Punkowe Walentynki#3 11 luty 2006r.

Moderator: Jacek-P

Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Punkowe Walentynki#3 11 luty 2006r.

Post autor: Bushi »

11.02.2006r. o godzinie 17:00 w pubie Smok ul.Olsztyńska 6 odbeda sie PUNKOWE WALENTYNKI#3
[b]a zagraja:

Bachor[/b]Street Punk-Gizycko
GANG SKASka Punk-Orneta
Giciorkamłoda Oi! kapela-Olsztyn
Lans Upadłych KobietPunc Rock-Ostróda


Już niedługo wiecej informacji!
ZAPRASZAM!!
Awatar użytkownika
skecz
początkujący
początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 2004-07-08, 00:31:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: skecz »

:-D
ale skecz
Wielki Mistrz
początkujący
początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2005-11-01, 21:45:55

Post autor: Wielki Mistrz »

Muzyka punkowa...............sztandar zbuntowanej młodzieży lat 80-tych................... anarchia................walka z systemem i wszechwładnym kapitałem ( nieważne czy "Kapitałem" Marksa czy kapitałem obecnych elit władzy i biznesu ) .....................i to wszystko.................................... te wzniosłe ideały sprzedaje sie teraz w Walentynki?

Czas umierać!
Koniec świata!
Natan
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2006-02-01, 13:27:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Natan »

A Disgrind?
Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Bushi »

Podaje całkowity skład kapel, ktore zagraja 11 lutego

BACHOR street punk Gizycko
GangSka Ska punk Orneta
Giciorka r'n'r punk Olsztyn
Lans Upadłych Kobiet punk rock Ostróda
Disgring Hc punk Olsztyn


Zapraszam!!
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Obrazek
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Zespół Bachor został założony w 2000 roku przez trzech giżyckich pijaków. Chłopaki od początku kierowali się punk rockowym brzmieniem gitar i zimnym pivkiem. Już po pierwszym koncercie organizatorzy zwrócili na Bachor'a uwagę i więcej nie chcieli go słyszeć. Nikt Bachorów na koncerty nie zapraszał - sami się zapraszali he he. Chłopaki nastroili gitary i odwiedzili Łomże, Olecko, Kętrzyn i jakieś wiochy. Z roku na rok nabierali większego doświadczenia muzycznego i barowego. W pewnym momencie zespół zaczął przeżywać kryzys. Rozpadł się chyba osiem razy (z resztą do dziś się rozpada, gdy chłopaki pochleją), każdy podjął się pracy itd. Jakiś czas temu dołączył do grona Bachorów czwarty pijak z mandoliną. Muzyka tworzona przez nich nadal dążyła w stronę disco i techno, mimo iż mamusia ciągle mówiła, że mogliby grać na weselach:P. Na dzień dzisiejszy zespół Bachor to nic innego jak trójka żuli i ministrant gracja patupaje. W wakacje 2003 Bachor i Gerary Crew postanowili nagrać jakiś materiał i powstało studio nagrań 'Betoniara'. Każdy może się tu nagrać. Nie ważne czy grasz punk rocka czy inne (...) godzina nagrania = krata piva. O promocję nie ma, co się martwić Taczka Distro tym się zajmie. I tak to nam tu na mazurach ucieka czas. Ten, kto nie upodlił się jeszcze z nami ten mokry lis i kamszot. Jeśli brakuje Ci wrażeń w Twoim mieście to zaparkuj sobie wołgę i krzyknij Oi!


Ofincajlna strona zespołu:
http://www.bachor.band.pl/
Awatar użytkownika
KryTyk
początkujący
początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 2006-02-12, 10:20:01

na gorąco

Post autor: KryTyk »

Zdaje się że jako pierwszy skomentuje sobotnia imprezę pod szumną nazwą "Punkowe walentynki 3" nie bardzo rozumiem co na celu miało organizowanie tego typu imprezy ??- publika w wieku gimnazjum,pijana,naćpana i Bóg jeden wie jeszcze pod wpływem czego, dezorganizacja zespołów i tak bardzo marnej jakości może za wyjatkiem BACHORA, słowem ŻENUJĄCE PRZEŻYCIE
wszystko pod patronatem ostródzkich firm NEO KOMPUTER i GSM !!
czy aby właściciele owych wiedzą co na imprezach z ich sponsoringiem się dzieje ??
kto tym małolatom wynajął sale i zezwolił na organizowanie imprezy masowej ??
gdzie są rodzice, straż miejska, policja ??
boję sie o rozwój kuluralny tych dzieciaków ____________________
- nie chcem ale muszem -
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: na gorąco

Post autor: Tomasz »

KryTyk pisze:Zdaje się że jako pierwszy skomentuje sobotnia imprezę pod szumną nazwą "Punkowe walentynki 3" nie bardzo rozumiem co na celu miało organizowanie tego typu imprezy ??- publika w wieku gimnazjum,pijana,naćpana i Bóg jeden wie jeszcze pod wpływem czego, dezorganizacja zespołów i tak bardzo marnej jakości może za wyjatkiem BACHORA, słowem ŻENUJĄCE PRZEŻYCIE
wszystko pod patronatem ostródzkich firm NEO KOMPUTER i GSM !!
czy aby właściciele owych wiedzą co na imprezach z ich sponsoringiem się dzieje ??
kto tym małolatom wynajął sale i zezwolił na organizowanie imprezy masowej ??
gdzie są rodzice, straż miejska, policja ??
boję sie o rozwój kuluralny tych dzieciaków ____________________
Jedyny komentarz jaki nasuwa mi sie po przeczytaniu tej wypowiedzi to"buhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Jak Ci sie niepodoba taka muzyka to nikt Cię nie zmusza żebyć przychodził na takie koncerty. Skoro ktoś organizuje tego typu imprezy i płaci za to kase a ktoś inny przychodzi żeby posłuchać takiej muzy i sie przy niej dobrze bawić to widocznie są jeszcze zwolennicy Punk Rocka w tym mieście i nie tylko w tym. Co do wieku ludzi bawiących się na koncercie: ten temat poruszany jest chyba co koncert. Ktoś jest mało spostrzegawczy i myśli, że skoro ok 20% ludzi się tam bawiących to cała publika to polecam iść do okulisty albo jeszcze powrocić do podrecznikow z matematyki z podstawówki może wtedy kolega zrozumie że te ok. 20% to nie jest CAŁA publika tylko 1/5 publiki. Druga sprawa to nawet jeśli cała publika była by nieletnia to należy się cieszyć że zamiast siedzieć na ławkach pod blokiem i okradać staruszki to to przychodzą na koncerty aby tam się bawić i wyładowywać swoją energię w pogo.
Piszesz "dezorganizacja zespołów" no i tego najbardziej nie rozumiem bo nie zauwazylem czegos takiego. Chyba że mówisz o tym jak na sam koniec imprezy ludzi spontanicznie chwycili za sprzet weszli na scene i zaczeli grać mimo ze nigdy wczesniej ze soba nie grali no ale to nie swiadczy o "dezorganizacji zespołów" tylko o tym ze ludzie w przeciwienstwie do Ciebie potrafia sie dobrze bawic przy muzyce którą kochają i dla której przychodzą a niekiedy i przejezdzaja setki kilometrow na koncerty.
Nie wiem co ma do tego NEO KOMPUTER i MPS GSM. Ludzi przychodzą i świetnie się bawią więc czemu by nie sponsorować takich imprez? Jest sporo młodych ludzi którzy wolą przychodzić na takie koncert niż ćpać na klatkach schodowych i to właśnie chocby dla nich warto jest organizowac takie imprezy i sponsorowac je jak to robą firmy NEO KOMPUTER i MPS GSM dla których wielkie podziekowania.
Widocznie kolega jest zbyt delikatny na takie imprezy i go bardzo boli w ucho Punk Rock. Polecam nie przychodzić.

PUNK ROCK TO NIE SĄ RURKI Z KREMEM!!
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Prymas niewoli
początkujący
początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 2004-03-18, 11:26:25

Post autor: Prymas niewoli »

a ja bylem na tej impresce i bardzo mi sie podobało
a obywatel krytyk chyba nie i tak dla zasady brednie pisze
pozatym ma pan chyba nikłe pojecie o ruchu skinhead i o tym jaki ci ludzie maja stosunek do narkotyków
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

byłem

Post autor: dr Jamajczyk »

.................chyba odzwyczaiłem się od muzyki typu "szczerbiec".
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: byłem

Post autor: Tomasz »

dr Jamajczyk pisze:.................chyba odzwyczaiłem się od muzyki typu "szczerbiec".
nie o takich skinheadach tu mowa...
a raczej o tych "Punk & Skins United Win!"
Prymas niewoli
początkujący
początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 2004-03-18, 11:26:25

Re: byłem

Post autor: Prymas niewoli »

dr Jamajczyk pisze:.................chyba odzwyczaiłem się od muzyki typu "szczerbiec".
chyba masz racje albo nie zlapalem dowcipu heheh

a na swiecie sa:
SkinHeadzi czyli poprostu chuligani

nazi SkinHeadzi lub SkinHeadzi88 (smierdziele)

i masa innych jak chcesz cos wiecej na ich temat to tu masz fajny link do toplisty http://sharp.toplista.pl/
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: byłem

Post autor: Tomasz »

Prymas niewoli pisze:i masa innych jak chcesz cos wiecej na ich temat to tu masz fajny link do toplisty http://sharp.toplista.pl/

Zly link (lewa strona mocy) :?

Polecam lekture http://spirit-of-69.prv.pl/

A podział jest prosty:

NS i NR - prawa strona mocy :evil:
SHARP i RASH - lewa strona mocy :evil:
Oi! - piwna strona mocy :P (apolityczni) :twisted:
Mozna by to jeszcze rozbijac dalej ale nie widze sensu.
Zablokowany