Porozmawiajmy o Zbigniewie B, byłym Wojewodzie

Moderator: Jacek-P

rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

Porozmawiajmy o Zbigniewie B, byłym Wojewodzie

Post autor: rocho »

Post byłego posła zamienił sie w post byłego wojewody, zachęcam do wpisywania komentarzy na temat byłego burmistrza, wojewody, nauczyciela-Zbigniewa B. Kolejnym postem z cyklu "porozmawiajmy o....", będzie chyba wice burmistrze, Olgierd Dabrowski, w końcu jest osobą publiczną i można zgodnie z prawem publikować jego imię i nazwisko( Prawo Administracyjne)
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

Już za rok wybory samorządowe, więc trzeba już ozpocząć mieszanie. Najwyraźniej Rocho zagalopował się w swoich szpiegowsko – sensacyjno – dochodzeniowych "wypocinach". To naprawdę jest nudne. Nie będę tolerował wywlekania przeróżnych spraw prywatnych czy służbowych w takim tonie, jaki towarzyszy twoim wypowiedziom.
Bardzo szybko mogę założyć wątek "Porozmawiajmy o Rocho" a obaj wiemy, że byłoby o czym pisać. Daj sobie chłopie na luz.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
olka
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 270
Rejestracja: 2005-04-28, 10:50:00
Gadu-Gadu: 3145064
Lokalizacja: ostróda
Kontakt:

Post autor: olka »

Drogi moderatorze nie wiem jakie stosunki łaczą Cie z B ale chyba bardzo bliskie skoro tak ostro zareagowałeś. Jest to nowy wątek, więc daj łaskawie wypowiedzieć się innym na ten temat. Nie jest na miejscu ostre krytykowanie poglądów innych na ogólnodostępnym forum, tym bardziej jak już napisałam jast to nowy wątek.
zawsze zwycięsko wychodzi z chaosu ten kto do końca walczy uczciwie ...
rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

Post autor: rocho »

moderator pisze:Już za rok wybory samorządowe, więc trzeba już ozpocząć mieszanie. Najwyraźniej Rocho zagalopował się w swoich szpiegowsko – sensacyjno – dochodzeniowych "wypocinach". To naprawdę jest nudne. Nie będę tolerował wywlekania przeróżnych spraw prywatnych czy służbowych w takim tonie, jaki towarzyszy twoim wypowiedziom.
Bardzo szybko mogę założyć wątek "Porozmawiajmy o Rocho" a obaj wiemy, że byłoby o czym pisać. Daj sobie chłopie na luz.
Odpowiadam; Nie fikaj, bowiem jak mi odpowiadałeś to pisałeś z miejsca pracy, a wiem gdzie pracujesz, kim jesteś i przypominam ze jesteś pracownikiem " moderatorze" urzędu, a pewnie nad sobą masz kierownika, bądz szefa, którego mogę poznać i opowiedziec jak to jego pracownik zabawia sie w godzinach pracy w obronę wybranych przez siebie polityków. Zabawę w polityka ma tę złą stronę ze jest sie narazony na krytykę, właśnie rozpoczynając ten post dałem szansę wypowiedzi mieszkańców na temat wojewody, co bał sie garstki rolników, nie miał odwagi jako przedstawiciel rządu w terenie wyjść i porozmaiać, wolał zezwać kordon policji i zezwolił na strzały.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

rocho pisze:
moderator pisze:Już za rok wybory samorządowe, więc trzeba już ozpocząć mieszanie. Najwyraźniej Rocho zagalopował się w swoich szpiegowsko – sensacyjno – dochodzeniowych "wypocinach". To naprawdę jest nudne. Nie będę tolerował wywlekania przeróżnych spraw prywatnych czy służbowych w takim tonie, jaki towarzyszy twoim wypowiedziom.
Bardzo szybko mogę założyć wątek "Porozmawiajmy o Rocho" a obaj wiemy, że byłoby o czym pisać. Daj sobie chłopie na luz.
Odpowiadam; Nie fikaj, bowiem jak mi odpowiadałeś to pisałeś z miejsca pracy, a wiem gdzie pracujesz, kim jesteś i przypominam ze jesteś pracownikiem " moderatorze" urzędu, a pewnie nad sobą masz kierownika, bądz szefa, którego mogę poznać i opowiedziec jak to jego pracownik zabawia sie w godzinach pracy w obronę wybranych przez siebie polityków. Zabawę w polityka ma tę złą stronę ze jest sie narazony na krytykę, właśnie rozpoczynając ten post dałem szansę wypowiedzi mieszkańców na temat wojewody, co bał sie garstki rolników, nie miał odwagi jako przedstawiciel rządu w terenie wyjść i porozmaiać, wolał zezwać kordon policji i zezwolił na strzały.
Twoją wypowiedź można to potraktować jak ukrytą groźbę. Tak się składa, że nie jesteś anonimowy. Co do Twoich możliwości to doskonale je znam, już raz je przedstawiłeś. Był to pokaz głupoty i bezczelności.
Każdy ma jakiegoś szefa nad sobą. Na szczęście o tę kwestię jestem spokojny.
Jeśli chodzi o obronę to owszem, ale nie wybranych polityków jak piszesz, tylko stylu wypowiedzi. Twój zapowiada kolejną porcję mało konkretnych, osnutych na taniej sensacji wypowiedzi. Uprawianie (pseudo) polityki i kreowanie opinii najwyraźniej na czyjąś potrzebę to twój styl pisania. Wystarczy przeczytać twoje posty, aby się o tym przekonać.
Jeśli nie zrozumiałeś mojej wcześniejszej wypowiedzi to wyjaśnię powtórnie.
Nie pozwolę na taki styl pisania.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Awatar użytkownika
DarioLee
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 387
Rejestracja: 2004-05-13, 22:59:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: niestety Ostróda :/
Kontakt:

Post autor: DarioLee »

He he ale numer :lol: A Ty rocho też masz nad sobą jakiegoś kierownika, więc ....
Awatar użytkownika
czaja
początkujący
początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 2005-02-18, 15:55:58
Gadu-Gadu: 0

Post autor: czaja »

Nie przeklina, nie obraża, to o co chodzi? Cenzurę już przeżylismy...Po to jest chyba forum, żeby wyrażać swoje opinie. Jeśli nie, to powiedz to jasno moderatorze.
lepper
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2005-10-12, 09:29:24

Post autor: lepper »

Rocho to jest Tomasz N., znany ostródzki mąciciel, pracujący dla Telewizji TVN, robiący wątpliwie interesujące reportaże z terenu naszego powiatu. Cham i prostak w jednym. Szuka taniej sensacji, a tak naprawdę (...) potrafi i (...) umie. To on stoi za niesłusznym oskarżeniem pewnego cudzoziemca, który na wskorś uczciwie próbuje robić interesy na terenie Ostródy w branży nagłaśniania imprez miejskich. Konfident i psychopata. Już nie raz dostał w ryj na mieście ale widać, nic go to nie nauczyło. A czemu to Panie Tomaszu nie wypowiesz się na temat zatrzymnia przez ABW ostródzkiego businessmana. Może się boisz?A Babalskiego i Dąbrowskiego się nie boisz? Żenujący dupek!!!
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

[quote="lepper"](...) Żenujący dupek!!!(...)[/quote

SKĄD MY TO ZNAMY?
lepper
początkujący
początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 2005-10-12, 09:29:24

Post autor: lepper »

Marcelina pisze:
lepper pisze:(...) Żenujący dupek!!!(...)[/quote

SKĄD MY TO ZNAMY?
A skąd ty to znasz?
Awatar użytkownika
Mały Mistrz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 378
Rejestracja: 2004-01-26, 00:52:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode

Post autor: Mały Mistrz »

Znikąd...
Sama to powtarzasz...
Mieczów ci u nas dostatek...
Awatar użytkownika
Mars
początkujący
początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 2005-02-17, 18:54:51

Post autor: Mars »

Reverse?
Zablokowany