Multimedia olewa starego abonenta!!

Moderator: Jacek-P

jarex
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2006-03-06, 15:37:48

Multimedia olewa starego abonenta!!

Post autor: jarex »

Fajnie, są dwa cenniki jeden dla abonentów z przed 31 stycznia i drugi dla nowych abonentów.
Kto w tej firmie myśli ?? Obawiam się że nikt.
Cennik dla starych abonentów jest wg mnie gorszy(droższy) od tego nowego i co ja robię - wypowiadam umowę, by na nowo ją zawrzeć, już na lepszych, dla mnie warunkach, to przecież paranoja.
A może to taktyczna zagrywka Multimedii, ale po co ??
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

nowa ekonomia

Post autor: Tytus Andronikus »

ekonomia faktów Obrazek
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

mądry

Post autor: dr Jamajczyk »

jak to ma się opłacać? zerwanie umowy kiedy są kary??? oczekuje pozytywnego wyjaśnienia....
jarex
początkujący
początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 2006-03-06, 15:37:48

Post autor: jarex »

Celowo napisałem w tytule "starego abonenta" więc mającego umowę na czas nieokreślony. Tylko miesięczne wypowiedzenie i 0 kar.
A co do kar pieniężnych za zerwanie umowy, to obiło mi się o uszy, że egzekwowanie ich od ex klienta, jest jakby nielegalne( nie zgodne z jakimś tam prawem i jakiś tam sąd się niedawno wypowiadał w tej kwestii odnośnie neostrady).
myjster
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2006-06-28, 20:28:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: myjster »

umowa na czas nieokreslony to tak jakby nie bylo zadnej umowy wiec bzdura,ja w ten sam sposob pozregnalem sie z UPC i telekomunikacja i wtedy nie ma zadnych problemow(wiekszych),gorzej jakbym chcial teraz zerwac umowe z multimedia bo podpisalem ja na rok a jeszcze pare miesiecy zostalo,wtedy juz lipa.
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Post autor: Tytus Andronikus »

można tak:
Obrazek
dyniacz
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2004-07-02, 14:43:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: dyniacz »

Jesli chodzi o internet to jest celowe posuniecie ze strony MM. Chodzi o to ze kusza nas tanszymi kosztami na lacza internetowe ,ale w tym wszystkim jest chaczyk. Do tej pory nie bylo limitow transferowych po za laczem 512kb/s. W tej chwili po zawarciu umowy na nowych warunkach nawet w laczu 128 jest limit transferu danych do 7 gb na miesiac... moim zdanie paranoja :/. Druga sparawa jest zmiejszona predkosc dla wysylu danych o polowe. Posiadamlacze 256/256 a po podpisaniu nowej umowy mial bym limit i gratisowo polowe wolniejszy net na wysyl czyli 256/128...
:/
Zablokowany