Strona 1 z 1

6.02 (sobota) - SKAUCI & THE KLESZCZ - Pub Jocker - MORĄG

: 2010-01-19, 12:42:16
autor: Hubby
Obrazek

Obrazek

..Na poczatku byl punk rock - w 1998 bylo ich trzech i zaczynali od punka z elementami ska. Pierwotna nazwa kapeli, zreszta niezbyt czesto ujawniana, zostala zmieniona po pierwszym betonowym koncercie. Tak wlasnie powstali Skauci - muzyka odbila zdecydowanie w rytmy jamajskie - do zespolu doszla trabka, z czasem klawisze, pózniej drugi wokal i puzon. Razem ze skladem grupy zmieniala sie muzyka. W lipcu 2003 zarejestrowano material na plyte, który ostatecznie ukazal sie w marcu 2004 pod bandera JimmyJazzRecords.
.."Nasza muzyka opiera sie na rytmach ska i reggae tak, wiec inspiracji szukamy wsród klasycznych wykonawców tych gatunków poczawszy od lat szescdziesiatych na wspólczesnych kapelach konczac, chociaz wsród coverów mozna znalezc tez wykonawców zgola odmiennych stylów muzycznych".
www.myspace.com/skauci

THE KLESZCZ

The Kleszcz to coverband grający piosenki starych punkowych kapel (w większości nie istniejących). Muzycy the Kleszcz na codzień związani są z zespołami THE CUFFS, APPLEMINT, BORSUX BROS.
www.myspace.com/thekleszczpunk