Prowokacja w Urzędziem Miejskim...

Moderator: Jacek-P

mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Recenzent

Post autor: mmgg »

[quote="wsciekly"]Aha jeszcze jedno mmgg co do twojego biadolenia. Rzetelna recenzja nie jest biadoleniem, można by pomyśleć że moja recenzja różnych recenzji dotyczących miasta i jego zarządzania, które zamieszcza ostródzka tak bardzo cię dotknęła, że popełniasz pierwszy podstawowy błąd dziennikarza tzw. "syndrom cofającego się ataku na oślep" :). Twoja irytacja wywołana najprawdopodobniej trafnością moich argumentów wywołała w tobie zwierzęcą reakcję histerycznego odwracania kota ogonem. [/quote

jeżeli myślsz że udaje dziennikarzyne w gazecie nostródzkiej to jesteś w wielkim błędzie
już tacy jak ty są w tej mieścinie ,zbierający dokonania poszczególnych kandydatów, rankingi miast itp. itd. , a następnie wykorzystujący ciekawe materiały przeciw swoim wrogom, można powiedzieć że takie podkładanie świni to normalna ostródzka sprawa, więc nie dziw się że zastępca jasia n. czerwieni się ze wstydu ,

co do ronienia łez ,to po 14latach treningu u śp. Pana Misztala twoje spotkanie ze mną skończyłoby się dla ciebie tragicznie, twoja ulubiona mierzwa byłaby w lepszym stanie niż ty
wsciekly
początkujący
początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 2005-05-05, 20:16:04

Gołota

Post autor: wsciekly »

No widzę że odrobiłeś lekcję i zgadzasz się ze mną że jednak motywem walki z Kronospanem nie była chęć ochrony środowiska przez Włodarzy miasta, bo namacalnym i aktualnym bezpośrednim dowodem na to że był to kłamliwy jak się okazuje motyw jest bierność tychże Włodarzy już (pomijając mierzwę o której raczyłeś przeczytać), kiedy buduje się CPN w środku miasta i wierzę telefonii komórkowej. A więc czy ja to gdzieś przeczytałem i wyciągam to przeciwko swoim wrogom jak sugerujesz czy to jest moja własna autorska obserwacja przerobiona na moją własną hipotezę? Moje własne wnioski, a na podstawie ich, hipoteza człowieku i nie rozumiem dlaczego mnie cały czas tak osobiście atakujesz. W drugiej sprawie w której pośrednio przyznałeś mi rację :) to twoje obruszenie się kiedy zainsynuowałem ci że jesteś dziennikarzem ostródzkiej, a więc pośrednio znowu przyznałeś mi rację, że też nisko cenisz zdolności dziennikarskie dziennikarzy ostródzkiej :) Widzisz jak ja się staram nikogo nie obrażać? Co do twojej groźby to zastanawiam się czy potraktować ją jako groźbę?
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Gołota

Post autor: mmgg »

wsciekly pisze: i nie rozumiem dlaczego mnie cały czas tak osobiście atakujesz.
zacznij pisać jak normalny człowiek, a nie jak wszystkowiedzący cwaniak

a co do tematu można spłętować to "przysłowiem" : kto podkładaniem świni wojuje , od podkładania świni zginie
wsciekly
początkujący
początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 2005-05-05, 20:16:04

Klik

Post autor: wsciekly »

A ja powiem ci tak - „kliknij w stół a zobaczysz że myszki nie masz”. To a propo twoich oderwanych od rzeczywistości przysłów, które nijak się mają ani do mnie ani do tego co robię ani do tego co piszę już nie wspominając o tym że twoja próba parafrazowania prawidłowego przysłowia (kto pod kim dołki........), wyszła ci bardzo żałośnie bo nie wiadomo o co chodzi. Chyba że w twoich dołach taki slang jest normą. Ani razu nie odniosłeś się do tego co piszę, tylko udajesz głupola którym na pewno nie jesteś. A może nie udajesz? A jeśli chodzi o cwaniaka to musiałbyś poznać mojego kuzyna w tym temacie. Też go uważam za cwaniaka tylko że on zarabia miesięcznie ponad 13 tysiaków (legalnie :) ), a to w twoim pojęciu cwaniactwa to chyba wirtuozeria połączona z czarną magią. Rozumiem że nazywasz tak wszystkich co mają trochę więcej w głowie od ciebie. Ja w przeciwieństwie do ciebie od takich cwaniaków się uczę i tobie też to proponuję mmgg.
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Post autor: mmgg »

temat :Prowokacja w Urzędziem Miejskim.
to nie jest temat : wściekły jest najlepszy, więc to jest ostatni mój wpis wtym temacie
rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

Post autor: rocho »

Wielu się odgrażało, iż po odbytej prowokacji sądy zajmą się autorami tej „haniebnej” jak to nazwali włodarze miasta –prowokacji. Zapewniam, że autorzy zabawnej prowokacji mają się dobrze.
W roku wyborczym rozrywki dostarczy nam wiele gazet tzw. „Wyborczych”, nowe tytuły będą powstawały jak przysłowiowe grzyby po deszczu, o swoim gazetowym numerze nie zapomni nasz „ulubiony” „Burmistrz z Lubajn”. Zapowiedział bowiem, że po fali sukcesów jakie przez ostatnie lata w Ostródzie się dokonały, postanowił wystarować w wyborach na fotel burmistrza Ostródy.
W kampanii wyborczej pochwali się zapewne przeszklonymi kiblami.
Zablokowany