko ujrzy światło dzienne. :evil:
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Ależ koleżanko ostródzianko, jakież to słownictwo przemawia przez Ciebie? Ale fakt, że trzeba być mocno naiwnym by pisać "wszystko zalezy od Platformy która ma 5 mandatów" co ma zależeć od Platformy? że poprze takich panów jak Dąbrowski?
Oczywiście wypraszaj sobie co chcesz - na opiniach takich ludzi jak Ty nie zależy mi całkowicie.
Droga Ostródzianko! Miłego dnia i nastepnych też - każdy dzień do zakończenia II tury bedziesz budziła się rano z myślą co będzie jak przegra Nosewicz... a przegra :-D
hahahahhahahahahahahahhaha
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Post autor: ostrodzianka »

Ale ty jednak płytka jesteś.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

to co, hakenbu - już coś produkujesz? Co tym razem wymyślisz? Jesteś żałosny.
Już zminiłeś nick? - zaraz odpowie ostródzianka?
hahhaahaha
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

o już jest ostródzianka hahahhahahaha
ostrodzianka
początkujący
początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 2006-11-02, 08:24:25

Post autor: ostrodzianka »

Jak masz jakiś problem to skorzystaj z usług psychiatry, bo chyba czyjaś przegrana spowodowała u ciebie nieodwracalne zaburzenia.
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

hakenbu napisał - Dla twojej informacji Romo. 4 lata temu też się Babalskiemu zdawało, że jak przegrał 500 głosami w I turze to bez problemu "lewaka" Nosewicza w II turze pokona. Poległ z kretesem różnicą 3 tyś. głosów. Teraz na dzień dobry Nosewicz ma przewagę 1000 głosów.


Poległ z kretesem? Tak bez niczyjej "pomocy"???? No, no ciekawe spojrzenie na te zagadnienie...

Przez ostanie lata słyszeliśmy biadolenie - nic nie mogę zrobić bo Radni mi nie pozwalają....itp itd Wiesz jak mieszkańcy Ostródy przyjmą wiadomość że prawica ma większość w radzie miasta i co znów będziemy słyszeć przez nastepne lata "nic nie moge zrobić bo radni mi nie dają????"
hahahhahahaha
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

ostródzianko - obudź się! żyjesz już w nowej rzeczywistości - jaka przegrana - prawica wygrała te wybory, spójrz na wyniki wyborów. To że przegrał Brodiuk w wyborach do fotelu burmistrza to nic nie znaczy. Mnie to ani grzeje ani ziębi.
Bo moje dochody w przeciwienstwie do Ciebie nie zależą od wyników wyborów. śmieszysz mnie tymi swoimi "przemyśleniami" hahahahaha
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Dla wielu ulotki, sprzed czterech lat są usprawiedliwieniem klęski.
Ciekawe jak by tłumaczyli swoje klęski gdyby ich nie było.
Zostały by tłumaczenia "układ" "pajęczyna" itp.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Zorro wiesz dobrze że pewna czesć elektoratu jest chwiejna i gówna które wyprodukowaliscie wtedy na dzisiejszego Radnego Sejmiku Pana Babalskiego w dużej częsci przeważyła (bo na to liczyliście i to sie stało) w innym wypadku po co byście to robili.
Każdy dobrze wie że szykujecie nowe (...) na Pana Najmowicza nawet wiemy w jakim stylu. Ręcze wam że nic wam to nie da. Lud już nie jest taki głupi jak 4 lata temu. Wielu którzy dali sie nabrac teraz żałuje krzyzyka który postawili przy nazwisku Nosewicz Jan.
NIe wyszło wam z Panem Brodiukiem ludzie sie nie nabrali i scenariusz I tury odszedł w zapomnienie. Co teraz wymyślicie. Macie prawie 60% negatywny elektorat a zeby zostać burmistrzem potrzeba 50% +1.
Daro
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

Daro jakie ty szkoły kończyłeś, a na socjolgii to chyba spałeś.
Jeżeli NOS miał poparcie 43% wyborców, to rób analogii że miał 60 % neagtywnego elektoratu.
No bo dumając jak ty, skoro Najmowicz miał poparcie 30% to negatywny elektorat 70%
a kandydat Brodziuk miał 20% poparcie, to negatywny 80%.
Chłopie totalna bzdura.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

Co do szkoły Zorro to pewnie lepszą od twojej.
Widze że nie rozumiesz co czytasz ale analfabetyzm wtórny to nic nowego.
Pisałem 60% negatywnego elektoratu SLD (taki skrót myslowy hahahha). Nosewicza stały elektorat to około 3500 - 4000 tys ludzi i dobrze o tym wiesz. Wiecie tez dobrze że im mniejsza frekwencja (sami o tym piszecie) będzie lepsza dla was. Co potwierdza moje założenie bo wtedy ta ilosc wystarczy żebyście wygrali.
Na pewno będziecie grac nieczysto, to tez wiadomo.

Przeliczycie sie tak jak przeliczyliście sie z gazetka na Pana Brodiuka. Nie wygraliście w I turze burmistrza tzn że ludzie nie są z was zadowoleni, że protestuja. (popatrz inne miasta gdzie nie będzie II tury)
Nie licz na to że wyborcy PO nie bedą głosowac na kandydata PiS bo maja konflikt na szczeblu centralnym.
Jak widzisz PO i PiS mówi wprost z każdym tylko nie z SLD.
Dlatego jeśli PO oficjalnie poprze Pana Najmowicza to razem z nimi pogonimy was z urzędu.
Nie spodziewaliście sie takiego obrotu sprawy, że prawica pogoni was w powiecie i radzie miejskiej i w sejmiku.
Daro
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Kto liczył te głosy do RM. Jedni piszą że prawica ma 9 inni że 11, a ja zastanawiam się tylko ile będzie klubów radnych w nowej radzie, bo pewne jest że koalicja będzie miała 14 mandatów a koalicja 7. Wszystko jasne, chyba że matematyka sprawia komuś trudności. Jedyna niewiadoma to jeden członek rady. Zostanie nim albo Stanisław Bieliński albo ktoś z listy SLD jeśli NOS (Olgierd) wymyśli odpowiednio podłą ulotkę na kandydata prawicy.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

PiS rulezzzzzzzzzzzzzzz

PRECZ Z KOMUNĄ! PRECZ Z POSTKOMUNĄ!

MY JESTEŚMU TU GDZIE WTEDY, ONI TAM GDZIE STAŁO ZOMO!

:lol:
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Mam nadzieję, że prokurator dobierze się do d...py osoby która pisała te podłe ulotki. A wtedy może bedzie jeszcze jedno wolne miejsce w radzie.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Roma pisze:Mam nadzieję, że prokurator dobierze się do d...py osoby która pisała te podłe ulotki. A wtedy może bedzie jeszcze jedno wolne miejsce w radzie.
Rzekłaś ;)
Chłopaki z PiS-u zrobią porządek w naszym mieście.

"...żebyśmy mogli za każdym razem być przekonani, że Polska prawem stoi i opiera się na mocnych, konstytucyjnych fundamentach..." - A. Kwaśniewski

;)
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Nie łączyłbym polityki centralnej z lokalną, bo i sytuacja jest inna. Nie należę do zwolenników PiS, uważam, że polityka panów K. jest dla kraju szkodliwa, ale to nie znaczy, ze szkodliwy dla Ostródy będzie Najmowicz. Wystarczy jeżeli nie podda się tym wpływom, którym ukległ Nosewicz. A ma taką szansę. Chociaż za chwilę (jeżeli nie już) zjawią sie u niego "kasowi" z ofertą. Jeżeli robiący na Ostródzie interes wejdą w sztamę z nową władzą to będziemy mieli powtórkę z historii w innym kolorze. Sądzę, że do tego nie dojdzie, chociaż brak ataków na Najmowicza świadczy, że "kasowi" taką opcje rozważają.
Zablokowany