Sport w Ostródzie

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Korpus
początkujący
początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 2004-12-27, 23:16:33
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Sport w Ostródzie

Post autor: Korpus »

Ostróda nie może sie pochwalić. Chodzi mi tu głownie o rowery. Postawiono rampe co z tego ale jak na takiej menelni. Gówniarze rozwalaja ja ciągle. Nawet jak kiedys byłęm z kolega ja naprawić (załatalismy dziury w rampie) to moze postała 3 dni i juz były dziury. Ciągle na tamtym placu są natłuczone butelki. Posprzątalismy i znowu na tłukli. Wiem ze to są ogromne koszty ale np jakby przenieśli rampe na plac na 4 to by jej juz nie niszczyli. Kamera została postawiona. Mogli by kiedyś z czasem podostawiać jkaieś fajne przeszkody. Wtedy rowerzysci i nietylko (rolki, deska, hulajnoga) mogi by skakać i rozwijać swoje zainterysowania. Staralismy sie robić hopy do skakania i załatwialismy to sami ale znów gnojki rozwalały. Straż Miejska mogła by tam sprawdziać w przyszłośći. No niech władze nam pomagają
pupek86
początkujący
początkujący
Posty: 82
Rejestracja: 2005-05-15, 17:37:14
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: pupek86 »

to fakt ze rampa stoi w nieodpowiednim miesjcu ale znajac nasze ostrodzkie realia, pozostanie tam jeszcze przez dlugi czas. w naszym miescie wiekszosc inwestycji jest zalatwiana w zolwim tempie. pozostaje nam albo tylko czekac albo wystapic z ostra krytyka skierowana do radnych naszego miasta
Awatar użytkownika
Korpus
początkujący
początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 2004-12-27, 23:16:33
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Korpus »

Siema, słcuhajcie wkurza mie to wszystko. Mianowicie nie mam z kim kopac hopek na stadione 4wórce. Jeżli ktoś jest zainterysowany skakaniem na rowerach (na hopkach oczywscie) to proszę pisać na GG 3214383. Umówimy sie wtedy i podziemy kopać. Ja samemu tego nie bede robił ponieważ ja nie jestem w stanie sam tego zrobić. Kto wie może w Ostrózie sie znajdzie jakis wymiatacz co bedzie dawał czadu na hopkach. Apeluje to do młodzieży bo zbliżają sie wakacje to chyba lepiej sobie pojexdzic na rowerach niż ćpać i chalać.

Mam prośbe do kogoś od centrum sportu. Ludzie pomóżcie nam w jakiś sposób bo budowa hopek to bardzo tanie przedsięwzięcie. Ogólnie potrzeba ziemi (dużo) bo szkoda tam rozkopywac trawy itp (zaznaczam ze jest pozwolenie na ten teren do tej budowy zalatwione przez AMK Klub Drwęca i mozna tam kopać) Jeszcze raz bardzo proszę pomóżcie. Dirt to marzenie i jest juz pare ludzi co by z checia skakało ale niestety maja zablokowana droge rozwoju np. Ja :lol: :P 8) . I tak to wszyscy pewnie oleją (chodzi o rade miasta)

Jak dla dzieci zrobili sliczne place zabaw to niech dla starszych dzieci nawiozą góre ziemi (nie piasku)
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: RobertP »

Korpus pisze: Jak dla dzieci zrobili sliczne place zabaw to niech dla starszych dzieci nawiozą góre ziemi (nie piasku)
czy uważasz że są to śliczne place zabaw?
może fakt w porównaniu z tym co był na miejscu lokali nad jez. drwęckim to faktycvznie jest ślicznie, ale jak dziecko idzie na ten plac to rodzic i samo dziecko musi uważać aby nie wejść w (...), szkło, czy wystające z ziemi kawałki cegieł czy murków,
osobiście jak jestem z dzieckiem to staram sie to przy okazji wyczyścić, wyjąć z ziemi gruz, aby było nam bezpieczniej,
w innych miastach oprócz tego że jest troszkę podobnych a nawet lepszych elementów składowych placów zabaw to jest wszystko (cały plac)wyłożone specjalną matą mieką i nie brudzącą (podobna mata jest koło McDonalda obok zjeżdżalni) i dziecko wtedy jest bezpioeczne i wraca w miarę czyste do domu.

Co do sportu to pozostaje życzyć nam wszystkim oby wszelkie ruchy zostały wspomagane przez naszych rządzących a nie jak do tej pory.
Zaczym dreptać koło swojego stowarzyszenia i jak sie uda to np. w tym roku impreza żeglarska która jest jeszcze imprezką piknikową będzie znana na świecie wśród młodzieży płyywającej na optymistach i ich rodziców w końcu od nas pochodzi Chojnowska-Listkiewicz (1.05.2006), co jeszcze zajmę się i troszkę zajmuje sie żeglarstwem ziomowym, ale szczerze to warunki atmosferyczne u nas nie sprzyjają nam, jeśli macie pytania co do tych dyscyplin chętnie odpowiem.
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

a ja mam pytanie do uzytkownikow forum, a bardziej prosbe ;]

W Iławie koledz z innej grupy "breakdance" zalatwili sobie tak w miescie, ze jak jada na jakies zawody albo inne zjazdy b-boy'i i b-girl's, to miasto pokrywam za nich wydatki na transport [ pociag, autobus... ] i pomyslalem, ze u nas w miescie tez mozna sprubowac i porozmawiac z kims z miasta o takie wsparcie. I tu moj problem, bo nie wiem do kogo isc rozmawiac !;/

Jezeli macie jakeis propozycje [do kogo sie zwrocic o takie cos], to piszcie!!!

Dzieki, Peace!!!
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: RobertP »

crAzy pisze:W Iławie koledz z innej grupy "breakdance" zalatwili sobie tak w miescie, ze jak jada na jakies zawody albo inne zjazdy b-boy'i i b-girl's, to miasto pokrywam za nich wydatki na transport [ pociag, autobus... ] i pomyslalem, ze u nas w miescie tez mozna sprubowac i porozmawiac z kims z miasta o takie wsparcie. I tu moj problem, bo nie wiem do kogo isc rozmawiac !;
Zapomnij każdy mysli tylko o nabiciu sobie swojego grubego portfela, nie ma co startować o jakiekolwiek dopfinasoanie, a jeśli już to pewnie nie z miejskich pieniążów, a jak coś wyjdzie to sami do Ciebie przyjdą żeby sobie "przykleić" to coś że Ci pomagali i są cacy ... ;-)
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

widze ze podobnie myslimy Hehe... ;], ale i tak nie odrzuce tego pomyslu i pochodze gdzies... :P
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
ArghayLL
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2006-02-26, 11:34:38
Gadu-Gadu: 0

Post autor: ArghayLL »

Cos mysle ze "szalony" ci to nie wyjdzie =F dobry pomysl lecz raczej nie do zrealizowania...
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

ale ja jestem optymista i wierze, ze sie uda, a jezeli nie, to sprubuje inaczej, a moze macie jakies pomysly na sponsoring ;p hehe...? :>
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
ArghayLL
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2006-02-26, 11:34:38
Gadu-Gadu: 0

Post autor: ArghayLL »

zadzwoncie do kubusia :D:D.... ej a zdzoniliscie po najruzniejszych firmach /? w okolicach ostródy ?
ArghayLL
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2006-02-26, 11:34:38
Gadu-Gadu: 0

Post autor: ArghayLL »

najrozniejszych*
Awatar użytkownika
crAzy
początkujący
początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-06, 01:35:44
Gadu-Gadu: 1568937
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: crAzy »

nie ale mamy zamiar sie wybrac kiedy z jakims pisemkiem ;]
♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ HЮP ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪
Awatar użytkownika
Korpus
początkujący
początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 2004-12-27, 23:16:33
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Korpus »

Ale wy pieprzycie. Z całym szacunkiem do was bo breakdance jest fajny. Lubie popatrzeć sobie jak b-boye szaleją, ale nie zapominajcie się, że tańczycie nie dla kogoś lecz dla siebie - to wasze zainterysowania i miłe spedzenie czasu. Nie myśle o sponsoringu bo nie będziecie sponsorowani. Nic to nie da, że komuś wejdziecie w tyłek (sponsorowi). Musicie tańczyć i kreować swój styl aż będziecie dobrzy, wtedy sponsor was zauważy i zacznie sponsorować.

Nikt nie szuka sponsorów sponsorzy przychodzą sami i to oni grzecznie sie was pytają czy możecie reklamować ich firmę, skelp itp. Joł
RobertP
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 191
Rejestracja: 2006-03-10, 19:01:01
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Regaty dla dzieci

Post autor: RobertP »

przy okazji zapraszamy na regaty dla dzieci
więcej info na stronie :
http://www.osd.vectranet.pl/~ciara/
oraz kontakt do szefa klubu Pana Krzysztofa (089) 646-21-64
Zablokowany