Strona 1 z 1

jak bronic sie samemu

: 2009-04-17, 20:55:51
autor: dr Jamajczyk
Barack Obama przedstawił podczas konferencji prasowej specjalny plan rozwoju szybkiej kolei opracowany przez jego administrację. Prezydent USA podkreślił, że nowy system komunikacyjny nie tylko odciąży amerykańskie drogi, ale także pomoże Stanom Zjednoczonym uniezależnić się od dostaw ropy z zagranicy oraz rozwinąć nowe technologie.

Re: jak bronic sie samemu

: 2009-04-18, 03:50:31
autor: Respecta
wow... powiedz mi tylko...
napisałeś to bo na prawdę tak bardzo Ci się nudzi
czy uważasz że w jakikolwiek sposób dotyczy to Ostródy?


ameryki nie odkryłeś że bardziej oszczędna jest komunikacja masowa...
większość z nas jeżdżąc samochodem wozi powietrze, rzadko mamy komplet zajętych miejsc

nawet lepiej Ci powiem ;]
gdzieś w europie jest już wprowadzona darmowa komunikacja miejska i podmiejska 8)
wystarczy poszperać i znajdziesz odpowiednie info

Re: jak bronic sie samemu

: 2009-04-18, 08:39:04
autor: T.P.Smith
Dlatego powstają strony gdzie ogłaszaja się ludzie jadący w rózne miejsca. Ogłoszenie i zabierasz osobę, która też chce jechać w to samo miejsce. Tak można pół świata zwiedzić.

Re: jak bronic sie samemu

: 2009-04-18, 08:49:54
autor: dr Jamajczyk
Smith masz racje czasem nie ruszajá sie z miejsca przed kompem jestesmy doswiadczani faktami histori obecnej a co do POpka respekty fajnie ze piszesz duzo i na tema jak nigdy na temat choc nie wiem po co zadajesz mi tyle pytan skoro to dzial róznosci gdzie kazdy wkleja wszystko i pisze o otaczajácym swiecie a co do mojej nudnosci to nie tyle ze sie nudzilem tylko juz poziom twoich wypiowiedzi zmusil mnie do napisania czego co nie przypomina zdania z poziomu zbdetu co do szukania tu Ostródzkiego wspólnego mianownika to moze tylko tyle ze w ostródzie tez mogla by byc fajna kolej ale Janek nie jest Czarnym Prezydentem

Re: jak bronic sie samemu

: 2009-04-18, 09:07:58
autor: dr Jamajczyk
....Nie zamierzam czytać tych naukawych wypocin.
Czym innym było powielanie “tajnego” referatu Chruszczowa wygłoszonego na XX Zjeździe KPZR, przez który omal nie wywrócił się ówczesny stalinowski socjalizm, a czym innym jest powielanie przetworzonych wypocin SB, które przewrócą co najwyżej Lecha Wałęsę - jeśli ten nadal będzie grał w grę IPN.
Szczerze mówiąc, to takie medialne trzesięsienie ziemi, które dowodzi jedynie - jeśli objawienia Zybertowicza czytać dosłownie - że Solidarność szmatławym ruchem była. Inaczej mówiąc książka IPN da w pysk kilku milionom Polaków uwiedzionych przez Solidarność. Zobaczą, na czyim pasku szli. Może się tym przejmą autentycznie, a może potraktują jak opad zeszłorocznego śniegu....