PLAŻA,DZIKA PLAŻA....

Moderator: Jacek-P

Zgryżliwy
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2005-07-16, 16:41:59

PLAŻA,DZIKA PLAŻA....

Post autor: Zgryżliwy »

Jako osobnik wyjątkowo wredny,zrobiłem sobie spacerek na naszą plażę koło Kajkowa.PIENKNIE.Ludzi jak mrówek,woda chyba ciepła,bo narodu pomiędzy pomostami-mrowie.Tylko ja-zwierzę nieokrzesane jak zwykle,zamiast rozwalić swoje obmierzłe cielsko na piachu,zacząłem w tym piachu grzebać patyczkiem.No i co??Ano dogrzebałem się 6-ciu petów,kubeczka po napoju i kawałka puszki po Specjalu.I nie wiedzieć czemu-odechciało mi się i opalania,i kąpieli.Wiem że się czepiam,ale czy ktoś sprząta naszą plażę??A czy Straż Miejska zagląda tam poza wizytami związanymi z konkretnymi interwencjami??Bo piesiunie też są regularnie kąpane,a to nie każdemu akurat się podoba.Na ławeczkach wzdłuż schodów masa młodzieży w wieku kwiecie,trąbi browar i inne szlachetne i trochę mniej szlachetne trunki,a w otaczającym lasku....bajzel jak na budowie Huty KATOWICE.Ja wiem-ja się czepiam,ale jako osobnik wyjątkowo źle wychowany,mam jakieś wrednie wyostrzone zmysły i zawsze muszę coś wygrzebać.Postaram się zwalczyć w sobie tą słabość,ale póki co proponuję Władzom naszego grodu baczniejsze przypatrzenie się naszej"pięknej"plaży,co wszem i wobec na zdrowie może się obrócić.Z ukłonami...ZGRYŻLIWY
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

"Plaża, dzika plaża ....." -
usłyszymy (tak przypuszczam)
21 sierpnia, na molo,
w wykonaniu samego MISTRZA Stana Borysa.
Awatar użytkownika
Mały Mistrz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 378
Rejestracja: 2004-01-26, 00:52:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode

Post autor: Mały Mistrz »

Byłaś...
No i ???
Mieczów ci u nas dostatek...
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Nie pytaj.
Przecież byłeś ....
Wspomienia powróciły.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Oczywiście wspomnienia, a nie wspomienia.
Zgryżliwy
początkujący
początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 2005-07-16, 16:41:59

dosyć !!!

Post autor: Zgryżliwy »

Proszę nie wpisywać żadnych postów pod tym tematem.Pragnę zauważyć,że temat dotyczył problemu brudu i masy śmieci na plaży miejskiej,a Państwa komentarze oprócz tego,że są całkowicie nie na temat,to w tym przypadku są też całkowicie bezsensowne.Mam wrażenie,że chodzi Państwu o jak największą ilośc postów,a nie o jakiekolwiek zainteresowanie problemami poruszanymi na forum.Pozdrawiam i proszę o nie komentowanie więcej moich ewentualnych postów.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Marcelina »

Czy Pan., Panie Zgzyźliwy jest MODERATEREM tego FORUM, czy tylko byłym nauczycielem, który lubi aby wszytstko odbywało się pod Pana dyktando?
Awatar użytkownika
Mars
początkujący
początkujący
Posty: 91
Rejestracja: 2005-02-17, 18:54:51

Post autor: Mars »

Do Zgryźliwego.

Przesadziłeś kolego.

Spójrz obiektywnie.
To Twoje posty są nie na temat.
Dotyczą, jak sam zauważyłeś "problemu brudu i masy śmieci na plaży miejskiej". Na plaży miejskiej, dodam strzeżonej, a więc nie dzikiej.

Bądź konsekwentny, również w nazewnictwie tematów.

Temat brzmiał: "Plaża, dzika plaża...."
Nic dziwnego, że przede wszystkim kojarzy sie z przebojem Stana Borysa.
Zwłaszcza, że "JUŻ NIE MA DZIKICH PLAŻ..."
Zablokowany