OSP POSZUKUJE OCHOTNIKÓW ORAZ MŁODZIEŻ DO 18 LAT

Ogólno tematyczne forum dotyczące Ostródy

Moderator: Jacek-P

piotr100007
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-02-22, 10:50:50
Gadu-Gadu: 0

OSP POSZUKUJE OCHOTNIKÓW ORAZ MŁODZIEŻ DO 18 LAT

Post autor: piotr100007 »

POSZUKUJEMY OSÓB CHĘTNYCH DO MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ DO 18 ROKU ŻYCIA. POSZUKUJEMY RÓWNIEŻ OSÓB CHĘTNYCH DO WSTĄPIENIA W SZEREGI OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W OSTRÓDZIE. SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI UDZIELA PREZES OSP OSTRÓDA MIROSŁAW PIECZARKA TEL: 606985156 .ZAPRASZAMY
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: OSP POSZUKUJE OCHOTNIKÓW ORAZ MŁODZIEŻ DO 18 LAT

Post autor: Respecta »

moment moment...
młodzieżowa drużyna pożarnicza do lat 18...
co wy chcecie gasić? ogniska?
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
piotr100007
początkujący
początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2010-02-22, 10:50:50
Gadu-Gadu: 0

Re: OSP POSZUKUJE OCHOTNIKÓW ORAZ MŁODZIEŻ DO 18 LAT

Post autor: piotr100007 »

A czy wiesz w ogóle co to jest młodzieżowa drużyna pożarnicza?? widze że nie ! więc nie pisz głupot!
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: OSP POSZUKUJE OCHOTNIKÓW ORAZ MŁODZIEŻ DO 18 LAT

Post autor: Respecta »

no to wytłumacz skoro szukasz ochotników
możesz wpaść do mnie jeszcze mi się niedopałek peta tli
a niedopałki to podobno groźna przyczyna pożarów xD
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: OSP POSZUKUJE OCHOTNIKÓW ORAZ MŁODZIEŻ DO 18 LAT

Post autor: jezuita »

...piotr100007...po prostu olej nawet patrzenie na "respekty" choć nie wiadomo nawet po kiego grzyba się do ciebie przyczepia...mój Tato był 35 lat ochotniczym strażakiem mimo normalnej, ciężkiej pracy za komuny na 3 zmiany...a tak ogólnikowo ów "respekty" zachowuje się jaki niedopałek...Popieram OSP !!! Jacek Dawidko
Awatar użytkownika
Respecta
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 410
Rejestracja: 2007-09-21, 15:05:26
Gadu-Gadu: 11228942
Kontakt:

Re: OSP POSZUKUJE OCHOTNIKÓW ORAZ MŁODZIEŻ DO 18 LAT

Post autor: Respecta »

rozumiem sens działania Ochotniczej Straży Pożarnej i popieram

nie rozumiem tylko sensu działania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej do 18 roku życia
tylko dla mnie to wygląda "osobliwie" ?
dla mnie straż pożarna to dorośli ludzie a nie 12, 13 i 14 latki...
nadal nikt nie daje mi sensownej odpowiedzi co taka "drużyna" miała by robić?

gasić ludziom papierosy? niedopałki na suchej trawie? czy wyszarpywać przedszkolakom "zimne ognie" ??
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

"Heavy metal" - muzyka okrutna dla słuchacza. "Death metal" - muzyka śmiertelna dla słuchacza
Awatar użytkownika
jezuita
średnio gadatliwy
średnio gadatliwy
Posty: 492
Rejestracja: 2003-12-30, 01:07:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: UK Bury St Edmunds - PL Ostróda

Re: OSP POSZUKUJE OCHOTNIKÓW ORAZ MŁODZIEŻ DO 18 LAT

Post autor: jezuita »

cytuje: Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza (MDP) jest powoływana na podstawie Statutu OSP przez zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP), który w tej sprawie podejmuje stosowną uchwałę.

MDP powołuje się w celu szerszego zainteresowania młodzieży działalnością społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowania jej do bezinteresownej służby w szeregach OSP. Jej członkami mogą być dziewczęta i chłopcy w wieku do 18 lat (o dolnej granicy wieku decyduje dana OSP zapisując to w swoim statucie).

Podstawowe zadania MDP to m.in.: udział w zapobieganiu pożarom poprzez oddziaływanie na środowisko w celu przestrzegania przepisów przeciwpożarowych; podnoszenie wiedzy i umiejętności swoich członków w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej; organizowanie działalności kulturalno-oświatowej w środowisku z uwzględnieniem problematyki ochrony przeciwpożarowej; rozwijanie sprawności fizycznej członków poprzez uprawianie różnych dyscyplin sportowych i turystyki; podejmowanie i realizacja zadań pożytecznych dla ochrony przeciwpożarowej i drużyny oraz macierzystej OSP; działalność wolontarystyczna.
Zablokowany