koniec ze SMOKIEM?

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Tytus Andronikus
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 496
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 997
Lokalizacja: Kolonia Ostródzka - Anglia
Kontakt:

Skauci -Srałci !!!!

Post autor: Tytus Andronikus »

Sorry jeżeli obraziłem kogoś za błąd w nazwie ale może to i dobrze napisałem(hehe). Pamiętam występ tego ska-nazi na ostrocku i zasadniczo pominę nawet ten fakt w wspomnieniach. Widziałem Skautów (ska-nazi) na występie w Olsztynie pod koniec roku 2003 i zasadniczo zespół grał bez zmian jak wcześniej czyli kilka lat temu. Występ na Ostrocku na którym wygrali był zasługo pewnej osoby i pominę to milczeniem. Zespół Skauci jako jedyny nie poddał się zasadzie zakazu spożywania alkoholu na scenie a do tego wdał się w burdę z ochrona.
Jak widać robią wielką karierę .
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

naziol to moze ty jestes a nie skauci teraz maja nowy material wiec nie moga grac ciagle tego samego karjere robia bo sa swietni swietnie graja i swietni ludzie czepiali sie ochrony bo jeszcze przed ich wystepem jeden z ochroniazy z nieznanych przczyn udezyl jedengo z chlopkow z olsztyna ktory przyjechal ze skautami wiem bo widzialem wiec jesli o to chodzi to nie mozesz im nic zazucic bo to nie oni zaczeli
Prymas niewoli
początkujący
początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 2004-03-18, 11:26:25

Post autor: Prymas niewoli »

ALE WOJNA po co mówić dlaczego wygrali skoro nie kończycie?, co do dymu to fakt był z winy ochrony ale to tyle lat temu było że nie warto wspominać, ale jeśli się do ochrony zatrudnia kolesi bez karku z jaracza to się nie ma co dziwić (nie jest to zażut do nikogo, wnioski zostały wyciągnięte w latach ubiegłych i chwała za to orgznizatorom) co do skautów to niedawno wydali płytkę zagrali u nas jak zawsze bardzo fajny koncercik, fakt jest taki że oni lubią ostródę a my ich, ale niestety jest jakiś zgrzyt na lini organizatorów a nimi,
szkoda ale tak ten świat jest już ułożony, że nie zawsze ma sie to co się chce, może bedzie inna okazja żeby u nas pograli tomasz do roboty!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
piter
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 160
Rejestracja: 2004-01-28, 09:05:46
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Post autor: piter »

nie ma żadnego zgrzytu...po prostu nie pasują do koncepcji festiwalu i tyle...prawdopodobnie wskrzesimy ostrock jako przegląd zespołów z ostródy i okolic,wtedy zagrają(jak zechcą oczywiście :lol: )
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

piter miales zapodac jakies informacje o fescie wiec zapodaj cos jak mozesz jedyne co nas oczywiscie interesuje to to co zagra
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Prawdy, prawdy i racje ,gusta?

Post autor: dr Jamajczyk »

Jak widać :shock: rozmowa stała się dialogiem o gustach. Jedni piszą "skauci" drudzy mówią , że "skałci" . .......kiedy ktoś krzyczy OJ OJ ..... to wszystko jest nie jest OK. ....................Każdy oczekuje spokoju! :lol: . Takie trendy były zawsze........ :twisted: .......... Jak chodzi o szczerość to jest dal mnie i zawsze będzie to kapela garażowa. Amen.............. Wszystkim Dużo Wibracji-Pozytywnych Przecież :D
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

jesli ktos zrozumial co on chce to bardzo prosze o przetlumaczenie bo nic z tego nie rozumiem
Awatar użytkownika
dr Jamajczyk
gaduła
gaduła
Posty: 847
Rejestracja: 2004-01-19, 15:00:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: 33%

Może inna płytę?

Post autor: dr Jamajczyk »

.... :!: :?: ......może jestem za bardzo Jamajski
od tego tymianku
....... :P
Prosze o zmianę płyty :idea: ............... 8)
Tomasz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 303
Rejestracja: 2004-03-23, 21:18:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: Tomasz »

piter ty robisz fest to moze zapodasz nowy temat na formum wlasnie o fescie bo cos mi sie wydaje ze tu sie mowi o koncu smoka dziekuje
Zablokowany