Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

adamdrost
początkujący
początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 2007-05-01, 07:46:24

Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: adamdrost »

Stacja paliw przy ZKM nie ma czym handlować. Panowie dyrektorzy tak rządzą, że nie regulują płatności za pobrane paliwa i hurtownik nie chce więcej dawać na krechę.
Na dodatek brakuje paliwa na zabezpieczenie przewozów komunikacją miejską. Tylko czekać kiedy autobusy będą stawać z braku paliwa.
ERYK
początkujący
początkujący
Posty: 112
Rejestracja: 2009-03-28, 20:23:38
Gadu-Gadu: 0

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: ERYK »

Stację przy ZKM- Zabiła super stacja przy Inter Marche

Ceny są tam rewelacyjne.

Reszta sie nie liczy.
romek
początkujący
początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 2010-11-10, 14:26:01
Gadu-Gadu: 18030300

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: romek »

Pamiętam że swego czasu ZKM było jedną z tańszych stacji w Ostródzie. Nie od dziś wiadomo że 25-letnie Jelcze z powodzeniem służą do dziś z powodu wysokiej jakości sprzedawanego tam paliwa. Nie tak dawno jeździł dość obdrapany Jelcz z reklamą stacji na ZKM a hasło reklamowe to CZYSTE PALIWA co miało naprawdę odzwierciedlenie w rzeczywistości (jeździ dalej ale z inną reklamą :) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Mictlan
początkujący
początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 2005-01-10, 00:05:09
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode Ostpreussen

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: Mictlan »

ERYK pisze:Stację przy ZKM- Zabiła super stacja przy Inter Marche

Ceny są tam rewelacyjne.

Reszta sie nie liczy.


Bez jaj, mam zbiornik 50l, tankowałem tam tylko raz, cos w baku było a oni mimo tego wlali mi 54 litry... cud...
24adamson
początkujący
początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 2009-05-14, 21:13:14
Gadu-Gadu: 0

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: 24adamson »

zawsze tankuje samochody na zkm żeby wspierać żeglugę i komunikacje no i ludzie tam pracujący są mili i pracują tam tyle lat a na tej stacji intermarcha co chwile ludzi zwalniają kiedyś pracował tam mój kuzyn za grosze do tego ci właściciele zwłaszcza ten jeden synalek co świruje quadem po parkingu marcha widać że niezły cwaniaczek chcą wykończyć zkm jak tylko ten padnie od razu podniosą u siebie ceny i będą mieli więcej dla siebie na takie gadżety jak qady czy jeep jak z hip hopowych teledysków ludzie otwórzcie oczy do tego władze miasta nie zrobiły nic aby ta stacja tam nie powstała ale intermarche trzymał rade w szachu bo w tym samym czasie co prosił o otwarcie stacji budował plac zabaw(placyk)przy orliku
Monikal
początkujący
początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 2009-05-09, 19:32:20
Gadu-Gadu: 0

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: Monikal »

Stacja w Inter jest TANIA, a to się liczy, po co mam miesięcznie wydawać 200 zł. więcej w żegludze........co oni dla mnie robią........Nic
po prostu w INTER jest taniej i tam ludzie tankują....
a ja stawiam, że do końca tego roku żegluga zamknie stacje..........trudno, takie są prawa rynku
jak zrobią tańsze paliwa- tam się będzie tankowało
Awatar użytkownika
Mictlan
początkujący
początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 2005-01-10, 00:05:09
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode Ostpreussen

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: Mictlan »

10gr różnicy na litrze.... miesięcznie oszczędzasz 200pln? Jeździsz Bugatti Veyron? Podobno pali prawie 30L w mieście... Ale kto by oszczędzał na paliwie mając takie auto... A taniej jest, prawda ale który to gatunek paliwa? Nie ten co na orlenie i nie ten co w zkm, widac po spalaniu a i ten dystrybutor chyba coś kłamie albo spręża w baku paliwo....
Mariusz K.
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2009-07-07, 11:54:02
Gadu-Gadu: 0

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: Mariusz K. »

Racja, co z tego, że przy InterMarche jest taniej. Paliwo mają rzeczywiście z Orlenu, ale to jest drugi gatunek, czyli gorsza jakość. Osobiście wolę zatankować na normalnej stacji (najczęściej właśnie na ZKM), silnik pracuje lepiej i spala mniej. Ta oszczędność 10 czy ile tam groszy na litrze jest bardzo złudna. Ale to wolny kraj, każdy tankuje gdzie chce.
Kacper
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2010-01-24, 08:12:09
Gadu-Gadu: 0

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: Kacper »

-Witam
Zdecydowanie będę tankował w ZKM, mają tam przynajmniej normalne paliwo. Intermarche ma byle co. Kiedyś jak tam zatankowałem to auto pół roku się męczyło, bo komputer nie mógł dopasować mieszanki (robiłem badanie na komputerze po feralnym tankowaniu). Wystarczyło jedno tankowanie na inter marche a problem był pół roku do momentu kiedy nie wyjeździłem baku prawie na maxa i zatankowałem normalne paliwo o gazie nie wspomnę. Łaszenie Monikal na 10 gr może cie kosztować kilka tysięcy jak ci samochód stanie.
Zgadzam się tez co do obsługi na stacji, to też jest powód że chętniej tam tankuję niż gzie indziej.
Od feralnego czasu tankuję głównie na stacji ZKM, Orlenu i Lukoil i jest z autem wszystko ok. A raz zatankowałem na szosie elbląskiej gaz był 20 gr tańszy od tego z ZKM ale spalanie było 35 procent większe.
romek
początkujący
początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 2010-11-10, 14:26:01
Gadu-Gadu: 18030300

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: romek »

Dobra nie ma co dramatyzować. Paliwo doszło po jednodniowej przerwie a tu już sie larum podnosi.
Awatar użytkownika
ALCHEMIK
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 483
Rejestracja: 2009-09-23, 08:55:04
Gadu-Gadu: 0

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: ALCHEMIK »

Przyznam, że nie zwracałem za bardzo uwagi na jakość gazu na stacji w intermarche, ale po ostatnim tankowaniu to choćby rozdawali gaz to nie zatankuję. Był tak marnej jakości, że podczas mocniejszego przyspieszania samochód zaczynał się dusić i przełączał na benzynę. :( Jak wyjeździłem pół zbiornika i zatankowałem na Orlenie, samochód znowu odżył. :lol:
Po prostu szkoda niszczyć wtryskiwacze dla paru groszy, nie mówiąc o komforcie jazdy.
Nurkowanie to jedyna dziedzina życia codziennego, w której osiągnięcie dna jest sukcesem.
"czasami lepiej siedząc cicho wyglądać na idiotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...".
teges
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2011-03-20, 19:30:53
Gadu-Gadu: 0

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: teges »

ERYK pisze:Stację przy ZKM- Zabiła super stacja przy Inter Marche

Ceny są tam rewelacyjne.

Reszta sie nie liczy.
Kolego jeśli masz Gówniane Auto to możesz lać ten badziew w intermarszu Bio paliwo zasrane chyba tylko do Traktorów sie nadaje wiem coś o tym bo sam wożę tam paliwa hehe
pupek86
początkujący
początkujący
Posty: 82
Rejestracja: 2005-05-15, 17:37:14
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda

Re: Stacja paliw przy ZKM świeci pustkami.

Post autor: pupek86 »

zatankowałem kilka razy na inter i nigdy więcej. a 10 groszy to tak dużo?? przy 55 litrach to raptem 5 zł. a jakość na ZKM nieporównywalnie lepsza. pamiętam, jak tankowałem tam za 3,60 jak kupiłem samochód.
Zablokowany