Basen

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

Katrin
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-04-02, 21:25:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Katrin »

WŁaśnie dowiedziałąm się z TVO że cena za bilet na basen to 15 zł.
Jeśli Pan Słowik myśli że za taką kasę będzie miał chętnych to się grubo myli, ja nie mam zamiaru tyle płacić, a taks sie cieszyłam że chociaż popływam w basenie i nie będę musiła nigdzie jeździć. to wolę jednak dać zarobić innym i pojeździć na basen do innych miast.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Prywatny inwestor (czytaj p. Słowik) ma być samarytaninem?
Prowadzi działalność gospodarczą, jest przedsiębiorcą, którego głównym celem jest zysk.
Rada Miasta podejmując uchwałę w powyższej sprawie, a tym samym rezygnując z roli inwestora, musiała się z tym liczyć.

My co najwyżej możemy rozliczyć radnych. I to nie tej kadencji, a poprzedniej.
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

Katrin pisze:WŁaśnie dowiedziałąm się z TVO że cena za bilet na basen to 15 zł.
Jeśli Pan Słowik myśli że za taką kasę będzie miał chętnych to się grubo myli, ja nie mam zamiaru tyle płacić, a taks sie cieszyłam że chociaż popływam w basenie i nie będę musiła nigdzie jeździć. to wolę jednak dać zarobić innym i pojeździć na basen do innych miast.
to się nazywa patriotyzm lokalny...woli jechać gdzie indziej, wydać na podróż i wstęp (co w sumie wyjdzie drożej niz w ostródzie)...aby tylko nie dać zarobić ostródzkim przedsiębiorcom...przykład typowego ostródzkiego buraka :(
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Musze koniecznie zobaczyć nasz ostródzki basenik.
W Carefurze juz byłem i szarpnąłem sie nawet na 6szt. kajzerek po 11groszy ( chciałem kupic jeszcze żółty ser po 9.99 za kg. ale w ostatniej chwili zauważyłem że kończy się termin przydatności do spożycia )
Chyba jednak poczekam do jesieni, bo musiałbym miec nasrane we łbie żeby wybrać kąpiel w basenia , skoro dookoła tyle jezior :P
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

Przepraszam że troche nie na temat, ale basen do września zamknięty ( zarezerwowany ), a kajzerki są już po 21 groszy.
;)
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: RobertP »

ryba pisze:Przepraszam że troche nie na temat, ale basen do września zamknięty ( zarezerwowany ),
nie prawda !
byłem wczoraj po południu
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

I co kolega tak sobie wszedł?
Katrin
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-04-02, 21:25:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Katrin »

Piter sam jestes burak. A co ja robie z wlasnymi pieniedzmi to moja sprawa, i jak bede chciala to pojade gdzie chce.
A szanowny Pan Słowik już mi umilil życie samą budową, tak się składa że mieszkam prawie obok i nie życzę nikomu takiej budowy obok swojego domu. Pilowanie płytek ok. północy, ciągle pył z budowy i zdewastowane posesje przy całym kompleksie. Nawet mu szkoda kasy na chodnik , który zniszczył i oświetlanie parkingu.
Awatar użytkownika
ryba
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 220
Rejestracja: 2006-03-02, 14:32:11

Post autor: ryba »

RobertP pisze:
ryba pisze:Przepraszam że troche nie na temat, ale basen do września zamknięty ( zarezerwowany ),
nie prawda !
byłem wczoraj po południu
Masz racje. W błąd wprowadziła mnie jakaś kobiecina pisząca tu:
http://www.ostrodaonline.pl/index.php?o ... &Itemid=49

Byłem około godziny 18 i basen świecił pustkami, no może niezupełnie, były 4 osoby. Każdy może skorzystać bez problemu. Ceny "lekko" zaporowe, ale po co mają się schodzic jakieś przybłędy z ulicy i sikać do wody ;)
Zaskoczyło mnie to, że basen ( basenik ) jest taki malutki. Tyle hałasu, tyle trąbienia że w końcu w Ostródzie powstanie basen, a wyszła z tego jedna wielka, a raczej malutka KUPA! ;)
Brodzik w cieniu wielkiego kompleksu handlowego.
Troche to wszystko śmieszne :) wręcz żałosne.
...ale żeby nie było że się czepiam to napisze całkiem szczerze, że pan Słowik zrobił dla Ostródy bardzo wiele ;)
Awatar użytkownika
Anetchen
gaduła
gaduła
Posty: 764
Rejestracja: 2004-01-27, 20:08:07
Gadu-Gadu: 3738162
Lokalizacja: Ostroda/bawaria
Kontakt:

Atrakcja Ostrody

Post autor: Anetchen »

Nastepna Artakcja Ostrody ktora zwykli zjadacze chleba moga ogladac Tylko przez szybe, przeciez na pol godziny nie oplaca sie nawet rozbierac :) Ale nie mam pretensjii tu do pana Slowika, bo niby dlaczego skoro to jest jego basen :) moze robic ceny takie jakie chce i takie przedewszystkim ktore mu zwroca ta inwestycje w jak najszybszym terminie:)
Pretensje trzeba miec do Naszego Kochanego miasta i nim rzadzacych... 20 lat temu miasto obiecalo nam BASEN :) do dzis MIasto nie wybudowalo basenu wiec kochani zjadacze chleba ;> mozecie miec jeszcze nadzieje ze w przeciagu nastepnych 20 lat ... powstanie basen wybudowany przez miasto :) z ktorego beda mogly korzystac szkoly na lekcjach WF jako obowiazkowe plywanie, jak rowniez zwykli zjadacze chleba ktorzy pracuja po 14 godzin na Nocki w Piekarniach na przyklad ;> za 500 zloty miesiecznie( to sa fakty)
Ps. na fotkach basen prezentuje sie niezle, ale niestety jest on tylko przykrywka dla tych sklepikow ...w kazdym badz razie :) inwestycja niezla i mozna nazwac ja kura znoszaca ZLote jajka ;> Normalnie ......... ;> jajecznica hehe
Pozdrawiam serdecznie.
http://www.radiobeatmus.serweryradiowe.pl
RBM Stworzone przez przyjaciol dla przyjaciol!!!
Katrin
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-04-02, 21:25:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Katrin »

Bo za takie pieniądze będzie świecił pustkami, jak mam dać 15 zł za godzinę ( w tym ubieranie i rozbieranie ) to wole iść na pizzę, wydam tyle samo a ile przyjemności dla podniebienia.
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

Katrin pisze:Piter sam jestes burak. A co ja robie z wlasnymi pieniedzmi to moja sprawa, i jak bede chciala to pojade gdzie chce.
A szanowny Pan Słowik już mi umilil życie samą budową, tak się składa że mieszkam prawie obok i nie życzę nikomu takiej budowy obok swojego domu. Pilowanie płytek ok. północy, ciągle pył z budowy i zdewastowane posesje przy całym kompleksie. Nawet mu szkoda kasy na chodnik , który zniszczył i oświetlanie parkingu.
ale mi dowaliłaś...o kurcze, odpowiedż na poziomie przedszkola...rób ze swoimi pieniedzmi co chcesz, ale nie rozsiewaj fałszywej propagandy na temat basenu...nie stać cie na niego to nie chodż, jeżdzij do innego miasta na basen, a dla mnie bedziesz nadal ostródzkim burakiem, który tylko narzeka i krytykuje a nic nie jest w stanie zaproponować...
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

To jest prywatny basen pana Słowika. Co Was obchodzi czy jest otwarty czy zamknięty i ile jest tam osób cztery czy dwie. Nawet jak bedzie jedna to pana Słowika stać na to. Proszę niepotrzebnie nie wścibiać tam nosa!
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

już to widziałem

Post autor: morderator »

ta rozmowa przypomina brzylijski serial..........
Awatar użytkownika
morderator
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 176
Rejestracja: 2005-08-30, 10:22:21

Post autor: morderator »

BRAZYLIJSKI SERIAL
P.S. Tylko kto jest Leonsiem?- P.Wasilewski czy P.Słowik co skowronkiem nie umrze.
Obrazek
Awatar użytkownika
egzorcysta
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2005-10-30, 22:34:56

Post autor: egzorcysta »

przepraszam, bo ja nietutejszy, ale czy dla jehowitów sa jakies zniżki?

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Roma
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 195
Rejestracja: 2006-08-02, 23:01:52

Post autor: Roma »

Radziłabym nie obrażać pewnych osób. na tym forum.
Awatar użytkownika
egzorcysta
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2005-10-30, 22:34:56

Post autor: egzorcysta »

Roma pisze:Radziłabym nie obrażać pewnych osób. na tym forum.
Możesz podać konkretny przykład ?
Aha, swoje porady wsadź sobie w ............. buty :lol:
Awatar użytkownika
egzorcysta
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2005-10-30, 22:34:56

Post autor: egzorcysta »

Roma pisze:Radziłabym nie obrażać pewnych osób. na tym forum.
............. i nie byłbym sobą gdybym nie zapytał: Jakie szkoły ukończyłaś?
Masz jakiekolwiek dyplomy?

:P
Awatar użytkownika
Mały Mistrz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 378
Rejestracja: 2004-01-26, 00:52:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode

Post autor: Mały Mistrz »

Kolego MOJSA - Kpiną Jesteś!!!

W związku z powyższym:

ZAMILCZ!!!
Mieczów ci u nas dostatek...
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

śmieszą mnie ludzie, którym brakuje argumentów i wtedy obrzucają innych inwektywami. Nie nazywaj mnie kolegą bo takiego zaszczytu nigdy nie dostąpisz.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Basen zamkniety do odwołania

Post autor: japa »

http://www.ostrodaonline.pl/index.php?o ... 2cc1a97fc3

UUUU!!! Poważna sprawa. To może zaciążyć na potencjalnych klientach basenu.
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

na stronie wm.pl pojawiła się informacja o gronkowcu:

Ostróda: Gronkowiec w basenie
2006-09-02
--------------------------------------------------------------------------------
Najwcześniej w poniedziałek będzie wiadomo, czy nieczynny od ponad tygodnia ostródzki basen znów otworzy swoje podwoje.

Centrum rekreacyjne "Perła" , które otwarto ledwie miesiąc temu, zostało zamknięte po tym, jak sanepid wykrył w próbkach wody bakterie gronkowca.
- Basen kazaliśmy zamknąć, ponieważ wodzie był nie tylko gronkowiec, ogólny poziom bakterii był wyższy niż dopuszczają normy - mówi Zdzisław Sokołowski, powiatowy inspektor sanitarny. - W poniedziałek będziemy mieli już wyniki badania kolejnej próbki wody.
Inspektor zaznacza, że nie ma powodu do obaw, a takie rzeczy zdarzają się w tego typu miejscach. Teraz prowadzona jest dezynfekcja, a woda systematycznie badana.
- Normalne stężenie chloru w basenie, pół miligrama na metr sześcienny, powinno zabijać bakterie - tłumaczy Sokołowski. - Ale tym razem taka dawka nie wystarczyła.
kuraś

Nie ma powodu do obaw????
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

Hehe ale tną ludzi z tymi cenami :evil: Karnet żółty miesięczny 60,- to jest 4 godziny, każda po 15 zł czyli tak samo jak by się kupywało noramlnie. Jedynie to sie opłaca wziąść: Bilety rodzinne weekendowe od 21zł do 28zł za 60min.

wie ktoś kiedy otworzą basen spowrotem bo mamusia nabrała się na taki własnie karnet.
japa
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 460
Rejestracja: 2006-07-17, 11:35:46

Post autor: japa »

a co się stało z wątkiem o zamknięciu basenu
http://www.ostrodaonline.pl/index.php?o ... &Itemid=49
Zablokowany