POPiSowa szopka Wyborów 2010

Moderator: Jacek-P

wrotawm
początkujący
początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 2010-12-10, 18:41:51
Gadu-Gadu: 0

Re: POPiSowa szopka Wyborów 2010

Post autor: wrotawm »

Aulus pisze:No proszę i na Pana Heinricha już zaciągają pętlę. Może dowiemy się jeszcze czegoś ciekawego. Hmmm
Po przeczytaniu twego komentarza, żeby znaleść coś ciekawego dla ciebie postanowiłem wejść na stroną internetową ostródzkiej Mniejszości, której Pan Heinrich jest Przewodniczącym http://www.smn-tannen.vdg.pl/index.php?strona=start No i znalazłem. Okazuje się, że strona jest od ponad 2 lat nie aktualizowana. W zakładce dotyczącego Statutu ciągle widnieje wpis „Przepraszamy strona w budowie”. Statut , po co budować?, jest niepotrzebny, tylko przeszkadza. On jest szefem, jego siostra skarbnikiem, a syn siostry i jego szwagierka w komisji rewizyjnej. Dobre co?. Nie ma co jak w rodzinie. Wszystko pod kontrolą. Na zdjęciach widać też naszego Starostę i innych POlityków. Oj Heinrich, Heinrich ... co ty tam wyprawiasz?
Tak nawiasem to bardzo mi się podoba te twoje powiedzenie
„Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra”. "Cudze winy mamy na oku, własne za plecami"
Awatar użytkownika
Aulus
początkujący
początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 2010-11-22, 20:02:15
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: POPiSowa szopka Wyborów 2010

Post autor: Aulus »

Skoro tak mówisz o strukturze tego stowarzyszenia, tzn. że nie ma się czemu dziwić. Standardowy scenariusz ludzi pragnących władzy i większego dostępu do koryta. Może się ktoś tym zainteresuje.
Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra
"Cudze winy mamy na oku, własne za plecami"
Zablokowany