09.04.2011 – KAT & Roman Kostrzewski

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
artmist
początkujący
początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 2008-03-11, 18:05:59
Gadu-Gadu: 6879142
Lokalizacja: Ostróda

09.04.2011 – KAT & Roman Kostrzewski

Post autor: artmist »

09.04.2011 – KAT & Roman Kostrzewski
http://www.kat.info.pl/

Gdzie:

Nowy ANDERGRANT
http://www.andergrant.com/
Ul.Kołobrzeska 32
10-432 Olsztyn
Bilety: 33 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu

Przedsprzedaż prowadzona jest w trzech miejscach w Olsztynie:

- Klub Nowy ANDERGRANT
- Pub SARMATA
- Skateshop REMEDIUM

Istnieje możliwość zakupu biletów online wpłacając pieniążki na konto:

mBank: 30114020040000320232526864

w tytule przelewu podając imię i nazwisko,który koncert nr tel komórkowego i ew.adres email do weryfikacji i potwierdzenia otrzymania przelewu. Osoby które zakupią bilety "online" zostaną poinformowane o dotarciu przelewu i do wejścia na koncert będzie niezbędny dowód tożsamości.

KAT & Roman Kostrzewski - Początek działalności kultowego, najważniejszego polskiego zespołu thrash metalowego datuje się na rok 1980. Do chwili wydania debiutanckiego singla „Ostatni tabor/ Noce Szatana” grupa zdobywała swe szlify podczas sesji nagraniowych dla PR Katowice (dzięki sesji zespół zaistniał na antenie stacji radiowych w kraju, jak również biorąc też udział w wielu festiwalach rockowych). Ukoronowaniem swej dotychczasowej pracy było zwycięstwo w plebiscycie publiczności na największym w latach 80-90-tych XX w. Festiwalu Rockowym Muzyków Młodej Generacji Jarocin `81. Popularność singla w mediach zaowocowała dłuższa trasą koncertowa u boku brytyjskiej grupy HANOI ROCKS. Zespół zyskuje wtedy znakomite recenzje, czego skutkiem było nagranie debiutanckiego albumu „Metal and hell” dla belgijskiej firmy Ambush Records (maj 1986 r.) i jej polskiej wersji pt: „666” wydanej przez Klub Płytowy „Razem”. Było to prekursorskie wydawnictwo dla polskiego thrash metalu...

Więcej info na podanych WWW.
"Mam dwie lewe ręce, robić nie chcę wcale, ale za to w głowie mam poukładane..." chyba...
Zablokowany