Po co wam plaża, macie przecież festiwal reggae ?

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

wygrzeb
początkujący
początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 2008-06-02, 20:43:54
Gadu-Gadu: 0

Po co wam plaża, macie przecież festiwal reggae ?

Post autor: wygrzeb »

8)
Awatar użytkownika
NAB
początkujący
początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2009-08-01, 11:33:49
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dom.

Re: Po co wam plaża, macie przecież festiwal reggae ?

Post autor: NAB »

jak wyżej.
MatrixOST
początkujący
początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 2009-08-29, 14:13:40
Gadu-Gadu: 1172445

Re: Po co wam plaża, macie przecież festiwal reggae ?

Post autor: MatrixOST »

Hehe to się nazywa włożyć kij w mrowisko :D
Awatar użytkownika
Mictlan
początkujący
początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 2005-01-10, 00:05:09
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Osterode Ostpreussen

Re: Po co wam plaża, macie przecież festiwal reggae ?

Post autor: Mictlan »

A czy forum pozna nazwisko pomysłodawcy pola namiotowego?
mmgg
rozkręcający się
rozkręcający się
Posty: 212
Rejestracja: 2004-10-04, 13:45:30

Re: Po co wam plaża, macie przecież festiwal reggae ?

Post autor: mmgg »

pewnie pytania bez odpowiedzi :
czwartek - impreza na molo - dookoła syf , kiła i mogiła , ludzie robili pod siebie tam gdzie stali ( pieski czy kotki starają się chociaż swoje odchody zakopać )
WIELKIE UZNANIE DLA DZIEWCZYN ZE SKLEPU W KAJKOWIE po tym jak ich kilkukrotnie okradziono ( kolejka przed sklepem , wpuszczają tylko po 3osoby ) - bez komentarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mądry przez całe życie może zgłupieć na chwilę.
turysta
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-06-21, 11:28:45
Gadu-Gadu: 2395545

Re: Po co wam plaża, macie przecież festiwal reggae ?

Post autor: turysta »

czyli jednak są jakieś ciemne strony festiwalu... ja byłem w ostródzie po raz 4, wczoraj wróciłem.

Akurat na molo nie byłem, bo po pierwsze impreza sie baaardzo opóźniła a po drugie były ciekawsze rzeczy w zamku, ale... w piątek rano wybrałem się na molo i kopara mi opadła jak zobaczyłem tą stertę śmieci, jakieś 2 wywrotki służby porządkowe wywiozły. z tym robieniem pod siebie to też całkiem możliwe choć było sporo toalet, natomiast nie wiem jak było w Kajkowie bo nigdy tam nie byłem ale wierzę w historię o okradanie sklepu.

Może powiem co ja myślę.... sam festiwal zły nie jest i chyba wszyscy sie ze mną zgodzą, natomiast jak w każdej imprezie... pojawiają się czarne owce i tutaj też tak było. Przyjeżdża niestety sporo osób, których nie powinno być, które z reggae i całą rasta ideologią nie mają nic wspólnego, ludzie, którzy myślą tylko o tym żeby się najebać, powakacjować i przy okazji nabroić i proszę nie utożsamiać tych wszystkich idiotów z festiwalową resztą.

Apropo samego festiwalu to wywaliłbym go gdzieś poza miasto - ostróda powinna mieć jakiś amfiteatr, bo to przecież nie jedyny festiwal, który się u Was odbywa, choć pewnie największy, w piatek nie było tak źle ale w sobotę podobno było tak głośno że festiwal było słychać na plazy miejskiej a u mnie - na Wyspiańskiego słyszałem wszystko bardzo dokładnie i zamknięcie okna powiedzmy że pomogło.

Poza tym macie fajną tą plażę miejską, szkoda że nie mam tam w pobliżu żadnego sklepu.
turysta
początkujący
początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 2010-06-21, 11:28:45
Gadu-Gadu: 2395545

Re: Po co wam plaża, macie przecież festiwal reggae ?

Post autor: turysta »

Oświadczenie organizatorów festiwalu:

Kod: Zaznacz cały

Ostróda Reggae Festiwal 2010
Oświadczenie organizatorów

Zakończyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja Ostróda Reggae Festiwal. Za nami cztery magiczne dni spędzone w rytmach reggae. Dla nas zakończona została wielomiesięczna praca związana z przygotowaniem festiwalu. 
Każdego dnia w imprezie uczestniczyło około 8000 osób – publiczności, artystów i gości. 
W ten sposób osiągnęliśmy wynik porównywalny jedynie z pamiętnym rokiem 2007. Miasto pękało wręcz w szwach od zastępów zwolenników zielono-żółto-czerwonych barw, którzy napłynęli do Ostródy nie tylko z całej Polski, ale również z Europy i świata. Śmiało i z dumą możemy zaryzykować twierdzenie, że nasz festiwal należy do absolutnej czołówki europejskich imprez tego typu, a jego marka jest już rozpoznawalna wszędzie. 
Chcemy podkreślić fakt, że czas festiwalu upłynął pod znakiem radości, zabawy i pozytywnej komunikacji. Nie zanotowano żadnych poważniejszych ekscesów ani przypadków agresji. 
Obserwując pofestiwalowe opinie cieszymy się również, że program artystyczny został wysoko oceniony przez jego uczestników. Wystąpili wszyscy zapowiadani w programie artyści, w większości docierający na koncert w Ostródzie z bardzo odległych miejsc. Sukcesem zakończyły się wszystkie planowane spotkania z autorytetami w ramach Uniwersytetu Reggae. Czwartkowy koncert na molo zgromadził masy ludzi a występujące w konkursie młode zespoły zaprezentowały wysoki poziom. 
Gratulujemy zwycięstwa formacji PaRasSol z Solca Kujawskiego, życząc im powodzenia oraz wierząc, że sukces na naszym festiwalu znacząco popchnie ich karierę do przodu. 
W tym roku wyjątkowo dopisała nam nawet pogoda, a krążące dookoła Ostródy burze cudem omijały festiwal. 
Udało się nam wyeliminować problemy znane z ubiegłorocznej edycji i podnieść produkcję i logistykę imprezy na wyższy poziom. 
Jednocześnie przyznajemy się do kilku organizacyjnych potknięć. Po tegorocznych problemach z zasilaniem, na pewno w przyszłości zabezpieczymy się solidnymi niezależnymi źródłami prądu elektrycznego. Na pewno scena sound systemowa wyposażona będzie w odpowiednią klimatyzację, by nie było tam tak gorąco jak podczas tegorocznej edycji. 
Przepraszamy mieszkańców Ostródy za pozbawienie ich w trakcie festiwalu dostępu do plaży miejskiej nad Jeziorem Sajmino. Niespodziewane problemy związane z dotychczasowym umiejscowieniem pola namiotowego wymusiły na nas nagłą konieczność zmiany jego lokalizacji.
Wszystkie uwagi uczestników i mieszkańców miasta zawsze traktujemy z należytą uwagą. Zależy nam na tym, aby festiwalowe działania przebiegały bez żadnych utrudnień dla nikogo. 
Obiecujemy poprawę w przyszłym roku.
Chcemy podziękować wszystkim tym, którzy nas wspierali – licznym sponsorom, patronom medialnym i honorowym, dziennikarzom, naszym podwykonawcom i współpracownikom.
Chcemy wyrazić swoją wdzięczność władzom Ostródy oraz jej mieszkańcom za realne wspieranie naszego festiwalu i pozytywny stosunek do imprezy, która powoduje, że Ostróda znana jest szeroko jako miasto reggae.
Uznanie należy się wszystkim występującym artystom, którzy dali nam tak wiele niezapomnianych wrażeń, które zawsze będziemy pamiętać.
Na koniec dziękujemy tysiącom uczestników festiwalu, którzy po raz kolejny obdarzyli nas niesamowitym kredytem zaufania i tak tłumnie przybyli na tegoroczną edycję, zapewniając jej już legendarny, niesamowity klimat. Bez Was nie byłoby nas.
Dzięki Wam wszystkim ideały tak ściśle związane z muzyką reggae – jedność, tolerancja i miłość, po raz kolejny okazały się realnymi wartościami, które tak wspaniale urzeczywistniły się w trakcie festiwalu. Mamy nadzieję, że pozostaną one w naszych sercach na zawsze, czyniąc nas lepszymi ludźmi. Wam zawdzięczamy wiarę, że dobra muzyka i pozytywny przekaz potrafią zmieniać świat.
Pozostajemy w przekonaniu, że pozytywna atmosfera dała nam wszystkim zastrzyk energii pozwalającej przetrwać do przyszłego lata, gdy ponownie spotkamy się na Ostróda Reggae Festiwal.

Do zobaczenia za rok!

Positive Music Promotion
wygrzeb
początkujący
początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 2008-06-02, 20:43:54
Gadu-Gadu: 0

Re: Po co wam plaża, macie przecież festiwal reggae ?

Post autor: wygrzeb »

http://www.ostrodareggae.com/content/vi ... 1/lang,pl/

Podziękuj organizatorom. Dodaj swój komentarz.
8)
Zablokowany