to juz przekracza dobry smak

Moderator: Jacek-P

golab591
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2006-10-02, 12:45:05
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: OD ZNAJOMYCH

to juz przekracza dobry smak

Post autor: golab591 »

w poniedzialek 30-go pazdz. od rana plataly sie po Ostrodzie ulotki o panu Nosewiczuy i jego wyczynach i popijawkach .Otym juz rok temu pisala ostrodzka gazeta i to przykre ze do tego sie wraca akurat zeby kogos obczernic rzed wyborami ,tak juz kiedys robił p.i.s. i nikomu w polsce oprocz nich to sie nie podobało .To zagrywki ponizej pasa .Komu na tym zalezy to dokladnie sie domyslamy , ale to nie jest fair. Tak sie nie postepuje . Wstyd :oops:
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

.. no bo wiesz, ludzka pamięć jest zawodna i krótka.
.. a noc była mroźna i wietrzna. Jestem pełen podziwu dla organizatorów tej akcji.
ODWALILI KAWAŁ DOBREJ ROBOTY
reggaemisiek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 181
Rejestracja: 2006-10-30, 23:49:20
Gadu-Gadu: 5410714
Kontakt:

...

Post autor: reggaemisiek »

I to mnie właśnie wkurza w tych całych wyborach...Brudna gra. Zapewne teraz będziemy świadkami wyciągania brudów. I wcale nie bronie Nosa. I on i ci to zrobili są siebie warci.
Awatar użytkownika
studentka
mistrz klawiatury
mistrz klawiatury
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-10-31, 13:44:14
Gadu-Gadu: 0

Post autor: studentka »

Te ulotki to Ohyda, faryzeizm, obrzydliwość....To jest doskonały przykład, jak bardzo "inteligentni"są ludzie, którzy chć rządzić naszym miastem.WSTYD I HAńBA!!!jAK COś TAKIEGO WIDZę TO żAłUJę żE JESTEM Z TEGO MIASTA!!!!!!!!!!!!!a CI LUDZIE CO SPORZADZILI TE ULOTKI TO WSTYD DLA NASZEGO MIASTA.....
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Studentka ma rację. Wstyd. Tyle, że chyba nie tylko z tego powodu. Cztery lata temu, ci którzy dzisiaj są obrzucani błotem, sami błotem obrzucili. Tuż przed wyborami wylali na kandydata Babalskiego tyle pomyji, że spowodowali jego przegraną. Dziś doznaja tego samego, czego pochwalać nie można, ale być może jest to podyktowane obawą przed kolejną akcją rządzącej w Ostródzie ekipy. Bo w tym upupianiu innych są naprawdę dobrzy.
Ale wstyd mam z innego powodu, z tego co się działo przez ostatnie lata i z czego nasze miasto zasłynęło w Polsce, dzięki telewizyjnym przekazom. Dsco-polo tego nie zrównoważyło.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

A jakie to były przekazy? Jakaś pniusia w tv4 coś pokazała - w kszakach, jacyś tajemniczy ludzie, co podobno się boja, żadnych konkretów, tylko niedomówinia - zamazane twarze, wywiady w prywatnych mieszkaniach ... istne jaja. Tak można zrobić progam a każdym mieście. A co gorsze ten program był zrobiony za namową ludzi z Ostródy (no i okolic). I to jest to?
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Zorro. Skąd wiesz, że za namową ludzi stąd? To można było wyczytać tylko w ostródzkiej w płatnym ogłoszeniu udającym artykuł.
O ile wiem to było sporo innych tekstów w tytułach niesponsorowanych z naszych pieniędzy o postępowaniach prokuratorskich etc.
Nie chcę przypominać spraw znanych, bo to wstyd dla naszego miasta. I jeszcze jedno ogień można zdusić, ale dymu - nie. Nie ma jednak dymu bez ognia.
zorro
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-11-01, 17:04:43

Post autor: zorro »

A jakie są efekty prowadzonych postępowań?
Od 1,5 roku nic się nie dzieje? Gdzie te aresztowania - sprawy sądowe itp. Jak na razie to sprawą w sądzie zakończyła się sprawa byłego burmistrza.
Nie szukajmy afer. A jeżeli coś jest to nie "wsadzajmy" w nie osób nam niewygodnych.
chroń mnie od przyjaciół, z wrogami dam sobie radę
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Masz rację afer w Ostródzie szukać nie trzeba.
Awatar użytkownika
Ruda
początkujący
początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 2005-04-21, 19:13:26

Post autor: Ruda »

zorro pisze:(...)Jak na razie to sprawą w sądzie zakończyła się sprawa byłego burmistrza(..)
a finał?

Jaki? Kiedy? Czy wogóle był?
jaś wędrowniczek
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 164
Rejestracja: 2006-02-10, 07:21:45

Post autor: jaś wędrowniczek »

Sprawa byłego burmistrza Jana W. wciąż jest w ostródzkim sądzie. Tyle wiem, finału jeszcze na pewno nie było.
Randolph z Sieradza
początkujący
początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 2006-11-07, 15:17:34
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

<lol2>

Post autor: Randolph z Sieradza »

to było do przewidzenia z mojego punktu widzenia to wyszło tak szybko ponieważ ludzie chceli uprzedzic ludzi z SLD!! tym razem im nie wyszło nie ważne co pójdzie po mieście to i tak nie polepszy sprawy.
Do studentka.Czemu sie tak bulwersujesz jestes jakos bliżej z panem burmistrzem albo jednym z jego "kumpli"???Nie rozumiem ciebie jak cis ie tak podoiba jego praca to założ sobie nowy etamt a nie zaśmiecasz forum samymi plusami Pana Jana.I jak jestes taka poinformowana moze powiedz jakie w tym roku jest dofinansoiwanie dla sportu???
No Pain No Game!!Lets Rock this Party!
daro
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2006-10-24, 12:13:25
Gadu-Gadu: 0

Post autor: daro »

golab591 chłopie jak nie wiesz kto napisał te ulotki to nie mów o tym. Z tego co wiem to Nosewicza podejrzewa sie o te wszystkie brudy - aktualnie jest sprawa w prokuraturze.
Jak chcesz wiedziec ekipa sldowska chce opluc następnego kandydata właśnie z tego niesczęsnego zakłamanego twoim zdaniem PiSu pana Najmowicza. A rzeczy jakie sie tam znajda nie będą miały nic wspólnego z prawdą.
No ale widac SLD wszysko można a PO i PiS nic.
Chodziło o eliminacja najpierw kandydata PO bo to jemu wedle sld miało przybyć i wygrac w I turze. NIestety dla nich ludzie sie nie nabrali i całe szczęście.
Daro
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

Daro, skąd Ty możesz wiedzieć co ma zamiar SLDowska ekipa? Sam jesteś jej członkiem? Więc nie gadaj głupot. A co do sprawy ulotek - uważam, że żadne tego typu paszkwile czy to na Nosewicza czy to na Brodiuka nie powinny mieć miejsca, mimo iż uważam że lepsza była pod każdym względem ta na Brodiuka. Jeśli jak sam powiedziałeś sprawa jest w prokuraturze to sąd wszystko powinien wyjaśnić i się okaże kto miał rację. Pozdrawiam
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Post autor: toledo »

Jasne , że paszkwil na Brodiuka był zdecydowanie lepszy. Był bowiem typowym ordynardym paszkwilem, zawierającym wyłącznie plwociny. Tymczasem ulotka na Nosewicza tylko przypominała zdarzenia, zatem jako paszkwil była do kitu.
marcelio
początkujący
początkujący
Posty: 44
Rejestracja: 2006-10-20, 19:15:31

Post autor: marcelio »

No cóż, ja myślę odwrotnie, więc się raczej nie dogadamy.
Nawijacz
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2006-11-13, 18:47:57
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: ze wsi ostróda

śmiech

Post autor: Nawijacz »

śmiech...jaki ten Nos "biedny" tak prawdę przedstawili o nim, że nawet po przeczytaniu paszkwila wiecej jest tam prawdy i faktów niż przesadnie naciąganego kitu ze zbytu jak to jest w przypadku paszkwila na p.Brodiuka jak mniemam autorstwa SLD, w perzypadku paszkwila na Nosa kol. Godlewski zrobił naprawde piekne dzieło...śmiech
Zablokowany