.:. P O S I T I V E .:.

Moderator: Jacek-P

myślicie, że POSITIVE jeszcze nas zaskoczy?

tak
19
83%
nie
4
17%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
artizta
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:20

.:. P O S I T I V E .:.

Post autor: artizta »

:twisted: HEJ świetny koncercik był Smoku!!! Naprawdę dawno nie było w Ostródzie dobrej imprezki... Dzięki dla chłopaków z POSITIVE - oni jednak potrafią nieźle zagrać. POZDROOFKA
[...]
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

myślę,że material który kończymy bedzie jeszcze wiekszym zaskoczeniem niż sam koncert...planujemy promocję płytki na czerwiec i wtedy też zagramy wspólnie z zespołem triquetra jak i innymi ostródzkimi kapelami...każdy kto kupi bilet dostanie za darmo płytę positive jak i przy sprzyjających warunkach promocyjny singiel triquetry...pozdrowienia
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

artizta gdybyś chodził na inne koncerty to bys wiedzial ze ostatnia dobra impreza byla calkiem niedawno
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

może dlatego,że nie byłeś na koncercie w sobotę i nie wiesz jak wyglądała impreza to nie masz odnosnika...zgodzę się z kolegą artiztą,że impra była pierwszorzędna a positive cię jeszcze zaskoczy :lol: ...pozdrawiam
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

bylem na koncercie w szczytnie gdzie impreza zakonczyla sie o 5 rano wiec nie bylem w stanie isc na koncert w ostrodzie
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

wiem,wiem
Prymas niewoli
początkujący
początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 2004-03-18, 11:26:25

Post autor: Prymas niewoli »

he he znowu wojny o to, która impreza była lepsza ja byłem na obu, fakt w sobote nie miałem siły sie bawic ale ludzie na obu bawili się zajebiście, inna sprawą jest to że odbiorcy oby imprezek byli troszke różni, mnie natomiast niepokoi fakt że właściciel klubu robi cenzure, kto ma grać i za jakie pieniądze, myslę że powinniśmy się zastanowić nad bojkotem knajpy smok i znaleść inną , tak aby sporo sie działo, bo po kilku latach przerwy w końcu scena muzy na żywo mimo problemów stawianych przez cks poradziła sobie i się usamodzielniła i żyje własnym życiem oby tak było nadal
Awatar użytkownika
artizta
początkujący
początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:20

:-]]]

Post autor: artizta »

I BARDZO DOBRZE! A MOŻE OTWORZYMY WŁASNĄ KNAJPĘ... ;-] heh :twisted:
[...]
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

piter zdradż jakieś nowinki dotyczace festiwalu
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

jeszcze chwila...po długim weekendzie info będzie wszędzie
Awatar użytkownika
Gitman
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 2004-03-06, 09:48:17

Post autor: Gitman »

ZAPRASZAMY NA MARLEJKI 2004 w BOOMTOWN/OLSZTYN 15.05.04.g.20.00
czyli doroczne święto miłośników twórczości Boba M. i zwolenników jego pozytywnego przesłania.
W olsztynie tradycja ta była kultywowana przez 5 lat w pubie Vegas ,a od lat 2 jest stałym punktem w majowym kalendarzu klubu Boomtown. W trzeciej edycji Marlejek na scenie Boomtown, w hołdzie mistrzowi, zobaczymy prawdziwą nadzieję olsztyńskiej sceny reggaeowej- NOWĄ KULTURĘ poszerzoną o dodatkowego -czarnoskórego wokalistę rodem z Nigerii- Oga oraz zasłużoną reggae formację POSITIVE (wcześniej Positive Vibration) z Ostródy. Poza graniem na żywo resztę wieczoru wypełni supa zabawa którą zapewni niezawodny OLSZTYN REGGAE SOUND SYSTEM i gościnnie Positive Ferment Sound System z Łodzi. Do tego wizualizacje VJ’a Anthonego i projekcje wideo z Marley’em oraz inne filmy o tematyce reggaeowej.


Obrazek
Awatar użytkownika
Gitman
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 2004-03-06, 09:48:17

Post autor: Gitman »

Obrazek
Awatar użytkownika
jan z jeziora
początkujący
początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Czy POSITIVE nas zaskoczy?

Post autor: jan z jeziora »

BRAWO!!! :brawo: Jestem pewien, ze nie raz jeszcze mi szczena opadnie na koncercie POSITIVE! Tak trzymac!! Koncert w Boomtown'ie zajebisty, Nowa Kultura niby gwiazda wieczoru wypadla przy POSITIVE jak Ostrodzianie przy Mazowszu :hahaha: Ostrodzcy fani pozytywnych dzwiekow tez nie zawiedli i w znacznej sile stawili sie na koncercie. Kiedy nastepny, kiedy plyta?!?!?!?!

ps. Dzieki chlopaki za transport do domu :spoko:
Myśl ludzka to nurek przyszłości w akwalungu z reklamówek "Lewiatana".
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

najbliższe koncerty positive:
25.06-orneta,plac przed domem kultury
16.07-festiwal "sun of jamaica" w bytowie
17.07-festiwal "reką dzieło" w jonkowie
14.08-festiwal "ostróda reggae festiwal"
14.09-koncert na starym miaście w olsztynie
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Jonkowo wita POSITIVE

Post autor: dr Jamajczyk »

Letni Jarmark Sztuki (17-18 lipca 2004r) - będzie mieć charakter i specyfikę festiwalu twórczości ludowej, artystycznej i rzemieślniczej, połączy różne formy aktywności; pokazy grup teatralnych, muzycznych, zabawy ludowe, prezentacje ciekawych umiejętności i warsztaty tradycyjnej sztuki rękodzielniczej; giełdy zdrowej żywności, ofert agroturystycznych, oraz prezentacja lokalnych organizacji pozarządowych.

Chcemy tradycję Jarmarku - Święta [festynu] na stałe umieścić w kalendarzu imprez kulturalnych gminy i powiatu. Na wzór istniejących w wielu gminach na całym świecie imprez lokalnych; przyciągających turystów, akcentujących walory regionu, dających możliwość szerszej prezentacji i promocji.

Głównym organizatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Artystyczno Ekologiczne "Ręką Dzieło".


Celem przedsięwzięcia artystycznego, jest integracja społeczna mieszkańców gminy, stworzenie atrakcji turystycznej regionu, promocja gminy Jonkowo i powiatu Olsztyńskiego, wzmocnienie lokalnych gospodarstw rolnych i agroturystycznych, wspieranie i promocja współczesnej sztuki ludowej; poszukiwanie tożsamości w pielęgnowaniu tradycji; zagospodarowanie przestrzeni kulturalnej w gminie i regionie.


W tej przepięknej warmińskiej krainie żyje ok. 5 tys. ludzi, wśród których niewielu już zostało rdzennych mieszkańców, Warmiaków, Niemców czy Polaków mieszkających tu przed drugą wojną światową, tu urodzonych, żyjących ze sobą w wielokulturowej symbiozie. Zastępowały ich kolejne fale migracji z różnych stron Polski, a również Ukrainy z Akcji Wisła. Powstały PGR, SKR-y, a ich pracownicy zajmowali opuszczone gospodarstwa. Dawne obyczaje, obrzędy i tradycje, nie mając pożywki do przetrwania czy rozwoju w nowej społeczności, upadły. Obecnie, gdy panuje tu jedno z największych w kraju bezrobocie (co czwarty mieszkaniec województwa nie ma pracy), co związane jest z narastającą biedą, marazmem i zniechęceniem, życie kulturalne rozproszyło się jeszcze bardziej. Dzieci i młodzież nie mają możliwości prawidłowego rozwoju i wypoczynku; z braku pieniędzy świetlice wiejskie i domy kultury są zamykane lub działają mizernie i nie efektywnie, nie stanowiąc skutecznej zapory i alternatywy dla patologii społecznych. Różnice kulturowe pomiędzy różnymi grupami fal migracyjnych dodatkowo skutecznie hamują powstawanie i realizację inicjatyw społecznych.

Jarmark i Festiwal Sztuki, Dzień i Noc - Święto Darzenia, jest wyjściem naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu taką formą promocji. Chcemy utworzyć w gminie Jonowo tradycję spotkań ze współczesną sztuką ludową dwukrotnie w ciągu roku, poprzez uczestnictwo w niej rolników, ogrodników, sadowników, zbieraczy runa leśnego, ofert agroturystycznych gospodarstw, rzemieślników i rękodzielników wykonujących tzw. zawody zapomniane - dokonać próby stworzenia całościowej oferty gminy.
Opierając się na mieszkańcach Warmii musimy oprzeć się o różne tradycje różnych narodów i kultur zamieszkujących te tereny / Niemcy, Warmiacy, Ukraińcy, Polacy/ teraz i przed wiekami. Widzimy w tym znakomitą okazję do wzajemnego poznawania się i integracji wokół wspólnej rzeczywistości, w duchu otwarcia i tolerancji.
To też genialna okazja - znalezienia produktu regionalnego, który stałby się wizytówką gminy.

Na terenie gminy działa znakomicie kilka grup artystycznych o wieloletnim dorobku znanym również poza granicami województwa, kraju; wiele prężnych organizacji pozarządowych; położenie gminy i jej ukształtowanie krajobrazowe sprzyja rozwojowi agroturystyki, małe gospodarstwa rolne szukają swego godnego miejsca w nowej sytuacji gospodarczej. Impreza, którą planujemy scala i integruje wszystkie te grupy, tworzy ciekawy wizerunek gminy, jest skutecznym sposobem poprawy sytuacji materialnej mieszkańców.

Widząc szansę na własną drogę do zjednoczonej Europy zapraszamy do współpracy i pomocy przy organizacji obu imprez.

"Ręką Dzieło"
Stowarzyszenie Artystyczno-Ekologiczne
Dziekuje Ci Jah
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

i tak właśnie jest..............

Post autor: dr Jamajczyk »

.............positive gra na rynku w olsztynie w najbliższy wtorek..........czy już o tym WIESZ ????????????????
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

Obrazek
Anonymous

Muzyka

Post autor: Anonymous »

Każdy ma swój świat w którym żyje i muzykę którą słucha!!!!!!!!Pozdro
Bushi
początkujący
początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 2004-11-24, 15:29:09
Gadu-Gadu: 0

Post autor: Bushi »

ja tam do tych positiwow nic niemam ale czemu ci kolesie tak im dupe liżą czy wy nie słyszeliscie innych kape?? bo co bo z ostrody to trzeba dupsko lizac bo moze to zauwarza i co?....i nic ja tam bym sie tak na waszym miejcu niepodnieał graja bardzo proste reggae i nic specjalnego w nich nie ma wiec troche spokojniej.
Awatar użytkownika
Gitman
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 2004-03-06, 09:48:17

Post autor: Gitman »

Tomku naucz sie pisowni i chamuj trochę swoja szczęke na tym i innych wątkach
Awatar użytkownika
Gitman
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 2004-03-06, 09:48:17

Post autor: Gitman »

Przepraszam "hamuj" :lol:
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Gitman proszę naucz sie pisowni :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Gitman
początkujący
początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 2004-03-06, 09:48:17

Post autor: Gitman »

Do Tomasza - ten wpis był do Bushiego (Tomka) co nie znaczy że jak coś ci nie pasuje to zapraszam do przeczytania własnych wypocin na tym forum ,bo też z edukacją nie najlepiej
...a może w realu.....ale nie w supermarkecie....dla zrozumienia na żywca
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

Wiem ze to bylo do Bushiego. A co do mojej ortografi to wiem że niejestem orłem ale staram sie niewytykać błędów innym (raz mi sie zdazyło). Wiem co to real. Angielski troche znam.
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

Bushi pisze:ja tam do tych positiwow nic niemam ale czemu ci kolesie tak im dupe liżą czy wy nie słyszeliscie innych kape?? bo co bo z ostrody to trzeba dupsko lizac bo moze to zauwarza i co?....i nic ja tam bym sie tak na waszym miejcu niepodnieał graja bardzo proste reggae i nic specjalnego w nich nie ma wiec troche spokojniej.
żadni kolesie nam dupy nie liżą,są to po prostu nasi znajomi(może warto nazwać ich fanami),którzy słuchają nas już bardzo długi czas...prosty to ty jesteś a nie muzyka...ona może być po prostu nieskomplikowana :D

ps.a tak na marginesie...dlaczego wszyscy kolesie pankowcy robią takie same błędy,może to jakaś sekta :D
Zablokowany