Gdzie jest ta Miłość?

Moderatorzy: chochlik, Jacek-P

Awatar użytkownika
JaJAN
początkujący
początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2010-07-28, 13:04:38
Gadu-Gadu: 2222608
Kontakt:

Gdzie jest ta Miłość?

Post autor: JaJAN » 2011-02-28, 13:36:35

Wszyscy w duchu pytacie Gdzie jest ta Prawdziwa Miłość? Wszyscy jej szukacie i każdym słowem o nią wołacie. Bo dobrze czujecie, że bez niej nie istniejecie.

TO PAN BÓG JEST PRAWDZIWĄ ŻYWĄ MIŁOŚCIĄ, JEST ŻYCIEM JEZUSEM CHRYSTUSEM UCIELEŚNIONYM SŁOWEM, ENERGIĄ i PŁYNĄCYM WYZWALAJĄCYM WSZYSTKO I WSZYSTKICH UCZUCIEM!

Trzeba ci tworze współbrzmieć z MIŁOŚCIĄ BOŻĄ w każdej minucie i każdej sekundzie, tak staniesz się wojownikiem co nokautuje ciemności już w pierwszej rundzie. Twoja Miłość stanie się jak grom z jasnego nieba co korzystnej energii i siły przyniesie i doda, lub rozliczy kiedy trzeba!

Wybieraj zawsze surowo i wymagająco to co jest korzystne a nie wygodne, trzeba ci się bezustannie uczyć MIŁOŚCI PRAWDZIWEJ, a wszystko stanie się proste i tak wyruszysz żwawiej w swoją życiową drogę. Każdy ma codzienną rzetelną praktyką rozpalać w sobie żarliwie to wykwintne uczucie, trenować zawsze i wszędzie wzniosłą miłosną postawę waleczną, tak stanie się mistrzem Miłości, która niszczy sobą wszelkie problemy i przeciwności, czyli martwe klimaty ciemności.

Strzeż się litości. Mów jako dziecko prosto z mostu uczucia swoje, one trafiają człowieka skuteczniej niż ostre naboje i niosą mu życie choć najpierw zabiją jego wygodny egoistyczny martwy świat, aby przejrzał na duchowe oczy, otrząsnął się i uniósł w górę w zachwycie rozpoczynając prawdziwie dobre i naturalne życie. Tam odkrywając tą aksamitną głębię kolorów Miłości, która wciąż daje nam więcej i więcej i nie ma końca… Jej świetlista moc zasila także promień tego słońca… Jest WIECZNA, ŻYWA i POTĘŻNA… Mając wsparcie takiego oręża każde stworzenie zawsze zwycięża!

Cokolwiek by twór ludzki nie zrobił, jak bardzo się od niej nie oddalił, na końcu i tak czeka na niego MIŁOŚĆ PRAWDZIWA, SUROWA i SPRAWIEDLIWA, wtenczas okazuje się że kolejny duch się ze wstydu przed nią spalił, siebie nie ocalił, bo jej nie znał.

Spójrzcie Prawdzie w oczy MIŁOŚĆ PRAWDZIWA jest wam nieznana, gdybyście miłowali prawdziwie to nigdy nie dochodziłoby do takich wypaczeń Natury, jakich dopuszczają się ludzie! Więc, na co czekacie ruszajcie od rana do wieczora odważnie w nieznane, odkrywajcie kolejne jej płatki różane, a duchowo wzmocnieni w MIŁOŚCI poznanie staniecie się silni, piękni, dojrzali i pachnący niczym kwiaty na łące wzwyż ku Światłu całym sobą rozkwitające.

MIŁOŚĆ, której szukacie jest tu w Polsce to Syn Boży Jezus Chrystus i Apostołowie, to egzekwująca PRAWDĘ Armia Żywiołów, to SPRAWIEDLIWA Śmierć. Tak właśnie spełnia się DOSKONAŁA WOLA PANA NASZEGO.

Nasze prawdziwe BOGACTWO to przestrzeganie PRAW, PRZYKAZAŃ i WOLI PANA BOGA. Reszta to tylko pył, umocowana i wywyższana przez ludzi rozumu martwa materia, która jest potrzebna do oparcia, ale bezwartościowa.

Pytacie: Gdzie jest ta Miłość?
MIŁOŚĆ pyta: Gdzie wy jesteście?

Kliknij aby powiększyć
TREKARON

Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Gdzie jest ta Miłość?

Post autor: ALCHEMIK » 2011-03-08, 09:13:39

Prawdę powiadasz, ale codziennych zachowań Polaków jakoś nie jestem w stanie pozytywnie odnieść do tego co napisałeś :(
Polacy są katolikami niepraktykującymi. Czyli manifestują to chodząc do kościoła, bo inni na nich patrzą, natomiast zachowanie się poza kościołem jest odwrotnością przykazań. Miłują tylko kasę.
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".

kingamodest
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 227
Rejestracja: 2006-10-09, 21:24:24

Re: Gdzie jest ta Miłość?

Post autor: kingamodest » 2011-03-20, 20:32:55

Miłość pyta gdzie my jesteśmy?

siedzimy przed komputerem
czatując z nieznajomymi
zapominamy o bliskich,
oni też mają znajomych w sieci

siedzimy przed telewizorem
śledzimy seriale
zapominamy o urodzinach siostry
ona też pamięta o M jak Miłość...

siedzimy w robocie łapiemy nadgodziny
ważne żeby mieć na nowy samochód
i konto z dodatnim saldem
nie szkodzi, że nie ma czasu dla rodziny

niewolnicy cudzych bogów

Zablokowany