Czyt to prawda że Nosewicza wygwizdano?

Moderator: Jacek-P

japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Czyt to prawda że Nosewicza wygwizdano?

Post autor: japa »

Nie byłem wczoraj na wystawie w Muzeum, ale sasiadka opowiadała mi, że jak przedstiawiano Nosewicza to nikt nie buł mu braw a nawet ktoś gwizdał. czy to prawda?
Awatar użytkownika
osterode
początkujący
początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 2006-04-10, 01:50:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda/Osterode/Szkocja

Post autor: osterode »

Witam.
No może kilka(naście) osób biło brawo. Gwizdów słychać nie było natomiast dało się usłyszeć zawodzące BUUUUUU :)
Pozdrawiam
Traf
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2006-05-03, 19:08:33

Post autor: Traf »

Zacznijmy od tego, że ogółem wszystkich osób (przynajmniej na otwarciu) było kilkanascie. Dlaczego?

1. Równolegle trwała druga impreza (jezienny koncert orkiestry miejskiej) organizowana przez CK
2. Informacja o otwarciu nie była "rozwieszona"

Wnioski nasuwają się same.


PS. Połowa gości to Ci co przyszli się "pokazać".
Wiadomo, wybory no i świeże ploteczki:
"no wiesz, jej nie było, był tylko on, a ta...).

OSTRÓDZKI ŚWIAT KULTURY
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

Miałem okazaję być wczoraj na wystawie Janusza B. Kozłowskiego, własciciela kolekcji pocztówek i bibelotów związanych z dawna Ostródą. Uważam, że na otwarciu nie było kilka czy kilkanaście osób a około kilkadziesięciu (40-50) Faktycznie nikt nie gwizdał ale z tymi brawami też szału nie było, może było to kilka osób, które cichutko i krótko klaskało panu burmistrzowi. Ale w zasadzie to główna postacią tego spotkania to był Janusz Kozłowski. Natomiast faktycznie ktoś wyraził swoją dezaprobatę dla p. Nosewicza wołając głośno BUUUUU! Widać go chyba nie lubi. Bez komentarza.
Awatar użytkownika
osterode
początkujący
początkujący
Posty: 76
Rejestracja: 2006-04-10, 01:50:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda/Osterode/Szkocja

Post autor: osterode »

Hmmm...tylko co dla was jest ważniejsze? Sama wystawa czy BUUUU dla burmistrza?
Znam Pana Janusza i wiem czym dla niego jest ta wystawa. Przypuszczam, iż incydent z "buczeniem Nosem" odebrał z niesmakiem podobnie jak większość osób.
Pozdrawiam
obserwator
początkujący
początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 2006-10-21, 21:56:49

Post autor: obserwator »

Prawda, najpierf gfisdano, poten zaczento żucać jajami, f takcie całej impresy ciongle buczano, gfisdano , nigt nie wiedział po co pszyszetł. Istny cyrk.
Nie ma niewinnych, są źle podsłuchani!!
Zablokowany