DOKONAJMY SŁUSZNEGO WYBORU!

Moderator: Jacek-P

dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

DOKONAJMY SŁUSZNEGO WYBORU!

Post autor: dmytro »

Przed nami wybory samorządowe. Wybory niezwykle ważne dla równowagi naszego miasta, gminy oraz powiatu. Wybory, w których bardzo ważne jest byśmy wybrali kandydata, który nie będzie zajmował się eliminacją przeciwników a pracą. Ciężką pracą jaką niewątpliwie jest zarządzanie jednostką samorządu terytorialnego.

Nasze miasto kwitnie. Nie pozwólmy by prymitywne gierki polityczne rozkwit ten zahamowały. By grupa "przyjaciół" jednej partii nie rozdawała między siebie stołków, nie tworzyła utopijnych reform służby zdrowia, nie dbała tylko o rozgłos w mediach. Taką grupą niewątpliwie jest Platforma Obywatelska. Ludzie zajmujący w niej najwyższe w powiecie stanowiska mieli czas by pokazać na co ich stać. Czy pokazali?
Ja widzę tylko wzajemne opluwanie się Panów z PO i Panów z lewej strony naszej władzy. Najważniejsze dla nich jest kto leża pijany, kto spotyka się z prezesem Fortuny, kto obsmarowywuje w internecie. W 2008 i 2009 roku Panowie z PO donieśli na policję, że osoba starosty została obrażona na tym forum i innych forach internetowych powiązanych z naszym miastem. Sprawy prowadziła policja ostródzka, która identyfikowała internautów. W późniejszym czasie nazwiska internautów wykorzystywane były do plugastw politycznych PO. W ten sposób eliminowało się przeciwników w czasach PRL-u. Czym więc różni się działanie PO Ostródzkiej od PZPR-u?

Wybór jest bardzo ważny. Wybór jest jeden i prawidłowy. Wybór człowieka, który jest poza wszelkimi "brudnymi" rozgrywkami. Wybór to:

CZESŁAW NAJMOWICZ

http://www.czeslawnajmowicz.pl/dzialalnosc.html

NIE ZMARNUJ SWOJEGO GŁOSU!!!
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: DOKONAJMY SŁUSZNEGO WYBORU!

Post autor: toledo »

A po mieście kraży, że polcja sama podjęła trop. I może skończy się chamstwo.
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: DOKONAJMY SŁUSZNEGO WYBORU!

Post autor: dmytro »

A ty zupelnie bezpartyjny czlowieku gdzie jestes teraz? Czyzby w "sztabie" (czyt. szopie) swojego przywódcy?

Oficera wam pognali to wątpię by ktokolwiek podjął jakikolwiek trop wam służący.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: DOKONAJMY SŁUSZNEGO WYBORU!

Post autor: cdn »

To prokuratura z urzędu zajęła się sprawą -tak mówią na mieście.
dmytro a jak tam twoja ośla ławka(czyt. odstawiony na bok)
dmytro
początkujący
początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22:05
Gadu-Gadu: 0

Re: DOKONAJMY SŁUSZNEGO WYBORU!

Post autor: dmytro »

mam sie swietnie :). Dziekuje. Osla lawka mnie Nie dotyczy w przeciwienstwie do was. Wasz gniewny przywodca pewnie niezbyt zadowolony z efektow waszej beznadziejnej kampanii. 4 lata chlop zywil nadzieje a tu taki klops. Toledo jeszcze do siebie nie doszedl a byc juz moze tylko gorzej. Ten rok chyba mozecie smialo spisac na straty.
Mam kilka nowych ciekawych informacji... - ORKAN podczas rekrutacji.
Zablokowany