studzienka/pokrywa od niej

Moderator: Jacek-P

RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

studzienka/pokrywa od niej

Post autor: RobertP »

Nikt nie podjął tematu od początku czerwca, dzwoniła moja żona do:
- wodociągów
- straży miejskiej
Ani jedni ani drudzy nie raczyli przyjechać, ani zabezpieczyć, jedni w sobotę ni epracowali, ale straż się tłumaczyła tym że będą interweniować do wodociągów i zabezpieczą studzienkę i co i nic ... :(
Ja napisałem 12.06.2006 na adres um@um.ostroda.pl i tez bezskutecznie
ruszająca się pokrywa nadal się rusza na rogu kościuszki i czarnieckiego (w trawniku koło kiosku). Pokrywa może mocno się nie rusza ale na jednym z brzegów jak ustałem to się podniosła cała, widocznie jest uszkodzona jest rama.
Poczekajmy może ktoś wpadnie może jakieś dziecko :o (moje już tam nie biega) wiadomo trzeba pilnować dzieci ale to są dzieci i każdy wie jak to jest, nie przykujemy ich 1metrowym łańcuchem.
Na powyższe interwencje mam dowody, email i zapisaną rozmowę.
Co Wy na to ?

RP
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Post autor: Łysy »

Dowód na to, że w UM na stanowiskach urzędniczych zasiadają same nieroby i fajtłapy. Zadzwoń jeszcze raz i delikutaśnie ich zjeb to może "zrozumno"
adii74
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2006-07-22, 19:16:23
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

studzienki

Post autor: adii74 »

Na Słowackiego jakieś 10 metrów przed sklepem AGD jest też studzienka prawdopodobnie telekomunikacji polskiej która jest dziurawa wielokrotne zgłoszenia nic nie dały w końcu ludzie zatkali tą dziurę większymi cegłami ale jak znam życie to tymczasowy środek zaradczy
Zablokowany