Termin wyborów

Moderator: Jacek-P

mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Termin wyborów

Post autor: mmgg »

Przepraszam czy to wybory " mistera" Ostródy ????????

bo jak czytam większość wypowiedzi to tylko słychać ,że ten jest " fajny" , "superancki " itp , to ogarnia mnie śmiech
rozumiem , że program wyborczy to stek bzdur i obietnic przelany na papier ,
od ponad ośmiu lat mamy "brudne" wybory i biorą w nich udział i ci z " lewej " i " prawej " strony nie sądzę ,żeby zmieniło się to przez kolejnych kilka kadencji , od wielu lat te same twarze
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: Termin wyborów

Post autor: motocykl »

Wrocilem panowie. Mam pytanie do moderatora na jakiej podstawie zabanowales czlowieku moje konto? Sa rowni i rowniejsi? Jest to forum w tego slowa znaczeniu czy forum fan clubu starosty?
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Termin wyborów

Post autor: Jacek-P »

Trzeba się jeszcze nauczyć dyskutować. Za brak tej wiedzy zostałeś zbanowany i jak się powtórzy poprzednie zachowanie będzie kolejny ban.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Re: Termin wyborów

Post autor: Łysy »

Teraz to Toledo już wyraźnie przesadziłeś. W swej wypowiedzi, promującej zasady kulturalnej polemiki, napadłeś na mnie i obraziłeś mnie, przypinając mi łatkę szkodnika. Jeśli to ma być z twojej strony pokaz wysokiej klasy manier politycznych to gratuluję. Tym bardziej że za formę swojej wypowiedzi przeprosiłem a Ty a priori założyłeś sobie że i tak się nie poprawię.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Termin wyborów

Post autor: toledo »

Czy się myliłem? Poczekamy - zobaczymy. Przekręcanie nazwiska w stylu "szkodników" tego forum może wskazywac na podobnego "szkodnika" (o ile przyjąc twoje określenie). Zresztą pojawiasz się od kampanii do kampanii. A co będzie .... Każdy sam sobie wystawia świadectwo. Może będziesz chciał się różnić od "jasia wędrowniczka" i innych "hrywnów" sposobem wypowiedzi, ale Twój start wskazuje na ten sam cel. Obym się mylił...
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: Termin wyborów

Post autor: jasko56 »

Ty Toledo masz klapki na oczach, dla ciebie tylko jeden kandydat jest dobry , oczywiście pan Brodiuk. Innym wypominasz kim byli w odległych czasach, a usprawiedliwiasz znajomość pana Brodiuka z p. Siemieniasem . Chciałbym Ci przypomnieć , że właśnie te 30 lat temu p. Siemienias miał konflikt chyba z prawem związany właśnie z hodowlą ryb. A więc nie wracajmy do odległych czasów bo to ślizgi temat dla wszystkich. Jeśli chodzi zaś o nazwę komitetu wyborczego to nie twój problem, jak chcieli tak nazwali,a chcieli pewnie w ten sposób uhonorować osobę pana Nosewicza. Dobrze wiesz ,że jego choroba sprawiła że nie będzie startował na burmistrza , żeby nie ta choroba to byłby po raz trzeci burmistrzem Ostródy.
Z twojej strony zwracanie się do burmistrza po imieniu jest nad wyraz niestosowne i niegrzeczne i świadczy o twojej kulturze i wychowaniu, a wyśmiewanie się z chorego człowieka to wręcz chamstwo , które cechuje nie tylko ciebie ale i jednego radnego z PO. Zachwalasz zaradność P. Brodiuka, pewnie w zatrudnianiu swoich bliskich na stołkach w starostwie i pewnie liczysz na etat po jego ewentualnej wygranej, obyś się nie mylił.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Termin wyborów

Post autor: toledo »

Jacho w przeszłości, której nie znasz, nie ma "chyba". Siemienas nie miał kłopotów z rybami tylko z operacjami finansowymi. Do Nosewicza mogę mówić Jasiu, bo znam go praktycznie od smarkacza. Dziś przeszedł osobisty dramat i jego zdrowie wymaga rehabilitacji. Nie jest w stanie sprawować funkcji publicznych i zawodowych. Jest mi z tego powodu smutno, tak jak smutno jest każdemu, którego znajomi chorują, są niesprawni fizycznie, a człowiek jak zamknie oczy widzi ich młodych, pełnych werwy i życia. Bo to jest jego półka. Mam nadzieję, że wiesz o czym piszę, a jak nie, to za klilka (kilkanaście) lat będziesz wiedział.

Nazywanie tak komitetu miałoby sens, gdyby Jan Nosewicz startował. Nic na to nie wskazuje. Zatem ktoś, kto tym steruje, a sam zdaje sobie sprawę ze swojej mizeroty ukrywa się za nazwiskiem, które "znaczy" i chce na tym wjechać do ratusza. Jest manipulacją, zresztą charakterystyczną dla pewnego typu manipulatorów. W podobny sposób (szaropropagandowy) wykorzystywana jest GO i to z kieszeni podatników.

Rzeczywiście uważam Brodiuka, za najlepszego kandydata na burmistrza. I czym więcej słyszę tego pustosłowia o nim, im więcej pojawia się nienawiści ze strony politycznych przeciwników, tym bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: Termin wyborów

Post autor: motocykl »

Jacek-P pisze:Trzeba się jeszcze nauczyć dyskutować. Za brak tej wiedzy zostałeś zbanowany i jak się powtórzy poprzednie zachowanie będzie kolejny ban.


Rozwin swoja niezwykle ciekawa mysl bo jakos nie moge przypasowac tych "argumentow" do regulaminu forum. Wskaz konkretne elementy mojego zachowania sprzeczne z regulaminem. Tylko konkretnie a nie ogolnie.
Tak naprawde spodziewam sie merytoryki typowej dla toledo. Ten "politolog" od siedmiu bolesci jest chyba Twoim adminem drogi moderatorze. Pamietaj, badz surowy dla oponentow bo prawidlowy kandydat jest tylko jeden - Brodiuk.
Mam pytanie. Z czego utrzymuje sie ten portal?
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Termin wyborów

Post autor: Jacek-P »

Przypomnij jeszcze swoją poprzednią nazwę użytkownika (zbanowaną)

Pewnie wielu zaskoczę, ale nie utrzymuje mnie żaden przedsiębiorca, firma, czy ugrupowanie polityczne. Wszystko utrzymuje z moich prywatnych pieniędzy i tak od 2001 roku. To tyle i aż tyle w tym temacie.
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Termin wyborów

Post autor: toledo »

Jacek-P pisze:Przypomnij jeszcze swoją poprzednią nazwę użytkownika (zbanowaną)
Czyli motocykl to facet, który już na tym forum prowadził swą "rzeczową" dyskusję. Skoro został zbanowany to owa "rzeczowość" polegała na tak "konkretnych"(!!!!!!!!!) sformułowaniach, że nawet tolerancyjny Moderator nie wytrzymał. Dziś znowu mamy wybory i na forum pojawiają się ponownie "cykliści z mazią w ustach". Z innymi nickami, ale tą samą niegodziwością działania i celu. I z tego samego, nie wiadomo czym przestraszonego, "towarzystwa".
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: Termin wyborów

Post autor: motocykl »

toledo pisze:
Jacek-P pisze:Przypomnij jeszcze swoją poprzednią nazwę użytkownika (zbanowaną)
Czyli motocykl to facet, który już na tym forum prowadził swą "rzeczową" dyskusję. Skoro został zbanowany to owa "rzeczowość" polegała na tak "konkretnych"(!!!!!!!!!) sformułowaniach, że nawet tolerancyjny Moderator nie wytrzymał. Dziś znowu mamy wybory i na forum pojawiają się ponownie "cykliści z mazią w ustach". Z innymi nickami, ale tą samą niegodziwością działania i celu. I z tego samego, nie wiadomo czym przestraszonego, "towarzystwa".
toledo jak zwykle bez mydła. :PPPP :P :PPPP . Niesamowity "politolog" po prywatnej uczelni. Phiii.

Szkoda ze portal nie jest tak wypasiony jak nasz drogi i niezawisły moderator, który nagle nie wie jak sprawdzic jaki użytkownik w ostatnim czasie pisał z mojego ip. Ach ta wasza przebiegłość w działaniu.

Kolejny ban?
:beksa:
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
Awatar użytkownika
Jacek-P
moderator
moderator
Posty: 688
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:13
Gadu-Gadu: 3035627
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: Termin wyborów

Post autor: Jacek-P »

motocykl pisze: Szkoda ze portal nie jest tak wypasiony jak nasz drogi i niezawisły moderator, który nagle nie wie jak sprawdzić jaki użytkownik w ostatnim czasie pisał z mojego ip. Ach ta wasza przebiegłość w działaniu.
Chciałem, żebyś się sam przedstawił, ale skoro się domagasz rewizjonisto to proszę bardzo.
motocykl pisze: Kolejny ban?
:beksa:
Jeśli na niego zapracujesz, to czemu nie ;)
_____Pozdrawiam____
..:: Jacek-P ::..
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: Termin wyborów

Post autor: jasko56 »

Nie wiem dlaczego Toledo myślisz ,że nie znam przeszłości. Fakt ikra to nie ryba , ale mniejsza o to zostawmy te czasy na boku. Piszesz że znasz burmistrza od dzieciństwa i to pozwala Ci na zwracanie się po imieniu, by może masz rację ale to też zobowiązuje do szacunku i odrobinę lojalności . Ty podobnie jak wielu jego znajomych teraz po jego chorobie żeście zapomnieli o nim, widuję burmistrza samego i ci którzy przed chorobą chodzili za nim i po plecach klepali , teraz jak widzą że idzie chodnikiem przechodzą na druga stronę. Takich znajomych miał dużo , teraz nie wielu. Dlatego ci którzy są cały czas z nim w ten sposób chcą by wrócił do sprawności fizycznej i odgrywał jakąś rolę, by czuł się potrzebny, nazwali komitet wyborczy jego imieniem. To że tak bardzo ty i twoi współbratymcy boicie się nazwy komitetu jego nazwiskiem świadczy o tym jak dobrym był burmistrzem Ostródy.Chwalisz p. Brodiuka że pozyskał dużo pieniędzy a nie widzisz ile miasto dostało dofinansowań z uni, o wiele więcej niż powiat i to jest fakt. Piszesz że jest dobrym organizatorem, to fakt, zobacz jakich ludzi przygarnął do siebie. To są ludzi związni przede wszystkim z jego stron , a wiemy jakie jest jego pochodzenie.
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: Termin wyborów

Post autor: motocykl »

Pochodzenie faktycznie jest nieciekawe. Zdecydowanie ni cholery nie znalazlem przyslowia podobnego jak to odnoszące sie do Węgrów. CHoć bym chciał nie potrafie odnaleźć jakichkolwiek śladów przyjaźni Polsko - ukraińskiej. Pomarańczowa rewolucja to tylko lewacka farsa.
Najśmieszniejsze jest to, że ludzie Brodiuka gotowi są nawet przegryźć kabel od komputera broniąc jego wizerunku. Jak jest z drugiej strony? Wszyscy wiedzą ;)
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
Kacper
początkujący
początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 2010-01-24, 08:12:09
Gadu-Gadu: 0

Re: Termin wyborów

Post autor: Kacper »

Pochodzenie jest chyba raczej nie istotne przy wyborze kandydata na burmistrza. Większość obecnych Ostródzian ma korzenie rodowodu ze wschodu. WIęc nie rozumiem w czym problem dlaczego takie furiackie ataki na Pana Brodiuka.
Ja chce burmistrza spokojnego i życzliwego mieszkańcom. ostatnio miałem przyjemność osobiście poznać Pana Najmowicza. Ot taki zwyczajny człowieczek, pływał kajakiem i czyścił rzekę Drwęcę. Zrobił na mnie jako człowiek niesamowite wrażenie. Ma osobowość i do tego jest radosny a widać że życie przynosi mu frajdę, lubi ludzi.
Podobnego typu człowiekiem był burmistrz Iławy Pan Żyliński i świetnie sobie dawał radę na tym stanowisku. Przez 1,5 roku jak tu mieszkam w Ostródzie nie dzieje się nic poza budowaniem hoteli i stadionu.Są dzielnice tak obskurne że strach do nich zajrzeć, komunikacyjnie miasto leży, urząd działa mało sprawnie, brak placów zabaw na osiedlach, o miejscach w przedszkolu nie wspomnę. Ostróda nie jest miastem przyjaznym dla własnych mieszkańców.
Obecna polityka włodarzy nie przypada mi do gustu.
Pana Brodiuka nie znam osobiście więc opieram się o opinię mieszkańców których znam i szanuję a także po czynach. Ma swoje zalety jednak więcej słyszę o wadach.
Najmilej mówi się o Najmowiczu.
Przy urnie na pewno wybiorę między dwójką Najmowicz - Brodiuk. Mimo że z ogółu głosuje na PO jednak osobowość Najmowicza może przeważyć o wyborze. Bo burmistrz nie ma barw partyjnych. Burmistrz musi być osobowością i to pozytywną.

Panowie na tym forum walczycie tylko epitetami, a może byście w końcu zaczeli walczyć na argumenty. co kto zrobił dla miasta jakie ma plany itp. Do wyborów daleka droga wielu można jeszcze przekonać. A ostateczny wybór jest 21 listopada. Ja chce wiedzieć czy mój głos nie będzie zmarnowany.
Pozdrawiam
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Termin wyborów

Post autor: toledo »

No cóż, już widac dlaczego moderator banuje motocykla. Pojawił się on na forum w jednym konkretnym celu: siać nienawiść. Ma zastąpic argumenty, program i przykryć mizerotę własnego kandydata. Jeszcze trochę i pojawią się stosowne śmierdzące ksenofobiczne ulotki. Tylko, że wyborcy coraz w mniejszej liczbie dają się ich chorym z nienawiści autorom nabrać.

Kacprze, masz rację: w drugiej turze Brodiuk - Najmowicz. A kto wygra? Nie wiem. Ale każdy z nich będzie lepszym rozwiązaniem od tuzów z dzisiejszego ratusza.

Jacho, mój stosunek do Nosewicza nie zmienił się na jotę. A tłumaczenie, że nazywa się jego nazwiskiem komitet dla wyrażenia szacunku jest kapitalnym karambolem. :D :D :D
Awatar użytkownika
motocykl
początkujący
początkujący
Posty: 65
Rejestracja: 2010-10-11, 21:57:19
Gadu-Gadu: 0

Re: Termin wyborów

Post autor: motocykl »

toledo pisze:No cóż, już widac dlaczego moderator banuje motocykla. Pojawił się on na forum w jednym konkretnym celu: siać nienawiść. Ma zastąpic argumenty, program i przykryć mizerotę własnego kandydata. Jeszcze trochę i pojawią się stosowne śmierdzące ksenofobiczne ulotki. Tylko, że wyborcy coraz w mniejszej liczbie dają się ich chorym z nienawiści autorom nabrać.
Nienawiść o podłożu nacjonalistycznym siano na Wołyniu i stało jak się stało. Nie będę wklejał zdjęć i opisów bo są dostępne na wielu stronach internetowych. Nie namawiam do nienawiści konkretnego człowieka ale przyznać trzeba, że obnoszenie się ze swoim ukraińskim pochodzeniem nie jest u nas w kraju chlubą :-). Wszystko oczywiście w granicach prawa i norm moralnych.
Jeśli chodzi o Brodiuka jako kandydata to faktycznie możemy podyskutować o jego programie. Pokaż mi go. Przeanalizujmy wspólnie. Ja takowego jeszcze nie znalazlem.
Wyborcy i tak nie nabiorą sie na tą pseudo PR-owska błazenadę. Inaczej tego nazwać nie mogę.
"Jeśli Ja zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie."
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Termin wyborów

Post autor: toledo »

A czemu miałby swoje pochodzenie ukrywać? Jest obywatelem Polski, ma takie same jak każdy inny obywatel prawa. Skoro mu te prawa próbujesz odbierać to odsłoń swą twarz. Określ się: ja uważam, że Brodiuk nie może startowac w wyborach bo jest Ukrańcem. Inny tez nie powinien się znaleźc na listach wyborczych bo jest z pochodzenia Niemcem. Idź ksenofobie dalej: X jest gejem, Y - ma siostrę za kratkami, TT - jest ewangelikiem, WW - prawosławnym, a Z - lubi pijany spać na chodnikach. I tak dalej.
I to jest jedyna wasza (hrywien, motocykli i innych małych ludzików ukrytych za nickami) ksenofobiczna argumentacja: gra na najniższych instynktach. Innej argumentacji nie macie.....

A swoją drogą ciekawe, że wśród nazwisk osób publicznych jest kilka innych o ukraińskich korzeniach. Nie ruszasz ich, bo po pierwsze dują w te same dudki co cała "ratuszowa" ekipa, a po drugie odcięli się od swych babć i dziadków i teraz są "prawdziwymi" obywatelami?
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: Termin wyborów

Post autor: ostrodzianin »

przykro stwierdzić ale dyskusje i wpisy niektórych użytkowników na tym forum już dawno sięgnęły rynsztoka, od czasu do czasu tu zaglądam i ciągle to samo ta sama śpiewka - żenujący poziom.
kibic
początkujący
początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2006-12-04, 21:36:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: kajkowo

Re: Termin wyborów

Post autor: kibic »

Toledo muszę Cię zmartwić ale Jan Nosewicz będzie startował na radnego i dlatego nazwa komitetu wyborczego jest w pełni zasadna.Podziwiam Twoje lizostwo w stosunku do Brodiuka.
Awatar użytkownika
cdn
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 214
Rejestracja: 2006-11-02, 17:42:55

Re: Termin wyborów

Post autor: cdn »

Jak można wykorzystywać tak chorego człowieka ???
Kolego, to nie zmartwienie , to katastrofa.
Twarzą powinien być obecny lider z-ca burmistrza lub sekretarz miasta.
To są aktualne twarze tej grupy Sld .
WSTYD :oops: :oops: :oops:
Łysy
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-16, 22:35:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gmina Ostróda

Re: Termin wyborów

Post autor: Łysy »

W pełni popieram przedmówcę. Jest to wykorzystywanie wizerunku chorego człowieka dla celów kampanii wyborczej. Jeśli nawet Nosewicz będzie kandydował do rady miasta to i tak wszyscy polityczni wyjadacze powinni domyśleć się o co chodzi. Dla mniej wtajemniczonych w prawo wyborcze wyjaśniam, że w wyborach do rady gminy liczącej powyżej 20 tys. mieszkańców głosuje się na listy a nie bezpośrednio na kandydata. Stawiamy "x" przy konkretnym nazwisku ale to czy zdobędzie on mandat zależy od tego czy jego lista weźmie udział w podziale mandatów. A jeśli na listę przypadną np. 2 mandaty to wówczas oczywiście do rady wchodzi dwóch kandydatów, którzy w ramach listy otrzymali największą liczbę głosów. Tak więc jest to sposób na to aby lista miała olbrzymią popularność ze względu na nazwisko Burmistrza,zaś on sam może zrzec się mandatu. Dla jasności wolałbym aby Olo i Czaro wystawili listy SLD a nie zasłaniali się ludzką tragedią.
toledo
zawodowy pisarz
zawodowy pisarz
Posty: 2270
Rejestracja: 2006-11-04, 10:06:05

Re: Termin wyborów

Post autor: toledo »

Kibicu, rzeczywiście mnie zmartwiłeś. Bo lubię Nosewicza i mi go szkoda, jako człowieka. Dawniej energiczny, dziś jest tylko kukiełką w rękach ludzi, którzy wiedzą doskonale, że ich twarze nikogo by nie zwiodły.

Co zaś, do lizusostwa. Jakoś w gronie moich oponentów dominuje przeświadczenie, że można kogoś wspierać tylko interesownie. Każdy sądzi według siebie. Myjcie wzajemnie swoje rączki, a ja chciałbym po prostu by Ostróda była normalnym miastem. I to jest mój - jakże odmienny od codziennego - interes.

Wydawało się, że tak będzie pod rządami J. Nosewicza, ale, niestety, jego ogólnie znana przypadlość spowodowała, że obsiedli go ludzie wątpliwej moralności. Dziś taką szansę daje Brodiuk, który w starostwie pokazał, że jest wystarczająco twardy, by zaprowadzić ład w administracji (wykorzystując umiejętności głównie dotychczasowych pracowników), wyprowadzić na prostą szpital i oświatę, a jednocześnie uporać się z zajadłą amerytoryczną opozycją z ratuszowym rodowodem.
jasko56
początkujący
początkujący
Posty: 81
Rejestracja: 2010-05-01, 12:54:47
Gadu-Gadu: 0

Re: Termin wyborów

Post autor: jasko56 »

Widzę że masz tylko jeden cel promocję p. Brodiuka , dużo wiesz o nim. Dobrze wiemy że stanowisko burmistrza dla p. Brodiuka to tylko przystanek do jego kandydowania w wyborach na drugi rok do parlamentu. Jego kontakty z władzami krajowymi PO o tym świadczą, no i dobrze niech próbuję. Co będzie jak zostanie wybrany na burmistrza a po roku wystartuje w wyborach do sejmu i nie daj boże wejdzie do parlamentu. Nowe wybory na burmistrza, czy stać nas na następne wybory. Pan Brodiuk jest zachłanny władzy ale już tej wyższej. Niech zadeklaruje się czy za rok ma w planach start do parlamentu. Czy za jego zachcianki mamy ewentualnie za rok iść znowu do urn, kto poniesie koszty nowych wyborów. Albo chce być burmistrzem albo posłem Udajesz człowieka który ma szacunek do p. Nosewicza a nazywasz go kukiełką,nie jest żadną i niczyją kukiełką jest człowiekiem w pełni władzy umysłowej i mimo choroby daleko Ci do niego .To ty jesteś pachołkiem i nadwornym pisarzem p. Brodiuka. Piszesz że p. Brodiuk w starostwie zaprowadził ład w administracji, w której zatrudnił swoich z rodziny i znajomych , jeśli na tym polega ten ład to gratuluję. Ciągle powtarzasz i czepiasz się opozycji rodem z ratusza , a kto wywołał ta wojnę między starostwem a miastem, tak twój zakapior starosta. Pan Nosewicz rządzi miastem drugą kadencję. W poprzedniej kadencji nie było takich animozji, dopiero po dojściu do władzy p. Brodiuka zaczeła się ta wojna.
ostrodzianin
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 179
Rejestracja: 2007-08-11, 07:32:06

Re: Termin wyborów

Post autor: ostrodzianin »

jasko56 pisze:Ciągle powtarzasz i czepiasz się opozycji rodem z ratusza , a kto wywołał ta wojnę między starostwem a miastem, tak twój zakapior starosta. Pan Nosewicz rządzi miastem drugą kadencję. W poprzedniej kadencji nie było takich animozji, dopiero po dojściu do władzy p. Brodiuka zaczeła się ta wojna.
pieprzysz kolego, mieszańcy, którzy oglądają sesje sami widzą kto robi awantury na sesjach tylko i wyłącznie trzech urzędników miejskich + wiecznie niedoszły wójt.
Zablokowany