Mulitemdia od maja...

Moderator: Jacek-P

rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

Mulitemdia od maja...

Post autor: rocho »

Po pierwszym maja tego roku znajdziemy sie w nowej U.E.fakt ten jest nie unikniony, faktem jest iż TV Mulitimedia Polska dbajac o dobro klienta po 1 maja startuje z nowym programem lokalnym, który nadawanybędzie w 6 miastach Warmii i Mazur...
Panie olgierdzie D. pańska TV ostróda, juz nie jest TV kablową, mozna sie pokusić o zmiane nazwy z Tv kabkowej , na TV osiedlowa-osiedlówkę ( polecam sie zastanowic), bowiem Vectra ma w ostródzie 1200 gniazd. Poczynania naszych władz beda teraz ogladane w Iławie, Kętrzynie, Olsztynie, Mrągowie, Giżycku-czyli ok 70 tyś gniazd x statystycznie 4- będzie wesoło-pozdrawiam komuch.
Ps. Zapraszam do obladania
Pierwsze odcinki pojawia sie na ekranie w przeciągu 14 dni, gównym punktem programy będzie program satyryczno-rozrywkowy z typu" co cię gryzie??" Kamera bedzie ustawiona w poniedziałki w okolicy Urzędu Miejskiego, bedzie mozna tam wyrazić wsoja opinię na temat pracy pana D. i pana N., oraz pana W. cezarego.
Do zobaczenia, a moze wejdzie na ekrany cykl " mamy Cię...?"podono widziano jednego z naszych notabli w olsztyńskiej agencji to......ej przy ulicy Po...... owej....
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Jeszcze jeden problem

Post autor: Marcelina »

A co robila w Agencji to....ej osoba, ktora roznosi te sensacyjne wiesci?

Swoja droga to przykre, ze ostrodzcy faceci ...
Ciekawe w czym tkwi problem?
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Mulitemdia od maja...

Post autor: Jacek-P »

Z pana tekstu odnoszę wrażenie, że władza a szczególnie burmistrz nie należy do grona pana przyjaciół. Tak to już jest z władzą, że niektórzy ją kochają a inni nienawidzą.
Ale mam dwie sprawy, o które chciałbym zapytać.
Po pierwsze. Czemu ten temat trafił do rubryki Co mnie boli? Czyżby z powodu tego, że Multimedia rusza z programem lokalnym?
Druga sprawa. Jeśli pana zapowiedzi programowe mają się spełnić to nie wróżę tej telewizji wysokiej oglądalności. Ciągłe narzekania i krytyka znudzi się dość szybko. Stąd pytanie, jaki charakter będzie miał program lokalny i ewentualnie jakie będą jego stałe elementy?
Swoją drogą program na podobieństwo gdańskiego "Co mnie gryzie" byłby ciekawy.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

do moderatora

Post autor: rocho »

Panie moderator ( nota bene fajne zdjęcie), proponuje zaczekac 14 dni, a na własne gały zobaczy pan jaki charakter bedzie miała nowa TV.
Newsy, które z przyczyn polityczycznych, moralnych i finbasowych nie beda mogłybyc zamieszczane na antenie TV, beda amiesczane na stronie inrternetowej w pliku avi, co do adresu-wszystko w swoim czasie-pozdrawiam i zyczę miłych doznań za 14 dni...
Ps. co do nudy, to niech pan sie nie obawia, nie bedzie tam tylko polityki, wsoje miejsce bedzie miała pani Mira, tygrys, peterka ( który zablokował budowe hotelu w latach 80-tych, hotek powstał w Mrągowie, a teraz sobie pieprzy głupoty w spacerkach po Ostródzie), oraz dawny CKiS i inni, ale wszystko w swoim czasie.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: do moderatora

Post autor: Jacek-P »

rocho pisze:...
Ps. co do nudy, to niech pan sie nie obawia, nie bedzie tam tylko polityki, wsoje miejsce bedzie miała pani Mira, tygrys, peterka ( który zablokował budowe hotelu w latach 80-tych, hotek powstał w Mrągowie, a teraz sobie pieprzy głupoty w spacerkach po Ostródzie), oraz dawny CKiS i inni, ale wszystko w swoim czasie.
Mira, tygrys - Radio Mazury, czy tak?
peterka - Tadeusz Peter, tak?
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

wyjscnienie

Post autor: rocho »

Dokładnie tak,panie moderatorze.
Słowem wyjasnienia co do zamieszczenia tekstu o tv multimedia, zamiesciłem go " Co mnie boli" , bowiem ludzie tu najczęściej zagladaja...
Notabl co odwiedza ageencje jest notablem najwazniejszytm w tym miescie ;) w kampanii wyborczej ogalszał sie jako kapitan miasta( wiecie o kim mowa)
Pani marcelino, co robiłem w agencji-poszedłem na laskę-było świetnie, pozdrawiam panią-buziaczki
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Intymność podlega ochronie.

Post autor: Marcelina »

Szanowny Panie Rocho, czy nie uważa Pan, że podając informacje o wizycie pewnego pana w Agencji to...ej naruszył Pan dobra osobowe tegoż pana?
Intymność i życie prywatne nie mogą być naruszane i podlegają ochronie.

Nie wiem o kim ta informacja była, ale myślę, że troche Pan przesadził. Buziaczki przyjmuję. Aczkolwiek niechetnie.Wszak sa to buziaczki od faceta, który odwiedza Agencje to....skie.
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: wyjscnienie

Post autor: Jacek-P »

rocho pisze:Dokładnie tak,panie moderatorze.
Słowem wyjasnienia co do zamieszczenia tekstu o tv multimedia, zamiesciłem go " Co mnie boli" , bowiem ludzie tu najczęściej zagladaja...
Wyjaśnienie przyjmuje :) jednak temat przesuwam do forum Ostróda. Temat dotyczy Ostródy i moim zdaniem nie pasuje do forum Co mnie boli. Porządek musi być.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

odp...

Post autor: rocho »

Sznowna Pani Marcelinko,
lubi pani buziaczki jak widzę pewnie najbardziej z języczkiem, ja lubię też, jakbym nie odwiedził owej agencji to... skiej, to byśmy nie dowiedzieli się o pobycie naszego notabla w tejze agencji, mysle ze nie przesadziłem, ale bowiem kapitan teraz pełni funkcję tzw. publiczna i jego życie prywatne znajduje sie na tzw. widelcu.
Pozdrawiam panią, bardzo podoba mi sie pani nik... <roza> -->--@
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Intymność podlega ochronie.

Post autor: Jacek-P »

Marcelina pisze:Szanowny Panie Rocho, czy nie uważa Pan, że podając informacje o wizycie pewnego pana w Agencji to...ej naruszył Pan dobra osobowe tegoż pana?
Intymność i życie prywatne nie mogą być naruszane i podlegają ochronie.
Od siebie dodam, że odpowiedzialność za teksty ponosi ich autor i w przypadku jesli dana wypowiedź narusza obowiązujące prawo może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną. Przypomnienie dla tych co czasami piszą szybciej niż myślą.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Anonymous

... multimedia multimedia .. ale ...

Post autor: Anonymous »

... no coz wszystko pieknie ladnie zgrabie i wogole super ale do dupy... mnie multimedia moze interesowac tylko pod wzgledem internetu ... jednakze ... skoro nie mieszkam w ostrodzie ... a oni nie ciagna swoich kabelkow do jakich zapadlych padolow oddalonych o ok 5 km od ostrody to moge co najwyzej modem sobie kupic ... pozostaje telekomuna ... no ale coz .. po wszelkich "niezbednych" redukcjach personelu technicznego na zwykle przeniesienie numeru czeka sie u nich od 1,5 do 3 miesiecy ... a kwestia podpiecia jakiegos muneru do nowej centralki to nie bagatela przepiecie dwoch kabelkow ... tepsa RULEZ !!! ... z nadzieja pozostaje mi tylko czekac na oferte TELE 2 i ich modem radiowy .. ale na razie nie ma ich w naszym regionie ... a wracajac do tematu "co mnie gryzie..." to gryzie mnie vektra ....
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Do Pana Rocho.

Post autor: Marcelina »

Do Pana Rocho.

„Gdybym tam nie poszedł…” – dobre usprawiedliwienie dla własnej rozpusty.

Szanowny Panie Rocho
Fakt, że jakaś osoba pełni funkcje publiczne nie pozbawia go prawa do respektowania jej intymności i życia prywatnego, które uznawane są za dobra osobowe niezbędne do właściwego rozwoju człowieka. Stąd obowiązek i prawo do informowania nie mogą być nadużywane i wykorzystywane przeciwko tym dobrom.
Jedynym uzasadnieniem ich naruszenia jest tzw. wyższy interes publiczny.
Czy w omawianym przypadku taki interes zaistniał?
Panie Rocho piszę te słowa, nie jako oburzona obrończyni poszkodowanych (w dalszym ciągu nie wiem o kim była mowa), ale ku przestrodze. Wiem na co stać urażonych polityków (często niestety mają rację).

PS. Buziaczki wolę delikatne.
Ostatnio zmieniony 2004-04-28, 15:48:38 przez Marcelina, łącznie zmieniany 1 raz.
rocho
początkujący
początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:21
Gadu-Gadu: 0

do pani Marceliny

Post autor: rocho »

Szanowna Pani Marcelino,
postrzega mnie pani jako dewianta, który biega po agencjach i wypatruje tam jakieś znane osoby, powołuje sie pani na moja moralność, a raczej jej brak, ale bowiem wracajac do kampanii wyborczej niejakiego N., który rozesłał do ostródzian gazetkę w przededniu dnia wyborczego, na plakatach i w kampanii obiecywał pracę, mieszkania, etc...
Pracy i mieszkań jak nie było tak i mnie ma, nie wybudowamno metra drogi, bepieczeństwo pozostawia wiele do zyczenia, co do interesu publicznego, racej społecznego to uwazam ze nie zostały wyczeropane znamina ART. 212, czy 51 KK, bardziej znamiona pomówienia wyczerpały teksty w w/w gazetce.
Bycie politykiem, czy znana osobą nie jest proste i usłane laurami, trzeba liczyc sie z tym iż ludzie oczy maja...
Ps. mój pobyt w agencji??? moze to blef??moze mam informatorów??wszystko sie wyjasni za 13 dni-prosze o cierpliwość.
buziaczki delikatne jak musnięcie motylka o poranku i tradycyjnie róza elektroniczna -->--@
Mam propozycję, moze lepiej przeniesc sie na gg i tam wyjasnic sobie dogłebnie sprawe agencji.
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

ok

Post autor: Marcelina »

Z mojej strony wszystko w porządku.
Zawsze jednak pomyśl zanim napiszesz.
Rzucając "od niechcenia" jakieś zdanie możesz urazić, nawet jeżeli nie polityka, to jego damę (wiesz, co oczy nie widzą ...).


Życzę powodzenia w dochodzeniu obietnic przedwyborczych.
Pozdrawiam
M jak powiedzmy Marcelina
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Jacek-P »

I tak oto zakończył się odcinek o sprośnym rocho i nieśmiałej Marcelinie. Pogodzili się. Będą teraz żyć długo i szczęśliwie (osobno). Kto wie cóż przyniesie nowy odcinek, zapraszamy już wkrótce.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Anonymous

... cudnie ...

Post autor: Anonymous »

... moralnosc politykow to temat szeroki jak rzeka ... moralnosc ksiezy -jeszcze szerszy .. ja jestem jednak zdania ze czlowiek podczas swego zycia powinien sprobowac wszystkiego aby sam mogl sie przekonac co jest dla niego zle a co dobre ... jednak osoby publiczne ... wibrane na piastowanie danego stanowiska przez ogol, zgromadzenie,powinny przestrzegac podstawowych zasad moralnych ... niech sobie chodzi do burdelu ale tak aby nikt sie o tym nie dowiedzial ... a jezeli ktos sie dowiedzial i nie ma dowodow to ma szczescie bo wtedy beda to tylko insynuacje .. natomiast jezeli kotos go nakryl i ma na to dowody to ma pecha i musi odejsc ...

Habip
sen
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 250
Rejestracja: 2004-01-22, 10:17:40

moralnosc

Post autor: sen »

Drogi Grzegorzu, z Gory zreszta, moralnosc polega na tym, ze jest bez znaczenia kwestia "widział/nie widział". Moralnosc, choc wole okreslenie odpowiedzialnosc (troszke mniej wyswiechtane), polega na poczuciu uczciwosci wobec siebie samego. Tego niestety brakuje wiekszosci nie tylko wiejskich (czytaj samorzadowych), ale i tzw warszawskich "polytykow".
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Moralność polityków c.d.

Post autor: Marcelina »

Grzegorz napisał "... niech sobie chodzi do burdelu ale tak aby nikt sie o tym nie dowiedzial.. "

To dopiero dulszczyzna.
Grzegorz nie załamuj mnie. Stracę wiarę w GÓRALI.

Tak na marginesie: czy korzystanie z usług panienek z burdelu to taki wielki występek (to chyba przede wszystkim sprawa jego i jego dam), znam o wiele większe.
Chodząc do burdeli dowodzi, że jest nieodpowiedzialny w życiu prywatnym, ale prowadząc nieodpowiedzialne i niemoralne życie osobiste musi być jednocześnie nieodpowiedzialny w życiu społecznym?
Podyskutujmy. Jakie nawyki i przyzwyczajenia z życia prywatnego mogą mieć istotny wpływ na decyzje podejmowane w życiu społecznym?
Anonymous

Re: moralnosc

Post autor: Anonymous »

sen pisze:Drogi Grzegorzu, z Gory zreszta, moralnosc polega na tym, ze jest bez znaczenia kwestia "widział/nie widział". Moralnosc, choc wole okreslenie odpowiedzialnosc (troszke mniej wyswiechtane), polega na poczuciu uczciwosci wobec siebie samego. Tego niestety brakuje wiekszosci nie tylko wiejskich (czytaj samorzadowych), ale i tzw warszawskich "polytykow".
Piszac o moralnosci na poczatku mojego postu , mam na mysli moralnosc politykow i ksiezy, nie dotyczy to wylacznie kwesti widzial/ nie widzial, tylko ogolnie zasad moralnych jakimi sie w zyciu kieruja ... kwestie widzial/nie widzial rozpatrywalbym tu raczej w kategorii szczescia ... pozatym nie mam zastrzezen ;-)

Habip
Anonymous

... czego oczy nie widza temu sercu nie zal...

Post autor: Anonymous »

... w istocie - nie klasyfikuje korzystania z burdeli jako wielki czyn niemoralny aczkolwiek czynem niemoralnym takim czynem dla mnie pozostaje ... jednak tylko dla osoby nie zwiazanej ze mna .. tzn ... bylo by to dla mnie nieetyczne gdyby to robil np. maz mojej siostry lub gdybym to ja robil zonie ... jednak jezeli jest to osoba obca , calkowicie nie zwiazana w zaden mozliwy sposob ze mna to wlasciwie mnie to nie obchodzi... w innym jednak swietle postrzegana jest osoba publiczna ... tak jak napisala Marcelina - jest to karygodne gdy w ten sposob demoralizuje urzad jaki piastuje ... ja takze to potepiam ... piszac :" "... niech sobie chodzi do burdelu ale tak aby nikt sie o tym nie dowiedzial.. " - nie rozpatrywalem tego w kwestii moralnosci a kwestii szczescia ... ale coz na to jeszcze potrzeba dowodow a nie insynuacji ... Marcelino ... nie trac wiare w gorali .... postaraj sie ich zrozumiec ;-) ...
... co do burdeli i pan w nich pracujacych ... jak powiadaja ... prostytucja to najstarszy zawod swiata ... i ja tu widze jeszcze plynace korzysci dla naszego budzetu ... i nie chodzi mi o to by politycy dawali d... ... powinno sie zalegalizowac istnienie domow publicznych ... opodatkowac je .. zarejestrowac panie w nich pracujace ... mialy by one odprowadzane skladki do ZUS'u ( choc wiek emerytalny przydaloby sie obnizyc ) ... mialy by zagwarantowana opieke lekarska ... ochrone prawna ... placily by podatki ... ludzie ktorzy i tak chca skorzystac z prostytutki to i tak z niej skorzystaja - bez wyjatku czy to jest legalne czy nie ... takie decyzje regulowane sa tylko i wylacznie przez poped ...

Habip
Marcelina
gaduła
gaduła
Posty: 774
Rejestracja: 2004-01-04, 17:43:40
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Nadużywanie alkoholu przez polityków

Post autor: Marcelina »

Bardziej niemoralnym czynem od wizyt w burdelu wydaje się być "zwodzenie panienki" lub spanie z żoną przyjaciela, a już na pewno nadużywanie alkoholu.
Bez żadnych wątpliwości można powiedzieć, że nadużywanie alkoholu
może mieć (i chyba ma) istony wpływ na jakość podejmowanych decyzji (i tych w życiu prywatnym i tych w życiu publicznym).
Awatar użytkownika
Mały Mistrz
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 378
Rejestracja: 2004-01-26, 00:52:34
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode

??????

Post autor: Mały Mistrz »

Czy to działa tylko "w jedną stronę"?
Mieczów ci u nas dostatek...
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: kaczor »

od wczoraj leci to samo "EUROSYLWESTER" z Olsztyna może dzisiaj coś nowego puszczą
Anonymous

Re: Nadużywanie alkoholu przez polityków

Post autor: Anonymous »

Marcelina pisze:Bardziej niemoralnym czynem od wizyt w burdelu wydaje się być "zwodzenie panienki" lub spanie z żoną przyjaciela, a już na pewno nadużywanie alkoholu.
Bez żadnych wątpliwości można powiedzieć, że nadużywanie alkoholu
może mieć (i chyba ma) istony wpływ na jakość podejmowanych decyzji (i tych w życiu prywatnym i tych w życiu publicznym).

... polityk nie wielblad pic musi ... alkohol od dawna uznany jest za najlepszy srodek rozluzniajacy atmosfere napiecia ... jak rozniez najlepszy srodek stwarzajacy napiecia ... ;-) ... chociaz watpie aby nasie politycy podejmowali decyzja pod wplywaem alkoholu ... nie wyciagajmy pochopnych wnioskow .... sadzac po ich wypowiedziach i decyzjach stawialbym na narkotyki twarde np. heroina, kokaina, lsd, itp. ...

Habip
Anonymous

... iiiii ..

Post autor: Anonymous »

.... sorki za literowki ale pisze z laptopa a tu klawiatura jakas taka niemrawa ...

Habip
Zablokowany