Ślub i wesele w Ostródzie

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

juka
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2009-04-04, 21:16:39
Gadu-Gadu: 0

Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: juka »

Witajcie!

Nie jestem z Ostródy i w związku z tym potrzebuję Waszej pomocy :-)
Po pierwsze chciałabym się dowiedzieć gdzie w Ostródzie udziela sie ślubów cywilnych oraz czy znacie jakis fajny lokal/ośrodek w samym mieście lub w okolicy gdzie można by zorganizowac wesele na ok 150 os.
Mam sentyment do Ostródy i chciałabym mieć ślub właśnie tu :-)
Będę wdzieczna za sugestie,
Pozdrawiam,

Ju
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: kaczor »

zapewne w Urzędzie Stanu Cywilnego znaczy na Mickiewicza w Urzędzie Miasta. a sala na takie duże to może Pensjonat Sajmino (Kajkowo), Przystanek Piławki (Piławki), zamek w Karnitach.
juka
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2009-04-04, 21:16:39
Gadu-Gadu: 0

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: juka »

Dziękuję za informacje. Czy ten urząd to chociaż w jakims ładnym budynku jest? W niektórych miastach są pałace ślubów, a w Ostródzie własnie nie wiem jak to wygląda... Poza tym bywa że można zorganizowac ślub w innym miejscu niz w sali urzedu. Wiecie może czy w Ostrodzie są jakies inne miejsca?
KaKaDe22
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2009-04-05, 08:52:43
Gadu-Gadu: 0

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: KaKaDe22 »

Ślub cywilny z tego co wiem może się odbyc na zamku, ale to wymaga uprzedniego dogadania sie z osoba za to odpowiedzialna za organizowanie tego typu imprez na zamku. Jeśli chodzi o sale wesela to polecam Osadę Danków. Miejsce i organizacja wesela rewelacyjna. http://www.dankow.pl/ to ich strona internetowa naprawde rewelacja

pozdrawiam
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: kaczor »

wpisz w google urząd miasta ostróda i wyskoczy Ci strona ze zdjęciami.

pare lat temu był cywilny na pokładzie statku żeglugi.
juka
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2009-04-04, 21:16:39
Gadu-Gadu: 0

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: juka »

Hihi, ja bym chyba tym białym statkiem w rejs zycia popłynąć nie chciała :-). Ale dzieki za informację, zwłaszcza tę o zamku, bo o tym właśnie po cichu myslalam. Albo np o tej altanie na molo... A urząd teraz juz tez kojarzę - nie raz tamtędy przejeżdzałam tylko jakos umknął mojej uwadze. Nie bedzie tak najgorzej w razie czego :-). Dzięki wielkie!!
iczerski
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2009-04-06, 19:43:44
Gadu-Gadu: 0

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: iczerski »

Witam

W Ostródzie powstał właśnie nowy hotel Platinum o standardzie 4 gwiazdek. Hotel Platinum położony jest zaledwie 10 minut spacerem od jeziora, w bezpośrednim sąsiedztwie Aquaparku Ostróda.
Restauracja w Hotelu Platinum****, pomieści spokojnie 150 osób. Potrawy to po prostu mistrzostwo świata, a poza tym że wybornie smakują to dodatkowo swoim urokiem cieszą oko.
Strona hotelu jest jeszcze w budowie i na razie widać tylko ekran powitalny, ale znajdują się tam dane kontaktowe, http://www.hotelplatinum.pl . Całą ofertę prześlą łącznie ze zdjęciami obiektu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: kaczor »

aquaparku :D tak tak wmawiajcie sobie.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: Respecta »

aquaparku ? buahahahaha xD
to żeś zrobił/a reklamę hehehe :brawo:

Ty masz czelność tę kałużę + jakieś dodatki nazywać aqua parkiem ?
zajebista fantazja się odezwała chyba xD


Już równie dobrze mogłeś/łaś nazwać się "Hotel Klocek" bo widać że ewidentna reklama.
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
wygrzeb
początkujący
początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 2008-06-02, 20:43:54
Gadu-Gadu: 0

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: wygrzeb »

Respecta pisze:aquaparku ? buahahahaha xD
to żeś zrobił/a reklamę hehehe :brawo:

Ty masz czelność tę kałużę + jakieś dodatki nazywać aqua parkiem ?
zajebista fantazja się odezwała chyba xD


Już równie dobrze mogłeś/łaś nazwać się "Hotel Klocek" bo widać że ewidentna reklama.
Ostróda to małe miasteczko więc nie wymagaj zbyt wiele.
Nie jest aż tak tragicznie.
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: Respecta »

ja w ogóle wymagam... a nie zbyt wiele...
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
juka
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2009-04-04, 21:16:39
Gadu-Gadu: 0

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: juka »

Dzięki, czytałam że powstaje nowy hotel, ale nie wiedziałam ze juz działa. Zorientuje się co oferują :-)
Pozdrawiam
mała_mi
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2010-10-22, 17:48:40
Gadu-Gadu: 0

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: mała_mi »

Przy USC w kameralnym stylu można wyprawić przyjęcie w Zamku (ZIP).... niech tylko każdy kto chciałby w dobrym tonie uraczyć gości weselnych poważnie się nad tym faktem zastanowi!!!! To przestroga, bo wszystko co dzieje się po podpisaniu umowy to jak w czeskim filmie, kelnerzy z łapanki, jedzenie obrzydliwe, w strogonoff-ie kości z szyjek nie wiadomo jakiego zwierzęcia, surówki z obiadu do rana.... dużo by pisać, kto by pomyślał ze przy takiej konkurencji jeszcze ciągle nabijają ludzi w butelkę.
Karol
początkujący
początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 2005-03-10, 20:40:31
Gadu-Gadu: 0

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: Karol »

Ojojoj....antyreklama dobra -tylko . czy Juka jeszcze czegoś szuka ??????
precz skrytym parówkożercom!!!!
arpa-travel
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-10-25, 19:14:16
Gadu-Gadu: 0

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: arpa-travel »

Arpa-travel zajmuje sie wynajmem autobusów, Olsztyn i okolica, między innymi na wesela, www.arpa-travel.cba.pl, tel.504-293-290
mikuś
początkujący
początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 2010-10-30, 14:07:32
Gadu-Gadu: 0

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: mikuś »

Zgadzam się dokładnie z ta opinią o sali weselnej na zamku w Ostródzie. Mogłoby się wydawać, że wesele na zamku to fajna sprawa, a nie do końca, przynajmniej w tym miejscu. Potrawy które miały być podawane na ciepło podczas przyjęcia weselnego tak naprawdę były zimne, trzeba samemu prosić się o zmianę talerzy, sztućcy i czekać na nie potem przez przynajmniej pół godziny...O jedzeniu już nie wspomnę! Niedość, że niedobre, nawet wyglądu nie ma danej potrawy to jeszcze dodam, że jak można podać ludziom ciasto na obrusie!??? Jestem zszokowana kto tak organizuje wesela??? Zastanawiam się tylko, gdzie podziało się to jedzenie, które miało być podane...???
Nie polecam nikomu tego miejsca...
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: Ślub i wesele w Ostródzie

Post autor: MatrixOST »

Jak przynoszą jedzenie z baru z dołu to co się dziwisz, że zimne i z opóźnieniem przynoszą talerzyki... Zanim z dołu przyniosą to duuuużo czasu mija..
Zablokowany