Ośrodek Wsparcia (...) – najdroższy hotel w województwie

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Aulus
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2010-11-22, 20:02:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Ośrodek Wsparcia (...) – najdroższy hotel w województwie

Post autor: Aulus » 2010-12-11, 22:53:50

Zastanawiam się ,czy ów fakt stwierdzony przez wojewódzką komisję umknął oczom fanów zapatrzonym w Pana Starostę. Dlaczego nikt z obrońców tego nurtu nie piśnie nawet słówkiem w tej sprawie? Dlaczego nikt nie broni swojego wodza? Nie ma odważnych? Nie ma żadnych polemik na temat prowadzenia działalności samorządowej w powiecie? Kolejne faux pas ze strony starostwa powiatowego w tak krótkim okresie czasu. Czy nikt z Was Panowie nie przejrzał jeszcze na oczy, kogo wybraliście na starostę. Nie chce być złym prorokiem, ale takich gaf będzie więcej. Nie jest ważny interes powiatu, ważna jest władza, układy i własny biznes.
To co wykazała wojewódzka komisja w ostródzkim Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie zakrawa na kpinę. W taki sposób traktuje się instytucje powołaną do tego aby nieść pomoc dla ludzi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. No tak, ale nikogo z Was to nie dotyczy (to tylko taka drobnostka), więc po co się wypowiadać na ten temat. Gdyby taka historia wydarzyła się w Urzędzie Miejskim (aż strach pomyśleć) nie zostawilibyście suchej nitki na wszystkich pracownikach, a na pewno wniosek już dzisiaj byłby w prokuraturze. Tak właśnie wygląda demokracja widziana oczyma pseudoPOlityków. I na domiar tego, jak to powiadał Szymon Majewski, „żart prowadzącego” w wykonaniu Pana Starosty „no przykre, że tak się stało” (źródło TVP Olsztyn 3:03 http://www.tvp.pl/olsztyn/informacja/in ... 30/3554510). Tak właśnie wygląda odpowiedź człowieka odpowiedzialnego za nadzór wszystkich instytucji samorządowych i pozarządowych w powiecie. Ale poczekamy na rozwój wydarzeń.
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra
"Cudze winy mamy na oku, własne za plecami"

jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: Ośrodek Wsparcia (...) – najdroższy hotel w województwie

Post autor: jasko56 » 2010-12-12, 08:32:54

Pan starosta dobrze wie co tam się dzieje, tylko udaje głupa. Tą całą instytucję należy dogłębnie z kontrolować . Jest to niewyobrażalne jak na ludziach biednych i przez los pokrzywdzonych można tak postępować. Ludzie Ci ,którzy prowadzą tą placówkę to osoby wyzute z wszelkich odruchów moralnych. Gdzie jest kontrola pana starosty, to że prowadzą tą instytucję jego koledzy partyjni nie zwalnia go z tego obowiązku, wręcz przeciwnie tego rodzaju placówka powinna być po szczególna kontrolą. Wychodzi na to że gdzie jest pomoc dla najbiedniejszych ta mogą być największe przekręty i tak się dzieje w tej placówce. Ciekaw jestem jakie w razie kontroli ,która powinna być przeprowadzona wyjdą niewłaściwości w funkcjonowaniu tej instytucji.

dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: Ośrodek Wsparcia (...) – najdroższy hotel w województwie

Post autor: dmytro » 2010-12-12, 16:23:49

Jednostka jest jednostka podlegla staroscie. To on za nia odpowiada i to jego obowiazkiem jest pilnowanie by wszystko odbywalo sie prawidlowo. Sa przekrety i glowa starosty oraz kierownictwa placowki poleci. Wniosek do prokuratury trafi. Ten co to najwiecej gada o przekretach wszystkich dookola sam jest najgorszy. Kto mieczem wojuje od miecza ginie - po prostu.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.

Zablokowany