MALEO REGGAE ROCKERS, KING LOVER, TRIQUETRA...SMOK 18.02.206

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

MALEO REGGAE ROCKERS, KING LOVER, TRIQUETRA...SMOK 18.02.206

Post autor: piter »

Szanowni Państwo!
Biuro Promocji Miasta Ostróda oraz agencja Positive Music Promotion ma zaszczyt zaprosić Państwa na koncert zespołu-legendy polskiej sceny reggae, MALEO REGGAE ROCKERS. Wystąpi z nimi jamajski wokalista KING LOVER. Jako suport zagra ostródzko-morąska grupa TRIQUETRA, która tym właśnie wystepem rozpoczyna trasę koncertowa pod nazwą „Marny Trud Tour 2006”.
Data: 18 luty 2006
Miejsce: Pub Smok ul. Olsztyńska 6, Ostróda
Godz: 19.00
Bilet: 12 pln

Maleo Reggae Rockers
Maleo czyli Darek Malejonek to lider zespołów Maleo Reggae Rockers, Houk, współtwórca grup:, Arka Noego, Tymoteusz, Joszko Broda i Maleo.Autor muzyki i tekstów, wielokrotnie nominowany do Fryderyków, z projektami: Arka Noego 5 nominacji – 5 Fryderyków rok 2001; 2TM2,3 1 nominacja – 1 Fryderyk rok 1997; HOUK – Fryderyk 1995, 1997, nominacje 1996,1998,2002. Twórca muzyki do filmów znanego reżysera Miki Kaurismaki „LA without a map”, „The Last Border”. Laureat prestiżowej nagrody „Midem ’93” w Cannes, W latach 2001-2003 jedna z gwiazd największego w świecie Festiwalu w Żarach – PL. Jego występy wzbogacili specjalni goście: Michael Black z Jamajki, Kofi Ayivor z Ghany, Diljan Singh z Indii oraz Milagros Machado z Kuby. Dnia 13.09.2003 odbyła się premiera Filmu: „Przystanek Woodstock – Najgłośniejszy Film Polski” - film muzyczny, dystrybucja Best Film w kinach w całym kraju ( 3 wejścia zespołu – łącznie ok. 15 min.) Ukazała się również płyta live nakładem Polskiego Radia „Maleo Reggae Rockers & Michael Black live 2002” zawierająca zapis ostatniego koncertu z miesięcznej trasy w Studiu im. A. Osieckiej w Polskim Radiu PR 3. W kwietniu 2004r ukaże się DVD z koncertu „Maleo Reggae Rockers & Kofi Ayivor & Guests” - Przystanek Woodstock 2003. W tym roku zespół Maleo Reggae Rockers ma przyjemność grać koncerty z wykonawcą muzyki reggae pochodzącym z Jamajki o nazwie:

Mr King Lover
Z pochodzenia Jamajczyk - bardzo wcześnie zainteresował się muzyką. Już jako dwunastolatek wystąpił na koncercie. W wieku 16 lat zaczął grać w zespołach tworzących muzykę reagge. Po ukończeniu szkoły pracował jako stolarz. Kiedy okazało się, że zdrowie nie pozwala mu na dalszą pracę w tym zawodzie, szybko oddał się swojej drugiej pasji – muzyce. Zaczął profesjonalnie śpiewać. Jednocześnie podpisał kontrakt z wytwórnią BOX Sun, przy pomocy której nagrał swój pierwszy singiel pt. “Lady”.
Wraz z kolegami stworzył grupę Two Brother’s On A 4th Floor, która istniała prawie dwa lata. Efektem współpracy był projekt “Skibby” z singlem “My Rythm”. Kariera Mr King Lovera rozwijała się. Powstała kolejna grupa T –Spoon, a ich dziełem był hit pt. “Sex on the beach”, który obiegł świat i przez dwa letnie sezony znajdował się w czołówce światowych list przebojów.
Po roku współpracy Mr King Lover zdecydował się na solową karierę i w 1996 roku występem w klubie Goldfinger w Holandii rozpoczął działalność jako MC. Wraz z DJ Kennethem koncertowali w coraz większej ilości miast w Holandii, aby kolejno rozszerzać swoje granie o inne kraje.
Nie zapomniał jednak o swojej pasji, jaką jest muzyka reagge. Efektem tego był wydany singiel “Reagge 2000”. Związał się również z komercyjną grupą Definition Of Joy, a ich dziełem był singiel o tytule “Stay with me forever”.

Triquetra
Istnieje już jakiś czas, akurat tak długo, aby dobrze się zgrać.
Riffy do przodu, czasem na raz, czasem na dwa, motoryczne gitary, melodie dla chuliganów i łobuzów, jedna lepsza od drugiej, spocone Twoje czoło, teksty na czas, teksty na pewno, rumor w tempie, megafon na cały głos
i dobry moment, aby przestać się bać! Mieli okazje zagrać swoje melodie w towarzystwie zespołów:
Killing Joke, Clawfinger, U.D.O, Sweet Noise, Vader, Bakshish, Maleo Reggae Rockers, O.N.A., Armia, 2Tm2,3, Houk, Kobranocka, Nocna Zmiana Bluesa, De Mono, Hey, No Longer Music.
Awatar użytkownika
KryTyk
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2006-02-12, 10:20:01

a jednak

Post autor: KryTyk »

No prosze jednak można zorganizować jakiś wartościowy koncert z udziałem dobrych muzyków za przyzwoitą cene !!
Zobaczymy - Ocenimy :D
<brawo> Positive Music Promotion
- za reggae w mieście na wysokim poziomie :-D
- nie chcem ale muszem -
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Jamajski wokalista KING LOVER

Post autor: dr Jamajczyk »

Jamajski wokalista KING LOVER: " ...Z pochodzenia Jamajczyk - bardzo wcześnie zainteresował się muzyką. Już jako dwunastolatek wystąpił na koncercie. W wieku 16 lat zaczął grać w zespołach tworzących muzykę reagge. Po ukończeniu szkoły pracował jako stolarz. Kiedy okazało się, że zdrowie nie pozwala mu na dalszą pracę w tym zawodzie, szybko oddał się swojej drugiej pasji – muzyce. Zaczął profesjonalnie śpiewać."
Myślę, że ten Gość jest naprawdę MAX zobaczymy w sobote
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

no to prawie

Post autor: dr Jamajczyk »

jutro wielki bal "rasta w sercu wyrasta"
Awatar użytkownika
czaja
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2005-02-18, 15:55:58
Gadu-Gadu: 0

Post autor: czaja »

Sorry beze mnie tym razem...
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Jaha wibration

Post autor: Tytus Andronikus »

ROOTS JAMAJKA Pieknie
Awatar użytkownika
KryTyk
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2006-02-12, 10:20:01

Post autor: KryTyk »

A miało być tak pięknie :(
Coraz częściej jestem zaskakiwany przez organizatorów imprez w mieście Ostróda sytuacjami w których nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Chodzi oczywiście o niewątpliwe sobotnie wydarzenie a mianowicie koncert MALEO REGGAE ROCKERS o którym jakoś wszyscy milczą.
Troche mnie to dziwi, bo przecież jednak to wydarzenie !!
TYM BARDZIEJ GDY NIE BIERZE W NIM UDZIAŁU ZAŁOZYCIEL GRUPY MALEO !!
Panowie organizatorzy tym razem z przykrością muszę powiedzieć - daliście plame !!
Mimo wszystko jednak pozdrawiam bo jedynie organizowane przez was koncerty są wartościowe w odbiorze.
Do zobaczenia na Festivalu w Ostródzie.
- nie chcem ale muszem -
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

może

Post autor: dr Jamajczyk »

A może to tak sobie Maleo wykombinował??? Jeżeli moge tak powiedzieć, to mi się zasuwiście podobało !
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

maleo nie dojechał, ponieważ prosił organizatorów aby nie kazali mu wybierać pomiędzy Bogiem a koncertem...bardzo prymitywny to argument i w zasadzie co można na niego odpowiedzieć...ale koncert chyba był udany?kapela zagrała zawodowo, king lover tym bardziej, triquetra równiez dała super koncert...dla mnie ok...nie ma co doszukiwać się ściemy, bo organizatorzy jej nie popełnili, tylko zostali o niej poinformowani...
Prymas niewoli
początkujący
początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 2004-03-18, 11:26:25

Post autor: Prymas niewoli »

KryTyk - sam cos zorganizuj heheehe tylko się nie tłumacz, ze twoją pracą jest krytykowanie heheeheh

a to lipa z tym maleo na maxa byłem :(
rozczarowałem się :(
bo chciałem posłuchać jego moralizatorskich wywodów ze sceny
8)
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

mi impreza sie podobala mimo iz pod wzgledem muzycznym wogule nie wiem co sie dzialo:) przyszedlem na maleo ten z jakiegos powodu nie zagral a zaluje bo wlasnie z powodu jego tekstuw o Bogu jest jednym z nielicznych zespol;uw regge w polsce do jakich mam duzy szacunek
a co do samej imprezy zauwarzylem ze tak jak na innych gigach ze smoka srednia wieku bardzo niska i mimo iz sam jestem mlodziak to czulem sie odsc staro na sali ale w sumie dobrze bo impry sa dla wszystkich
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

"....rege, raga na wszystkie choroby pomaga....."

Post autor: dr Jamajczyk »

kilka obrazów z koncertu na których jakoś nie widać małolatów:
Obrazek

Obrazek
http://www.gitmusic.zabart.com/thumbnai ... =15&page=1
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

na zdjeciach przewijaja sie te same twarze "starszej" ekipy
na gigu jak by nie patrzec bylo duzo ludzi z gimaziuw i poczotkuw srednich tylko pytanie co w tym zlego i dlaczego niby trza sie tego wypierac? fajnie ze dzieciaki zamiast cpac i rozpierdalac przystanki ida na impreze i lacza jakos zainteresowania z muza a maleo ze wzgledu na swój przekas jest miom zdaniem calkiem dobra muza dla mlodzierzy napewno leprza niz ekipi piepszace ciagle o legalizacji itp tak wiec moim zdaniem zajebisty pozytyw za to
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

pozdrowienia z Jamajki

Post autor: dr Jamajczyk »

...są tacy co piszą tylko po murach...
Obrazek
Awatar użytkownika
xCIUREKx
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2004-10-25, 12:58:44

Post autor: xCIUREKx »

ze niby swastyki w naszym miescie to dzielo sypatyków usa??:) bo kurwa nie rozumiem o co Ci teraz biega ale fotka spoko
pro life- bo największym grzechem jest mordowanie dzieci
vegan- bo nasze życie nie pozwala na to abyśmy niszczyli życie innych istot i naszej planety
straight edge- bo życie jest tylko jedno i należy je szanować
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Ufo?

Post autor: dr Jamajczyk »

Skąd Ty się Chłopie wyrwałeś???
P.S. To malują krasnoludki.........hahah
Zablokowany