Ostródzkie Hity i Kity 2005

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Ostródzkie Hity i Kity 2005

Post autor: Jacek-P »

Zapraszam do dyskusji na powyższy temat. Proszę o poważne potraktowanie tematu. Proszę też o krótkie uzasadnienia swoich typów.
Ostatnio zmieniony 2006-03-06, 12:19:59 przez Jacek-P, łącznie zmieniany 1 raz.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Hitem może być impreza Strong Man, chyba wyjaśniać nie trzeba czemu a kitem, miejsce imprezy, Białe Koszary. Miano tam tyle zrobic, takie inwestycje były planowane i co ? I nadal figa z makiem.
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Jeszcze kit to LOTNISKO. Miały lądować u nas samoloty a lądują tylko dziennikarze Faktu, szukający afer i tematów na pierwszą strone. Zamiast napisać cos porządnego, o co u nich bardzo trudno, może brak odpowiedniego IQ, wykształcenia lub chęci, to piszą co popadnie i obsmarowują kogo popadnie
Wielki Mistrz
początkujący
początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2005-11-01, 21:45:55

Post autor: Wielki Mistrz »

DarioLee pisze:Hitem może być impreza Strong Man, chyba wyjaśniać nie trzeba czemu a kitem, miejsce imprezy, Białe Koszary. Miano tam tyle zrobic, takie inwestycje były planowane i co ? I nadal figa z makiem.
...a ja bym poprosił o wyjasnienie- dlaczego zlot napakowanych przygłupów uważasz za imprezę hitową?
Rozumiem , że na TVN-ie oglądasz wszystkie programy tego typu z wypiekami na twarzy?
Nie dużo ci potrzeba do szczęścia. Gratuluję!
Ja stawiam na regałowy festiwal.
Duża impreza ( znakomita promocja Ostródy ) i poziom wyższy od STRONG MAN-ów 8)
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Strong Mani, dlatego, że mieliśmy okazje pokazać nasze miasto w TVN, jeśli chodzi o tych napakowanych przygłupów to widze, że jestes bardzo powierzchowny i oceniasz ludzi po wyglądzie. To, że są tak napakowani wcale nie odbiera im inteligencji. Tak sie składa, że część z nich studiuje na różnych uniwerkach. A wszystkich odcinków nie oglądam, gdyz mam troche inne zajęcia w niedziele, m.in. dalszą edukację. Co do rege to akurat nie jestem fanem takiej muzyki ale promocja owszem była.
Awatar użytkownika
Fisher
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 208
Rejestracja: 2005-09-28, 14:30:37
Gadu-Gadu: 2295280
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Fisher »

DarioLee pisze:Hitem może być impreza Strong Man, chyba wyjaśniać nie trzeba czemu a kitem, miejsce imprezy, Białe Koszary. Miano tam tyle zrobic, takie inwestycje były planowane i co ? I nadal figa z makiem.
w/g mnie powinno byc odwrotnie kitem strong man, hitem miejsce
90% problemów z komputerem siedzi przed monitorem
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Kit roku 2005

Post autor: Jacek-P »

Zakład Komunikacji Miejskiej w Ostródzie.

Ponad sto zakładów komunikacji miejskie wypełniło ankiety rozesłane przez magazyn "Zajezdnia". Badania jakości komunikacji miejskiej przeprowadzonego w okresie kwiecień – maj 2005 miało na celu porównanie podstawowych parametrów komunikacji miejskiej w Polsce.
W tabeli wyników znalazło się 108 zakładów. Ostróda zajęła 106 miejsce.
Dla porównania:
Iława - 107,
Brodnica - 99,
Malbork - 37,
Olsztyn - 8,
Kraków - 1.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

a można prosić link do tego rankingu Zajezdni albo coś więcej o tej ankiecie ?
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

pieknie

Post autor: dr Jamajczyk »

HIT. OSTRÓDA REGE FESTIWAL
KIT. Lotnisko Ostróda
Wielki Mistrz
początkujący
początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2005-11-01, 21:45:55

Post autor: Wielki Mistrz »

DarioLee pisze:Strong Mani, dlatego, że mieliśmy okazje pokazać nasze miasto w TVN, jeśli chodzi o tych napakowanych przygłupów to widze, że jestes bardzo powierzchowny i oceniasz ludzi po wyglądzie. To, że są tak napakowani wcale nie odbiera im inteligencji. Tak sie składa, że część z nich studiuje na różnych uniwerkach. A wszystkich odcinków nie oglądam, gdyz mam troche inne zajęcia w niedziele, m.in. dalszą edukację. Co do rege to akurat nie jestem fanem takiej muzyki ale promocja owszem była.
Nie przekonałes mnie.
Trudno.
Ok, rozumiem że twoja fascynacja wielkimi, nabrzmiałymi ciałami na wpół nagich mężczyzn wynika z pewnych braków intelektualnych i emocjonalnych( czyt. szczeniacki wiek )
Dorośniesz to zaczniesz preferować inne rodzaje rozrywki.
Dla mnie pokazy Strong manów, to coś równie emocjonującego i zdrowego jak wypad do Mc Donalds na hamburgera i frytki.
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

HIT: pozyskiwanie funduszy z programów Unii Europejskiej przez Starostwo Powiatowe w Ostródzie (most na Drwęckiej, programy stypendialne, przebudowa dróg powiatowych)

KIT brak pomysłów, nieumiejetność pisania wniosków o fundusze, nie pozyskiwanie dotacji unijnych przez Urząd Miasta w Ostródzie, a na dodatek utrzymywanie za publiczne pieniądze nieodpowiedzialnych ludzi na stanowiskach przeznaczonych do pozyskiwania dotacji unijnych, bezkarność osób, którzy nadal pracują w UM, odpowiedzialnych za poniesione koszty w tym zakresie.
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Wielki Mistrzu, Twój nick wynika z posiadanych przez Ciebie kompleksów ?? Ponadto nie mam takich braków intelektualnych jak TY, skoro jestem szczeniackiego wieku to Ty pochodzisz jeszcze z ery komunizmu i masz inne rozrywki we krwi, które wpoili w Ciebie w tamtych czasach. To, że nie lubisz "wielkich chłopów" może wynika z tego, że masz pewne braki w budowie anatomicznej. I nie rozumiem jak można lduzi ocenic po tym co robią zawodowo ? Czy sprzątaczka jest dla Ciebie śmieciem ?
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

Przypominam. Temat Hity i Kity 2005. Nie utarczki słowne.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: skecz »

DarioLee pisze:Wielki Mistrzu, Twój nick wynika z posiadanych przez Ciebie kompleksów ?? Ponadto nie mam takich braków intelektualnych jak TY, skoro jestem szczeniackiego wieku to Ty pochodzisz jeszcze z ery komunizmu i masz inne rozrywki we krwi, które wpoili w Ciebie w tamtych czasach. To, że nie lubisz "wielkich chłopów" może wynika z tego, że masz pewne braki w budowie anatomicznej. I nie rozumiem jak można lduzi ocenic po tym co robią zawodowo ? Czy sprzątaczka jest dla Ciebie śmieciem ?
sluchaj stary
ogolnie dzialo sie ostatnimy czasy w naszej miescinie i czemu wspomniales akurat o strong manach bylo to w tv ale myslisz ze Ostroda zaslynie tym czy Ty akurat chcesz zeby tym zaslynelo? do tej pory zdarza sie ze spotykam ludzi z innych miejscowosci i mowia do mnie ze jestem ze stolicy disco polo a bylo to dawno temu i nie chcialbym zeby wiazalo z takim gownem jak strong man gowna robionego typowo dla kasy
ale skecz
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

O strong Manach wspomniałem bo co innego widzieć takich ludzi w TV a co innego na żywo. Są wielcy jak Szafa Gdańska. Podobnie rzecz ma się z meczami reprezentacji Polski. Widzisz na boisku Rasiaka i dopiero w rzeczywistości zdajesz sobie sprawę, że jest bardzo wysoki podobnie z siatkarzami. Na boisku są wszyscy mniej więcej równi a jak koło Ciebie przejdą to potrzebujesz drabiny, żeby być na równi z nimi i patrzeć im prosto w oczy :)
Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

szok

Post autor: Tytus Andronikus »

ale hit jestem w SZOKU i nie mam drabiny
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: skecz »

na mnie az takiego wrazenia to nie wywiera tak samo jest w filmie czy teledyskach, patrzysz zajebista laska a w zeczywistosci okazuje sie ze jest taka tylko ze 1m 56 cm wzrostu ma a wydawalo sie ze wszyscy byli rowni, tu akurat ameryki nie odkryles ale jezeli az tak Cie to fascynuje no to ciesz swoje oko ogladajac ale i tak jest to kit sezonu
ale skecz
Awatar użytkownika
Mictlan
początkujący
początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 2005-01-10, 00:05:09
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode Ostpreussen

Post autor: Mictlan »

Heee, ale nic nie zmienia faktu iż Wielki Mistrz jest dyletancikiem...
Wielki Mistrz
początkujący
początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2005-11-01, 21:45:55

Post autor: Wielki Mistrz »

hehehehe
Niech ci będzie.
Jestem laikiem o rozlicznych zainteresowaniach.
........lecz nie cierpię drobnomieszczańskich rozrywek.
Nie rozumiem dlaczego DarioLee ( nick nawiązuje pewnie do jego fascynacji Brucem Lee ) twierdzi że za komunu wpoili mi, a wręcz mam we krwi rozrywki w stylu Reggae Festival.
Reggae ma się do komuny jak pięść do oka.
Hmmmmmmm....
Bardzo interesująca hipoteza.
Awatar użytkownika
to se ne vrati
początkujący
początkujący
Posty: 74
Rejestracja: 2004-01-16, 15:39:31
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: z Kątowni
Kontakt:

Ostrodzka fontanna

Post autor: to se ne vrati »

Jak dzieci, jak dzieci
w koncu wyrosna z nich politycy
duzo slow malo tresci :P
Moze cos na temat?

A teraz ja z mieszanymi uczuciami i pewna doza niesmialosci:

Ostrodzka fontanna
w parku przy Herdera/Czarnieckiego

tyle ze nie bardzo wiem gdzie to przypiac
... ciag dlaszy nastapi...
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

Jakbys dokładniej czytał wIIELKI mISTRZU to byłoby miło :lol: Ciekawe w którym miejscu napisałem, że Rege pochodzi od komuny ? A "Lee" ma kilka pochodzeń i główna końcówka wzieła się od czegoś innego :lol: Co prawda Bruce Lee był mistrzem w swojej sztuce walki, podobnie jak Oyama w Kyokushin, który własnoręcznie pokonał ponad 50 byków. Możemy się dużo nauczyć od takich ludzi m.in. wiary w siebie i dążenie do celu.
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: skecz »

DarioLee pisze:Możemy się dużo nauczyć od takich ludzi m.in. wiary w siebie i dążenie do celu.
chyba raczej fanatyzmu
ale skecz
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

To zależy do punktu widzenia. Ale chyba już dość odbiegliśmy od temetu :)
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: skecz »

kitem oczywiscie sa wszystkie chamskie disco imprezy w Ostródzie
ale skecz
wsciekly
początkujący
początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 2005-05-05, 20:16:04

Koszary KIT Detektor HIT

Post autor: wsciekly »

Oczywiście największym kitem roku 2005 są szumne zapowiedzi sprzedania całego kompleksu białych koszar dla jakowejś firmy konsultingowej w celu stworzenia tam centrum szkoleniowego. Żeby takie głupoty jeszcze aktualnie powtarzać no to to już jest beszczelność ze strony pewnego lokalnego bossa. Nie dlatego, że to by było złe, tylko dlatego, że to jest z oczywistych względów niemożliwe, a traktowane może być jedynie jako falstart przedwyborczy.
A hit?
Jak najbardziej program Detektor, co prawda w sposób mało profesjonalny obnażający tą naszą lokalną sitwę, ale przynajmniej chociaż udało się posmerdać czubek góry lodowej tego naszego lokalnego piekiełka. Co niektórych to szczerze rozwścieczyło. Cały sznur "uczciwych" na łamach jedynej "prawej" gazety lokalnej włącznie z bossem tej gazety odżegnywał od czci i wiary autorów detektora. Z niecierpliwością czekam na więcej "detektorów".
Zablokowany