brak lokalu

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

brak lokalu

Post autor: skecz »

co mnie boli? boli mnie to ze nie ma w ostrodzie zadnego lokalu w ktorym nie mozna sie jednoczesnie napic i pobawic czy chociaz posluchac glosniej muzyki, wszedzie jakies chamskie potupaje z plastikowymi ludzmi (patrz pub w chacie) lub srednia wieku 15 lat (patrz mlyn), od czasu do czasu w smoku cos sie kreci, potrzebne jest miejsce gdzie wiem ze raz na tydzien co najmniej pojde sobie spokojnie posiedziec z jak najnormalniejszymi ludzmi
ale skecz
ktosik
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2005-08-24, 22:44:19

Post autor: ktosik »

Racja. Ostatnio to bawilam sie na Ostróda Reggae, a tak to stypa. Naprawdę nie ma gdzie wyjść w wolne dni, a w domu tak sie siedzieć nie chce... Do młyna i chaty nie chodze, nie moje klimaty (pamietam dawny pub KLIMATY - tam bywałam :P), jedynie jak sie w Smoku cos kręci, to ide. No ale ten Smok cos kręci coraz mniej i rzadziej...
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

fakty

Post autor: morderator »

Brak lokalu dla 30 latów nie mówiąc dla 20 parolatków! Czasem znikam w Driversie tam przynajmiej muzola jest spoko choć miejsca nie za dużo.
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Pamietam Pub PIWOSZ - tam było zaje...ście. A co do SMOKA to teraz szykuje sie troche imprez - Groh sie rozkręcił ja tez już mam gotowy koncert ale narazie ciii... :x
Awatar użytkownika
egzorcysta
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2005-10-30, 22:34:56

Post autor: egzorcysta »

Tomasz pisze:Pamietam Pub PIWOSZ - tam było zaje...ście. A co do SMOKA to teraz szykuje sie troche imprez - Groh sie rozkręcił ja tez już mam gotowy koncert ale narazie ciii... :x
-"Piwosz"
Powiadasz :D ?
Nadal ćpasz? :lol:
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

nie, nie ćpam
Zablokowany