TOTALNE BZDURY W GAZECIE OSTRÓDZKIEJ !!!!!!!!

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Gitman
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 2004-03-06, 09:48:17

TOTALNE BZDURY W GAZECIE OSTRÓDZKIEJ !!!!!!!!

Post autor: Gitman »

Panie Giniewicz pozwole sobie zamieścić pana artykuł z Gazety Ostródzkiej i http://www.wm.pl




Koncert Positive i Wsio w Pariatkie
W najbliższą sobotę, 17 kwietnia, w restauracji Pod Ostródzkim Smokiem odbędzie się koncert zespołów Wsio w Pariatkie oraz Positive. Oba zespoły pochodzą z Ostródy, oba mają na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów na scenach lokalnych i ogólnokrajowych.

Grupa Positive jest najstarszą istniejącą kapelą rockową w Ostródzie. W zespole występują piter-bass, el mariachi-bębny, borys-gitara, qra-instrumenty perkusyjne, bartajah-gitara, steppa-głos oraz przemek-acoustik. Sobotni wieczór będzie wyjątkowy, w zespole Positive zagra Sidney Polak.

Muzyk znany jest z występów z zespołem T. Love, jest współtwórcą największych sukcesów tej grupy. Spod jego pióra wyszły między innymi przeboje Jest super i Ajrisz. Koncert rozpocznie się o godzinie 19, wstęp kosztuje 7 zł.

migi

CO TO JEST ? CHYBA MUSZE PANU WYJAŚNIĆ A W SZCZEGÓLNOŚCI CZYTELNIKOM TE TOTALNE BZDURY!!!!!
1.Nie Wsio w Pariatkie,Wsiow w Pariatkie-tylko Wsio W Pariadku
2.odbędzie się koncert zespołów Wsio w Pariatkie oraz Positive-oczywiście odbędzie się koncert.Wystąpią zespoły:
SIDNEY POLAK http://www.polak.pl/
POSITIVE
WSIO W PARIADKU
3.w zespole Positive zagra Sidney Polak- NIE ZAGRA BO MA SWÓJ BAND I Z NIM NA TYM KONCERCIE WYSTĄPI
4.Grupa Positive jest najstarszą istniejącą kapelą rockową w Ostródzie- nie wiedziałem że ROCKOWĄ !

Panie Marku to żenujące ze takie bajkowe opowieści czytają wasi czytelnicy.
POZDRAWIAM

ZAPRASZAMY NA KONCERT
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Eksperci czy ignoranci

Post autor: Marcelina »

Zabieranie glosu i o zgrozo wydawanie opinii w sprawach, o których nie maja "zielonego pojecia" to plaga redaktorów lokalnych gazet. Wynika to chyba z ich pychy i niestety calkowitego braku szacunku dla czytelnika.
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Ostródzkagate

Post autor: mojsa »

Temat braku profesjonalizmu Ostródzkiej powraca jak bumerang. Na tym forum kilka razy pisano na ten temat.
Ostróda nie jest aż takim małym miastem -a ma tylko jedną gazetę.
O co tu chodzi?
Ta jedyna na dodatek jest strasznie zmanierowana.

Myślę, że właściciel gazety powinien ją mocno przewietrzyć, bo "starzy redaktorzy" zapomnieli (albo od poczatku nie wiedzą) co to jest dziennikarstwo.

Ostróda nie ma szczęścia do mediów.

A propos - w Radio Mazury nie ma już Pani Miry Mireckiej. Bedzie mi brakowac tych wywiadów z cyklu "co tam pod lodem" lub "co słychać. na polu".

Za to mamy Telewizję. W jednym z ostatnich programów Pan Peter mówiąc o kosciele NPNMP powiedział ze został zbudowany w 1756 roku.
A to było 100 lat później.

To jest chyba jakiś Matrix.
Anonymous

Post autor: Anonymous »

buahahaha dobre
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Zabrakło słów?

Post autor: Marcelina »

Co dobre, czyżby propozycja przewietrzenia? Nierealna?
Katrin
początkujący
początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 2004-04-02, 21:25:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Katrin »

Bo my mamy i "Gazetę " do d... i telewizję do d...
Ciekawa jestem co w telewizji vestry zobaczymy po ostatnim wekendzie?, a co mądrego przeczytamy w "Gazecie".
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Nowosci ortograficzne, np. słowo "waha" pisane przez "ch".
Anonymous

... dzieki o dzieki ...

Post autor: Anonymous »

... na szczesie ja nie mam z tym stycznosci ... czego i innym serdecznie zycze ...

Habip
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

"200-osobowa grupa z gwizdkami i transparentami" - ja naliczyłem około 80 +-10. Ale obektyw i oko zawsze mogą się mylić.
W gazecie liczba 200 wygląda znacznie lepiej i do tego jest taka okrągła ;)
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Będzie lepiej

Post autor: Klapaucjusz »

Nie narzekajmy! Gazeta jak wszystko w Ostródzie zmienia sie na lepsze. W świątecznym numerze życzenia od burmistrza (tym razem jego zastępca życzy nam z drugiego miejsca). Jest artykuł o ściąganiu simloków. W przyszłym numerze będzie ponoć o kopiowaniu płyt (czekam z niecierpliwością, bo jedna holera nijak mi się nie chce skopiować). No i jak zawsze jest tyle o sporcie! Wójt zajął dopiero 2 miejsce (kronspanówka mu zaszkodziła??).
Klapaucjusz
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

i bardzo, bardzo duża wzmianka o "przewrocie" w powiecie.....

Wstyd, tak wazne wydarzenie, a w zasadzie pominięte. Żeby chociaż zamieszczono zdjęcie nowego starosty i skład Zarządu ...
Awatar użytkownika
Klapaucjusz
początkujący
początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:16

Odkrycia geograficzne w GO

Post autor: Klapaucjusz »

No jest coraz lepiej. W ostatnim numerze GO redaktor migi odkrył dwie nowe rzeki, dopływy Krutyni - "młodzi kajakarze wybrali sie w sześciodniową podróż rzekami Krutynią, Sorkwity i Ukta". Gratuluję! A do tej pory myślałem, że Ukta i Sorkwity to tylko miejscowości leżące nad Krutynią. Cały czas człowiek się uczy! Dziękuję za tę nową wiedzę!
Klapaucjusz
Awatar użytkownika
Mały Mistrz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 378
Rejestracja: 2004-01-26, 00:52:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode

Post autor: Mały Mistrz »

Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że redaktor MIGI "zna się na wszystkim"... (to wiedziałem), ale jednocześnie jest w tym "bezkarny"...

Myślałem (ha, ha, ha), że tylko ja mam takie "wrażenie"...

Od dziś będę się to starał dokumentować - i oczywiście dzielić się tymi informacjami...

Dzięki...
Mieczów ci u nas dostatek...
Wandal
początkujący
początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 2005-07-15, 11:00:24

Post autor: Wandal »

Ty też jesteś niezły. Co prawda, nie robisz błędów (ani ortogaficznych, ani merytorycznych), ale ZAWSZE MASZ RACJĘ.
Awatar użytkownika
muslim
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 266
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode Ostpreussen od 60 lat polsko brzmiąca nazwa Ostróda.

Post autor: muslim »

Mały Mistrz pisze:Od dziś będę się to starał dokumentować - i oczywiście dzielić się tymi informacjami...Dzięki...
Przeciez przez sciane to nawet powinienes uslyszec co mowia,
a nawet czasami ich poprawiac i sugerowac temat.
Ta dokumentacja moze ciebie zrujnowac, co tydzien bedziesz musial kupic nowa Gazetke.

A swoja droga, Gazetka Ostrodzka to dosc ciekawy okaz do obserwacji.
Wiek średni poznajemy po tym,
że szeroki umysł i wąska talia
zamieniają się miejscami.
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

senne miasteczko pani redaktor

Post autor: mojsa »

"Najczęściej spotykałam się z opinią, że Ostróda, to takie senne miasteczko, które "żyje" latem, a od jesieni, to nic tylko już pić napoje, których telewizja nie rekalmuje. Z nudów." *

Nie wiem w jakich kręgach pani redaktor wymienia się poglądami. Po takiej wypowiedzi widać, że ktoś tu mało wie o mieście, w którym wykonuje pracę dziennikarza. No, ale co można wiedzieć, jak trudno się oderwać od redakcyjnego fotela i popijając "herbatkę z cytryną".

* cytat z GO Nr 40 z dn. 7-13 października 2005r.
polko
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2005-10-19, 13:59:07

migi

Post autor: polko »

mam nadzieje ze piszacymi na marka gin. z gazety nie jest jego redakcyjny kolega marcin tch. bo bylaby to sytuacja dosyc paradoksalna..
o te "mile" wpisy podejrzewalbym raczej pana wice burm. m., ktory juz wczesniej wykazal sie jako erudyta i dziennikarz szkalujac wszystkich na około kto ni z sld..
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Największy KIT roku

Post autor: mojsa »

Ja za największy KIT ROKU uważam, przegląd wydarzeń 2005 roku pt. "365 dni już nam minęło" w Gazecie Ostródzkiej. Tam roi się od niedopowiedzeń.
Pani redaktor kończy rok 2005 niechlubnym rekordem: znaleziono dwóch pijanych 12 letnich chłopców.
A o PIJANYM Naczelniku Urzędu Miasta to jakoś pani redaktor zapomniała?

O najbardziej bulwersującej sprzedaży działki miejskiej (na skalę województwa warmińsko - mazurskiego) lakonicznie wspomina: kupił tak tanio, że zainteresował się tym NIK, która skierowała sprawę do prokuratury.

poniżej linki do artykułów w tej bulwersującej sprawie:

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3065671.html

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3065671.html
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Największy KIT roku

Post autor: mmgg »

mojsa pisze:Ja za największy KIT ROKU uważam, przegląd wydarzeń 2005 roku pt. "365 dni już nam minęło" w Gazecie Ostródzkiej. Tam roi się od niedopowiedzeń.
Pani redaktor kończy rok 2005 niechlubnym rekordem: znaleziono dwóch pijanych 12 letnich chłopców.
A o PIJANYM Naczelniku Urzędu Miasta to jakoś pani redaktor zapomniała?

O najbardziej bulwersującej sprzedaży działki miejskiej (na skalę województwa warmińsko - mazurskiego) lakonicznie wspomina: kupił tak tanio, że zainteresował się tym NIK, która skierowała sprawę do prokuratury.

poniżej linki do artykułów w tej bulwersującej sprawie:

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3065671.html

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3065671.html

W gazecie nostródzkiej pracują szczwane lisy , które wiedzą ,że nie należy kąsać ludzi (u. miasta) bo można stracić sporo kasy http://www.bipostroda.24.pl/modules.php ... artid=1693 ,do tego dochodzą darmowe wejścia na imprezy z dużą ilością darmowej wódy, załatwienie spraw po "znajomości" , i wiele innych.
to że panuje tam zwykła zmowa milczenia , świadtczy tylko miernotach ,które posługują się ligitymacją dziennikarską , tematów w tym mieście nie brakuje i długo brakować nie będzie.Liczyć na bezstronność ,(o prawdziwej RZETELNOŚĆI nie wspomne) to jak doczekać normalności i uczciwości w tym mieście
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Niestety "wydarzenia" roku w wykonaniu Gazety Ostródzkiej też mnie (delikatniwe mówiąc) zaskoczyły.
Pominięto wiele "ciekawych zdarzeń".
Czy słusznie?
Awatar użytkownika
Ruda
początkujący
początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 2005-04-21, 19:13:26

Post autor: Ruda »

[qquote="mojsa"](...)
Pani redaktor kończy rok 2005 niechlubnym rekordem: znaleziono dwóch pijanych 12 letnich chłopców.
A o PIJANYM Naczelniku Urzędu Miasta to jakoś pani redaktor zapomniała?
(...)([/uote]

Wspominać o pijanym Naczelniku?
Fe, nie ładnie.

Pan Naczelnik i tak ma dość swoiste "podejście do odpowiedzialności", a tu jeszcze opinia publiczna żąda co najmniej skruchy. ....

JUŻ NIE DOROŚNIE.
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

Post autor: mojsa »

Dzięki wzystkim za odpowiedź w sprawie, którą zgłosiłem.

Prawdę pisząc to Gazeta bardzo mnie osłabiła swoimi tekstami, poprostu czas przestać kupować te COŚ.

Niech się panowie urzędnicy za te 700 zł brutto cieszą swoimi tekstami wraz z ekipą pismaków z prowincjonalnej gazety.

Mam nadzieję, że ktoś to wreszcie rozliczy i podziękuje za współpracę pewnym ludziom. Czego Wszystkim i sobie życzę w nadchodzącym roku.
Awatar użytkownika
mojsa
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 197
Rejestracja: 2004-01-04, 00:34:48

10 lat Gazety

Post autor: mojsa »

Na 10-lecie pani redaktor skarży się, że ma wrogów i krytyków.
To, że gazeta ma coraz więcej krytyków jest zapewne efektem pisania półprawd lub przemilczania istotnych wydarzeń dla miasta i regionu.
Krytykom i wyimaginowanym wrogom redaktor dedykuje złośliwą fraszkę o krytykach i eunuchach, kończąc półprzysłowiem o karawnie co idzie dalej. Widać tu stan ducha autorki tekstu.
Jako czytelnik gazety całemu zespołowi redakcyjnemu dedykuję słowa Igancego Krasickiego - "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi". Niech słowa te wyznaczać będą drogę karawany skoro zamierza iść jeszcze przez wiele lat - oby z korzyścią dla czytelników.
Awatar użytkownika
Ruda
początkujący
początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 2005-04-21, 19:13:26

Post autor: Ruda »

"Nic od kobiety człowiek nie wymaga - może być naga"

to też Jan Izydor Sztaudynger ....
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Niestety np. po koleżeńsku Gazeta Morąska ma "ikrę"...
Zablokowany