BUSY Ostróda - Iława

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

lukaszp
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-24, 07:56:05
Gadu-Gadu: 0

BUSY Ostróda - Iława

Post autor: lukaszp »

Witam.

Czy jeżdżą jakieś busy z Ostródy do Iławy i z powrotem?
Czy ktoś posiada jakieś info na ten temat?
Dzięki za odp.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: BUSY Ostróda - Iława

Post autor: kaczor »

lepiej pociągiem jechać bo busik się wlecze około godziny i do tego cena jest wysoka. wiem, że jeżdżą poniedziałek - piątek z przystanku na Jana Pawła II koło totalizatora.
lukaszp
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-24, 07:56:05
Gadu-Gadu: 0

Re: BUSY Ostróda - Iława

Post autor: lukaszp »

Oczywiście, że pociągiem lepiej, ale nie zawsze jest o odpowiedniej godzinie. Chciałem sprawdzić, czy jest jakaś alternatywa.
Wczoraj szukałem jakiegoś rozkładu na w/w przystanku na JPII, ale nie zauważyłem. Zobaczę jeszcze raz.

Dzięki za odp.
Awatar użytkownika
kaczor
gaduła
gaduła
Posty: 816
Rejestracja: 2004-01-01, 23:52:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Re: BUSY Ostróda - Iława

Post autor: kaczor »

rozkład wisi obok komunikacji miejskiej

a jeśli nie znajdziesz to zadzwoń TEL (89) 519 27 72 to jest do przewoźnika numer.
lukaszp
początkujący
początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 2010-08-24, 07:56:05
Gadu-Gadu: 0

Re: BUSY Ostróda - Iława

Post autor: lukaszp »

ok, dzięki wielkie
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Wielka Brytania

Post autor: jezuita »

Wielka Brytania londynek.net, SG/06:00

Wysiedli przystanek wcześniej - surowa kara
Para Brytyjczyków podróżujących pociągiem z Londynu do Southampton musiała zapłacić 114 funtów kary, ponieważ zdecydowała się wysiąść dwie stacje wcześniej niż powinna - czytamy w serwisie londynek.net.
Standardowy bilet na trasie Londyn – Southampton kosztuje L28.50. Emma Clark i David Winter-Bates zdecydowali się wysiąść dwie stacje wcześniej w Eastleigh. Gdy doszli do bramek wyjściowych zostali poinformowani, że muszą zapłacić karę w wysokości 57 funtów każdy.

Całym zdarzeniem zbulwersowana jest pasażerka - To jakiś obłęd. Rozumiem, że gdybyśmy chcieli wysiąść dwie stacje później, to musielibyśmy dopłacić, ale dwie stacje za wcześnie?!

Podobno w każdym szaleństwie jest metoda. Całą sytuację tłumaczy rzecznik Stagecoach, firmy która przejęła South West Trains. Okazuje się, że para kupiła bilety po promocyjnej cenie - 6 funtów każdy. W takich przypadkach nie można przerwać swojej podróży, a jeśli ktoś wysiądzie za wcześnie musi zapłacić karę w wysokości podwójnej ceny standardowego biletu.

Magda D.
Zablokowany