WIELKA MAJÓWKA BEFORE PARTY 29.04.2011

Imprezy w Ostródzie i okolicach

Moderator: Jacek-P

Awatar użytkownika
Myszoł
początkujący
początkujący
Posty: 100
Rejestracja: 2006-11-04, 12:32:39
Gadu-Gadu: 7173826
Lokalizacja: Z nienacka

WIELKA MAJÓWKA BEFORE PARTY 29.04.2011

Post autor: Myszoł » 2011-04-22, 12:44:44

WIELKA MAJÓWKA coraz bliżej. W tym roku niestety tylko jeden dzień. Postanowiliśmy to zmienić! Zapraszamy wszystkich na WIELKA MAJÓWKA BEFORE PARTY w Quattro Club przy ul. Czarnieckiego 12. Tym razem wjazd jest całkowicie DARMOWY, więc przybywajcie tłumnie! Imprezę rozkręcą dla Was Son Of Jesse oraz Tomasz "Myszoł" Doborzyński a.k.a BassKilla.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Więcej info poniżej:

SON OF JESSE

Obrazek


Milośnik grubych bitów, sampli, grzmiącego basu oraz nietuzinkowych nawijek. Od czasu do czasu udzielający się na lokalnej scenie. Lubujący się w szeroko pojętej muzyce reggae jak i jungle.

TOMASZ DOBORZYŃSKI

Obrazek

Reprezentant Radia Mazury, prowadzący zaniedbaną od jakiegoś czasu audycje 'Godzina jamajszczyzny'. Dancehallem zaczął interesować się głównie dzięki takim polskim formacjom jak Dreadsquad, Silesian Sound System czy Love Sensi Music. Potem przyszła kolej na Jamajkę. Tu faworyzuje głównie wcześniejszych artystów tego gatunku, często już nieżyjących, choć Elephant Man, Bounty Killer, Beenie Man czy Capleton nie są mu obcy. Najlepiej czuje się jednak w klimatach Digitalu i Rub-A-Dub. Korzenie i kultura to jego zasada. Gdy na imprezie nie poleci choć raz Sleng Teng Riddim, uznaje ją za nieudaną.


Przypominamy
29.04.2011
Wjazd: FREE
Start: 20:00
QUATTRO CLUB Czarnieckiego 12

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!
Po napisanym poście pamiętaj, aby podziękować moderatorowi za to, że go nie skasował... Chyba, że to zrobił.

http://www.myspace.com/godzina_jamajszczyzny_2

Zablokowany